Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Pagal tarp Šiaulių miesto savivaldybės administracijos ir UAB „Šiaulių plentas" pasirašytą „Aušros alėjos (nuo Žemaitės g. iki Varpo g.) viešųjų pastatų ir viešųjų erdvių prieigų rekonstrukcijos darbų“ sutartį pradedami paruošiamieji (želdinių kirtimo) darbai.

 Plačiau >

Sausio mėnesį Draugystės prospekte bus rekonstruojamos vandentiekio (apie 45 m) ir nuotekų (apie 54 m) tinklų atkarpos. Šios atkarpos liko nerekonstruotos, nes nebuvo įtrauktos į UAB „Šiaulių vandenys“ nuo 2017 m. vykdomą vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstrukcijos projektą. Tačiau Šiaulių miesto savivaldybė, vykdanti Draugystės prospekto kapitalinio remonto projektą, siekia pilnai atnaujinti Draugystės prospekto inžinerinius tinklus. Kad vėliau, įvykus tinklų avarijai, netektų ardyti naujos gatvės dangos, dabar būtina rekonstruoti likusias vamzdynų atkarpas.

 Plačiau >

Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus dalyvauti Gytarių, Dainų, Žaliūkių – Pramonės, Miesto centro, Gubernijos, Šimšės, Zoknių seniūnaičių rinkimuose. Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai, bendruomeninės organizacijos.
Seniūnaitis renkamas 4 metų kadencijai. Seniūnaičiai  renkami apklausiant gyventojus. Pakartotiniams rinkimams netaikomas reikalavimas dėl rinkimuose dalyvaujančių gyventojų skaičiaus.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo 2020 m. sausio 1 d. atliekų vežėjai dirba pagal naujus atliekų vežimo grafikus. Naujus grafikus galima rasti www.sratc.lt skiltyje atliekų surinkimo grafikai, pasirinkus Šiaulių miesto savivaldybę.

Primename, kad Individualūs konteineriai tuštinami nuo 7.00 iki 22.00 val., todėl konteineriai tuštinimo dieną iki 7.00 val. turi būti išstumiami ir pastatomi kiek įmanoma arčiau važiuojamosios dalies, kuria organizuojamas atliekų surinkimo maršrutas.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija" kviečia jaukia žaliaskarių eglučių šiluma džiaugtis ne tik per žiemos šventes, bet ir po jų. Atsisveikinkite su Jūsų širdis džiuginusiomis miško gražuolėmis, nepalikite nupuošto medelio tiesiog daugiabučio namo kieme ar numesto patvoryje. Sudalyvaukite akcijoje ir leiskite eglutėms dar kartą jums pasitarnauti.

 Plačiau >

Šiaulių miestas turi gražią tradiciją pasveikinti pirmuosius naujais metais gimusius šiauliečių kūdikius. Pirmosiomis paromis į šį pasaulį jau spėjo ateiti berniukas, mergaitė ir dvynukės. Kūdikėlių tėveliams Šiaulių miesto meras įteikė naujagimių kraitelius ir pakvietė kartu švęsti gimtadienius mero kabinete.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės taryba priėmė sprendimą perimti valstybei nuosavybės teise priklausančius, Šiaulių universiteto valdomus Zubovų rūmus ( Aušros al. 50 )  miesto kultūros plėtojimo reikmėms. Nors savo pasisakymuose ŠU rektorius yra išreiškęs palaikymą idėjai šį pastatą pritaikyti kultūros ir meno poreikiams, tačiau oficiali universiteto pozicija kol kas nėra išreikšta. Šiaulių miesto savivaldybės merą Taryba yra įgaliojusi kreiptis į Lietuvos Respublikos Vyriausybę, o tam reikalingas kuo greitesnis universiteto atsakymas.

 Plačiau >

2019 metų gruodžio mėnesį Šiaulių miesto savivaldybėje vykusiame NVO tarybos posėdyje apsvarstytas klausimas dėl nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų steigimo ir perregistravimo išlaidų kompensavimo. Aprašas, kuris reglamentuoja tokių išlaidų kompensavimo tvarką apibrėžia, kad prašymus gali teikti organizacijos, kurios įregistravo ar perregistravo einamaisiais kalendoriniais metais. Išlaidų kompensavimo dydį nustato NVO taryba.

 Plačiau >

Jau nuo vasario mėnesio UAB „Šiaulių vandenys“ perduos AB „Akmenės cementas“ deginti nuotekų valymo dumblo apdorojimo procese susidarantį džiovintą dumblą. Bendrovei įvykdžius pirkimą, 2019 m. gruodžio 10 d. buvo pasirašyta paslaugų teikimo sutartis. UAB „Šiaulių vandenys“ yra pirmoji įmonė Lietuvoje išsprendusi apdoroto džiovinto dumblo utilizavimo problemą, kuri šalyje nebuvo sprendžiama nuo pat 2012 metų, kai buvo pastatyti Šiaulių dumblo apdorojimo įrenginiai.

 Plačiau >

Per 2019 m. UAB „Šiaulių gatvių apšvietimas“ atnaujino ir modernizavo beveik 10 km gatvių apšvietimo linijų, įrengė 319 atramų bei pakeitė 233 šviestuvus. Iš viso per praėjusius metus į apšvietimo tinklo modernizavimą investuota daugiau kaip 550 tūkst. Eur.

 Plačiau >

Nuo 2020 m. sausio 1 d. įsigalioja draudimas prekiauti alkoholiniais gėrimais nestacionariuose statiniuose tarp jų ir paviljonuose.

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas tiki, kad šios Alkoholio kontrolės įstatymo normos įsigaliojimas ir įgyvendinimas turės teigiamos įtakos alkoholio prieinamumo mažinimo ir fiksuojamų prekybos alkoholiniais gėrimais pažeidimų prasme.

 Plačiau >

Mokslininkai atlieka Šiaulių m. gyventojų apklausą. Norima sužinoti žmonių nuomonę apie vietos savivaldos institucijų veiklą, vykdomą politiką. Kas darytina, kad mūsų mieste būtų gera visiems? Kviečiame teikti konstruktyvią kritiką, formuluoti pasiūlymus miesto plėtrai ir gerovei. Ši apklausa skatina demokratinę savivaldą, gyventojų įsitraukimą į miestui svarbių sprendimų priėmimą. Jūsų nuomonė labai svarbi. Nuoroda į apklausa: https://www.surveymonkey.com/r/siauliai

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje gautas TS-LKD Šiaulių skyriaus pareiškimas, smerkiantis Kinijos Liaudies Respublikos piliečių netinkamą elgesį Kryžių kalne, ir parengtas Šiaulių miesto savivaldybės tarybos sprendimo projektas, kuriuo Taryba kreipiasi į Kinijos Liaudies Respublikos ambasadorių Lietuvoje, reikalaudama viešai atsiprašyti dėl kinų turistų netinkamo elgesio Kryžių kalne.

 Plačiau >

Žengiant per laiko atskaitos tašką, labai įdomu pažvelgti atgal. Kas įvyko per praėjusius metus? Kokius darbus pavyko atlikti? Šiauliams 2019-ieji buvo išties ypatingi, mieste buvo vykdoma daugiau nei 100 įvairiausių infrastruktūros projektų. Dalis jų – itin didelės apimties, miesto veidą keičiantys darbai. 2019 m. buvo užbaigti 56 objektai, kurių vertė siekia apie 15 mln. Eur. Taip pat yra nemažai stambių projektų, kurie dar formaliai nebaigti, bet yra jau baigiamojoje fazėje. Vienas pačių didžiausių – Prisikėlimo aikštės ir jos prieigų rekonstrukcija. Apie juos papasakosime Naujųjų pradžioje. O dabar pateikiame jau užbaigtų darbų sąrašą.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ džiaugiasi ir didžiuojasi besibaigiančių 2019 metų rezultatais, kurie yra įspūdingi ne tik pačios įmonės ilgametės veiklos, bet ir Šiaulių miesto kontekste, net lyginant su visų Lietuvos šilumos tiekėjų veikla. Šiemet rekonstruota daugiau nei 20 kilometrų dvigubo ilgio šilumos perdavimo tinklų už 12 mln. eurų! Šie rekonstruoti tinklai sudaro daugiau nei trečdalį viso bendrovės rekonstruotų tinklų ilgio.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

    
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.