Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybėje lankėsi Alytaus miesto atstovai. Alytaus savivaldybės frakcijos „Už Alytų“ seniūną Tomą Pačėsą ir Alytaus savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkę Laurą Radzevičiūtę priėmė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Svečiai domėjosi Šiaulių mieste veikiančiu šilumos ūkio modeliu, kuris yra pavyzdys visai šaliai, kaip racionaliai ir efektyviai gali veikti viešojo sektoriaus valdomos įmonės.

 Plačiau >

Vykusiame Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdyje pateikta įvairių institucijų ir tarnybų informacija. Pasak Šiaulių miesto mero Artūro Visocko, SVARBIAUSIA ŽINIA, kad iš padidintos rizikos rajonų grįžę ar kontaktą su sergančiaisiais turėję gyventojai PRIVALĖTŲ vengti bet kokių kontaktų su aplinkiniais: NEGALIMA eiti į darbą, leisti vaikų į švietimo įstaigas, inkubacinį periodą  – 2 savaites namie izoliuoti save ir šeimos narius nuo visuomenės. Taip pat tokie žmonės, pajutę viruso simptomus, JOKIU BŪDU neturėtų patys eiti į sveikatos įstaigas, pagalbą kviesti reikėtų bendruoju pagalbos numeriu 112.

 Plačiau >

Nacionalinio diktanto konkursas – vienas iš Lietuvių kalbos dienoms skirtų renginių. Šio konkurso organizatoriai – VšĮ Pilietinės minties institutas su partneriais  – pakvietė šalies savivaldybes, bibliotekas, mokyklas, kitas įmones ir įstaigas 13-ą kartą rašyti nacionalinį diktantą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas dalyvavo spaudos konferencijoje Respublikinėje Šiaulių ligoninėje. Visuomenė informuota apie situaciją, kurią pavyko tikrai sklandžiai suvaldyti. Šiauliečiai raginami gyventi įprastiniu ritmu, tik nepamiršti visų virusų plitimo atvejais privalomos asmens higienos. Jei bus rekomendacijų, kurios gali turėti įtakos miesto viešajam gyvenimui, informacija bus pateikta po šiandien vyksiančio Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio. Naujausia, aktualiausia ir patikima informacija apie virusą teikiama Sveikatos apsaugos ministerijos tinklalapyje

 Plačiau >

Kovo 3 d.

16.30–17.30 val. kūrybinės dirbtuvės ir mažiems, ir dideliems „Aš tikrai myliu Lietuvą“
Kovo 11-osios proga dekoravimo studija „Menoja“ kviečia miestiečius poglazūriniais dažais Lietuvos vėliavos spalvomis dekoruoti keraminę širdelę.

 Plačiau >

Kovo 11 d. (TREČIADIENIS)

12 val. Prisikėlimo aikštėje vyks iškilminga Lietuvos valstybės vėliavos pakėlimo ceremonija ir trispalvės žygio „Lietuva mūsų širdyse“ dalyvių startas. Žygio dalyviai laukiami 11 val. Prisikėlimo aikštėje. Žygio maršrutas: Prisikėlimo a. – Tilžės g. – J. Jablonskio g. – Šiaulių arena.

 Plačiau >

Kovo 11 d. (TREČIADIENIS)
14 val. Šiaulių arenoje (J. Jablonskio g. 16) vyks Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos 30-mečiui paminėti skirtas muzikinis spektaklis „Gimiau pačiu laiku“. Šiaulių kultūros centro kuriamas projektas suburs bendroje scenoje ne tik vaikų ir suaugusių mėgėjų meno kolektyvus, profesionalius aktorius, bet ir garsius šalies atlikėjus, kurie savo kūrybą pradėjo ar tebevysto Šiauliuose. Miuziklas, kokio Šiauliai dar neregėjo, pakerės jautria, asmeniškai daugelio išgyventa istorija, ragins atpažinti bei atrasti save, primins pastarojo trisdešimtmečio istoriją.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vincas Urbonavičius dalyvavo susitikime Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje. Miesto vadovai nuvežė Rėkyvos bendruomenės prašymą, kurį pasirašė daugiau kaip puspenkto šimto šiauliečių. Deja, kol kas paguodžiančių naujienų nėra. Rėkyvos progimnazijos atnaujinimas gali išsitęsti metų metus.

 Plačiau >

 

Pastaraisiais metais ne tik Lietuvoje bet ir pasaulyje dominuojantys Šiaulių miesto neįgaliųjų  sportininkai vasario 29 d. Šiauliuose turės dar vieną progą įrodyti savo vertę.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas savo kabinete susitiko su žemės ūkio viceministru Evaldu Gustu. Anksčiau ūkio ministro pareigas ėjęs politikas priėmė Šiaulių ir viso regiono ekonomikai  labai svarbų sprendimą. Meras svečią pakvietė pagarbos pietų.

 Plačiau >

Valstybinė lietuvių kalbos komisija 2020 m. vasario 16 d. – kovo 11 d. kviečia penktą kartą dalyvauti Lietuvių kalbos dienų renginiuose, kurie vyks visoje Lietuvoje ir užsienyje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės biudžete 2020 m. numatytos lėšos Šiaulių miesto savivaldybės, jos teritorijoje veikiančių aukštųjų mokyklų, Šiaulių profesinio rengimo centro ir švietimo įstaigų bendradarbiavimo programoms finansuoti.

INOSTART programa yra skirta informacinių technologijų programinių produktų, inžinerinių sprendimų projektams parengti ir plėtoti. Programą įgyvendina Šiaulių miesto teritorijoje esančios aukštosios mokyklos studentas, bendradarbiaudamas su verslo įmonės atstovu ir pasirinktos (informacinių technologijų, inžinerinės) srities mokslininku pagal verslo įmonės pateiktą poreikį.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

   
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.