Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Civilinės saugos ir teisėtvarkos bei Miesto koordinavimo skyriaus specialistai darbo dienomis ir savaitgaliais vykdo prevencinius reidus Šiaulių mieste: tikrina asmenis, kurie privalo laikytis saviizoliacijos (yra raštiškai įsipareigoję), taip pat kontroliuoja, kaip karantino metu nustatytų draudimų laikymosi prekybininkai, ar nėra žmonių susibūrimų viešose vietose.

 Plačiau >

Viešoje erdvėje netyla diskusijos – reiktų ar ne stambinti vandentvarkos įmones. Pagrindinis tokių reformų vertintojas, matyt, turėtų būti bet kuris iš mūsų – ar sustambintos įmonės teiktų geresnį vandenį, ar už tai tektų mokėti mažiau, ar vandens tiekimo ar nuotekų trasos tikrai bus renovuotos.

 Plačiau >

Svarbiausi kontaktai

Svarbi informacija verslui

Paslaugos ir parama gyventojams

Vaizdo medžiaga neįgaliesiems

Informacinis leidinys


Grįžtančių iš užsienio registracija transportavimui į Šiaulius: (8 41) 500 535 (iš Vilniaus), (8 41) 500 538 (iš Kauno, kt. vietovių), (8 41) 500 536 (iš Klaipėdos, Palangos).

 Plačiau >

Nuo balandžio 1 d. uždarius Aušros al. ir didžiąją dalį transporto srauto, tame tarpe ir viešojo transporto, nukreipus per P. Cvirkos ir Vytauto gatves, keisis eismo organizavimas Tižės – P. Cvirkos ir Tilžės – Vytauto g. sankryžose. Tilžės – Vytauto  g. sankryžoje bus atlikti tokie pakeitimai:

 Plačiau >

Per 11 dienų, nuo karantino paskelbimo, keleivių sumažėjo apie 75 proc., reaguojame ir keičiame tvarkaraščius, kurie įsigalios nuo šeštadienio, t. y. nuo 2020 03 28 d. Numatome daugiau pakeitimų, apie visus juos – informuosime.

 Plačiau >

Siekiant išvengti masinių žmonių susibūrimų, nuo šiandien motorinių transporto priemonių eismas Talkšos ežero pakrantės aikštelėje ir Salduvės piliakalnio prieigose yra draudžiamas. Atvažiuoti dviračiu, ateiti ar atbėgti į šias vietas leidžiama.

 Plačiau >

Aukštabalio gyvenamojo rajono pietrytinės dalies gyventojai jau gali jungtis prie naujai įrengtų vandentiekio ir nuotekų tvarkymo tinklų ir naudotis sukurta infrastruktūra. Statybos inspekcija kovo 24 d. patvirtino, kad tinklų statyba šiame individualių gyvenamųjų namų rajone yra užbaigta ir tinklus galima eksploatuoti.

 Plačiau >

Žemės ūkio ministerija, atsižvelgusi į paskelbtą valstybės lygio ekstremaliąją situaciją, traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninę apžiūrą atidėjo iki karantino pabaigos.

 Plačiau >

Pirmą kartą Šiaulių mieste vykdytas bendruomeninių iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, projektų idėjų konkursas, paprasčiau pasaulyje vadinamas dalyvaujamuoju biudžetu (Participatory budgeting), artėja į pabaigą. Balsavimui buvo pateiktos 34 miestiečių idėjos. Dalyvauti balsavime galėjo tik Šiaulių mieste gyvenamąją vietą deklaravę gyventojai, ne jaunesni nei 16 metų. Vienas gyventojas galėjo balsuoti ne daugiau kaip už 5 atrinktus projektus, atiduodamas po vieną balsą už jo pasirinktą projektą.

 Plačiau >

Brangūs teatro žmonės,
Štai ir vėl esate savo profesinės šventės svetainėje – puošnūs, džiugūs ir šviesos nutvieksti.
Jūs – visuomenės, aplinkos ir mūsų kiekvieno veidrodžiai, ir žmonėms tokia akistata brangi.
Būkite laimingi ir neprasilenkite su siekiu savo profesiniame kelyje.

Su ŠVENTE!

 Plačiau >

Siekiant užtikrinti šiauliečių saugumą, laikinai uždaromos miesto žaidimų aikštelės. Pastebima, jog karantino metu nemažai tėvų veda savo vaikus į bendras žaidimų aikšteles. Tai – puiki terpė plisti virusui. Imantis saugumo priemonių, pagrindinės aikštelės uždaromos, gyventojai skatinami nesinaudoti ir kitomis, mažomis, aikštelėmis, esančiomis prie daugiabučių namų.

 Plačiau >

Pastabesni šiauliečiai jau pastebėjo, kad Šiaulių padangėje ratus suka ne akims įprasti karinių oro pajėgų naikintuvai ir ne transporto lėktuvai, o keleiviniai orlaiviai, kurie leidžiasi tarptautiniame Šiaulių oro uoste. Tačiau nuogąstauti, kad iš užsienio atskridę keleiviai užplūs miesto gatves, nevertėtų. Į Šiaulius didžiuliai orlaiviai atskrenda jau tušti, čia, „Aviatic MRO“ specialistų jie bus paruošti naujiems skrydžiams.

 Plačiau >

2020 m. kovo 26 d., ketvirtadienį, Šiaulių kultūros centras rengia akciją, kuria siekia atkreipti visuomenės dėmesį ir priminti žmonėms saugojimosi svarbą. Paskelbta koronaviruso pandemija verčia lietuvius keisti gyvenimo būdo įpročius, labiau rūpintis savimi ir aplinkiniais. Esant tokiai situacijai, Lietuvos gyventojai rodo savo pilietiškumą, vienijasi ir imasi įvairių iniciatyvų. Prie to prisideda ir Šiaulių kultūros centras. Rengiama akcija siekiama Šiauliuose esančius paminklus ir skulptūras papuošti Šiaulių kultūros centro darbuotojų siūtomis apsauginėmis kaukėmis. Tikimasi, kad žmonėms jos primins atsakomybės jausmą ir padės labiau vertinti savo ir kitų saugumą.

 Plačiau >

Artimiausiu metu šiauliečių namus turėtų pasiekti naujas informacinis leidinys, kuriame gyventojai ras svarbiausią, su koronavirusu ir karantinu susijusią informaciją. Prie šios Šiaulių miesto savivaldybės informacinės kampanijos be jokių dvejonių sutiko prisijungti ir Lietuvos paštas. Pašto darbuotojai į šiauliečių pašto dėžutes įmes net 50 000 leidinio egzempliorių!

 Plačiau >

Viešojo transporto Šiaulių mieste pokyčiai:

1. Karantino metu visiškai stabdomas P2 privežamasis maršrutas.

2. Autobusų tvarkaraščiai, kurie karantino metu yra stabdomi, t. y. šie maršrutiniai autobusai nevažiuos:

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
24252627282901
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Kovas
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.