Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Jau netrukus startuos trečius metus iš eilės Šiaulių miesto savivaldybės inicijuojama unikali INOSTART programa. Tai programa, skirta studento, verslo įmonės ir aukštosios mokyklos bendradarbiavimui. Studentas, dėstytojas ir įmonė sutaria dėl tam tikro gaminio ar metodikos parengimo, o Savivaldybė idėjos įgyvendinimui skiria lėšų.

 Plačiau >

Nuo balandžio 1 d. iki birželio 1 d. bus uždaryta Vytauto gatvė nuo Draugystės pr. iki Tilžės gatvės, todėl transporto eismas šia gatvės dalimi bus negalimas. Šioje gatvės atkarpoje bus rekonstruojami vandentiekio ir nuotekų tinklai pagal projektą „Vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstravimas Šiaulių mieste“. Darbus vykdo rangovas AB „Panevėžio statybos trestas“.

 Plačiau >

Įgyvendinant vieną iš svarbiausių Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos tikslų – užtikrinti subalansuotą ir tvarią atsinaujinančių išteklių plėtrą bei didinti energijos vartojimo efektyvumą, 2019 m. gegužės mėnesį Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra planuoja skelbti kvietimus fiziniams asmenims gauti paramą neefektyvių biomasę naudojančių šildymo katilų keitimui į efektyvius biokuro katilus arba šilumos siurblius ir mažos iki 10 kW galios saulės elektrinių įrengimui.

 Plačiau >

Kovo 22 d. Šiaulių visuomenės sveikatos biuras ir lopšelis-darželis „Pasaka“ suorganizavo akciją „Vandens laše stebuklai slypi“. Akcijos metu buvo siekiama supažindinti vaikus su vandens savybėmis, jo nauda sveikatai ir žmogaus gyvenimo kokybei. Taip pat siekta į akciją įtraukti ir vaikų tėvus, norint išsiaiškinti apie šeimos vandens gėrimo tradicijas namuose.

 Plačiau >

Šiaulių miesto oro kokybės valdymo programa (toliau – Programa) parengta įgyvendinant projektą „Aplinkos oro kokybės gerinimas Šiaulių mieste“ (toliau – Projektas). Projektas finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir savivaldybės biudžeto lėšomis.

Programos rengėjas: Vilniaus Gedimino technikos universitetas Aplinkos apsaugos institutas

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. kovo 26 d. įsakymu Nr. A-428 „Dėl 2019 m. jaunimo iniciatyvų projektų finansavimo iš Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšų“ patvirtintas dalinio finansavimo iš savivaldybės biudžeto jaunimo iniciatyvų projektų sąrašas.

 Plačiau >

Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje balandžio 6 dieną vyks vienas unikaliausių bėgimų Lietuvoje Šiaulių karinio aerodromo kilimo – tūpimo taku „Runway Run 2019“!

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje lankėsi verslininkų delegacija iš Latvijos. Vizitas buvo VšĮ Šiaulių verslo inkubatoriaus ir Žiemgalos planavimo regiono įgyvendinamo projekto „Verslo paramos kūrimas ir prieinamumas Žiemgaloje, Kuržemėje ir Šiaurės Lietuvoje / Parama verslui Nr. LL-131“ dalis.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo balandžio 1 d. iki birželio 1 d. bus vykdoma vandentiekio ir nuotekų tinklų renovacija Vytauto g. atkarpoje nuo Draugystės pr. iki Tilžės g. Atkreipiame dėmesį, kad šioje gatvės atkarpoje eismas bus uždarytas. Atsiprašome už nepatogumus.

 Plačiau >

2019 m. kovo 25–29 d. Šiaulių universiteto alumnai kviečia į atvirą ir nemokamą viešų paskaitų ciklą „ATEIK. IŠGIRSK. TOBULĖK“.
* Vieta: Šiaulių universiteto biblioteka , Vytauto g. 84, 205 auditorija
* Laikas: 17:30–19:00 val.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija pradeda įgyvendinti Šiaulių m. susisiekimo komunikacijų (Lyros ir Gardino g.) rekonstravimo projektą. Daugelis šiauliečių, norėdami pravažiuoti Lyros ir Gardino g. sankryžą, susiduria su problemomis. Sankryža neatlieka greičio mažinimo ir eismo saugumo funkcijos: didelis plotis ir netinkamas kelių prisijungimo būdas lemia didelį važiavimo greitį ir didelį avarinių situacijų skaičių. Todėl buvo priimti sprendimai Šiaulių miesto Lyros ir Gardino gatvių sankryžą rekonstruoti į žiedinę sankryžą.

 Plačiau >

Valstybiniame Šiaulių dramos teatre paminėta Tarptautinė teatro diena. Ta proga publikai, svečiams ir miesto teatralams parodyta N. Gogolio „Revizoriaus“ premjera, kurią režisavo Aidas Giniotis. Po spektaklio tradiciškai pagerbti teatro aktoriai, praėjusiais metais sukūrę reikšmingus vaidmenis.

 Plačiau >

Šie­met ko­vo 23 die­ną su­kan­ka 30 me­tų, kai Lietuvoje bu­vo atkurtas olimpinis judėjimas ir įkurta Šiau­lių olim­pi­nė ta­ry­ba. Organizacija gy­va­vo be­veik 25 me­tus ir gar­si­no Šiau­lių mies­tą bei ap­skri­tį žinomais spor­to ren­gi­niais:„Olim­pi­nė die­na“, „Olim­pi­nis ru­duo“, IV pa­sau­lio lie­tu­vių žai­dy­nės, „Ma­ža­sis olim­pie­tis“ ir ki­tais. Miesto olimpinio judėjimo pradininkams įteiktos miesto mero padėkos. 

 Plačiau >

Šiauliai kviečia Susisiekimo ministeriją kartu finansuoti spartesnį Bačiūnų gatvės remontą. Norima, kad projekto įgyvendinimas užtruktų ne ilgiau nei dvejus metus. Pirmasis darbų etapas kainavo apie milijoną eurų, likusiai gatvės daliai reikia kur kas didesnės sumos. Miesto meras kreipėsi į susisiekimo ministrą siūlydamas reikiamas lėšas numatyti ministerijos ir miesto biudžetuose ir darbus atlikti kiek įmanoma greičiau.

 Plačiau >

Migracijos departamentas primena apie galimybę turimo asmens dokumento galiojimo terminą pasitikrinti naudojantis elektroninėmis paslaugomis – priminimą apie baigiantį galioti dokumentą galima gauti nemokama SMS žinute arba elektroniniu paštu.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.