Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Kilus diskusijoms dėl Šiaulių mieste atnaujinamų želdinių, labiausiai eskaluota (taip pat ir žiniasklaidoje) P. Višinskio gatvės atnaujinimo projekte numatyta želdinimo dalis, kur, anot sensacijų ieškotojų, ,,naujo medelio sodinimas kainuos net iki 1600 Eurų“. Atsakydami į paskleistą dezinformaciją norime patikslinti, kad tokių brangių medelių sodinti tikrai neplanuojama. Įvairiose miesto vietose numatomų sodinti sodinukų kainos yra daug kartų mažesnės.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Zubovų rūmai, kuriuose ilgą laiką šeimininkavo jaunieji menininkai – čia veikė Šiaulių universiteto Menų fakultetas, dabar stovi tušti. Pastatas šiuo metu formaliai priklauso universitetui. Miesto vadovai, Šiaulių menininkai ir pats buvusių savininkų Zubovų provaikaitis, žinomas pianistas Rokas Zubovas mano, kad vienas gražiausių miesto statinių turi ir toliau tarnauti kultūros reikmėms.

 Plačiau >

Spalio 7 d. Šiaulių vyskupijos Pastoraciniame centre įvyko Tarptautinei pagyvenusių žmonių dienai skirtas renginys. Tą dieną taip pat buvo minimas ir Šiaulių m. neįgaliųjų klubo „Dvasinė šiluma“ 20 metų jubiliejus.

 Plačiau >

Vienintelį kartą metuose Šaulių arenos didžiosios salės erdvę galima pamatyti absoliučiai išskirtiniame amplua, o nebūdingą atmosferą čia kuria ne muzikantai ar krepšininkai, o  žirgai ir jų raiteliai. Smėlis, įspūdingo aukščio kliūtys, nepaprastai artimas žirgo ir žmogaus ryšys ir vieningos jų pastangos dėl pagrindinio tikslo – pergalės.

 Plačiau >

Tarptautinės mokytojų dienos proga rengiami Šiaulių miesto metų mokytojų apdovanojimai neapsiėjo be kūrybinių siurprizų. Susirinkusius švietimo bendruomenės atstovus pasveikinęs Šiaulių miesto meras pateikė ir su Lietuvos laisvės kovų istorija susijusį klausimą. Netrukus atsirado pedagogas, sutikęs priimti mero iššūkį. Lieporių gimnazijos atstovas, pasirodo, taip pat buvo nominuotas Metų mokytojo apdovanojimams. Jam ir dar devyniems miesto mokytojams renginio metu buvo įteiktos mero padėkos, atminimo dovanos ir premijos.

 Plačiau >

Spalio 17 d. (KETVIRTADIENIS)

17:00 val.  Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji bibliotekoje (Aušros alėja 62, Šiauliai) vyresnių klasių mokinius kviečiame į individualių debatų turnyrus.
Prisijunk prie debatuotojų arba žiūrovų Eurodebatuose „Aš – žalias*! Mada ar būtinybė?“.

 Plačiau >

2019 m. spalio 10 d. 17.30 val. Šiaulių miesto savivaldybės 237 salėje, organizuojamas pirmasis naujai sudarytos Šiaulių miesto savivaldybės NVO tarybos posėdis, kurio darbotvarkėje numatytas NVO tarybos reglamento tvirtinimas, NVO tarybos pirmininko ir pirmininko pavaduotojo rinkimai, bus aptariamos NVO tarybos prioritetinės veiklos kryptys.

 Plačiau >

1 iš 4 žmonių nors kartą per gyvenimą patiria psichikos sveikatos sutrikimą, o visi patiriame sunkumų.
Todėl visiems aktualu žinoti:

 Plačiau >

Įvertinęs mero potvarkį dėl buvusio Administracijos direktoriaus pavaduotojo Marijaus Veličkos nušalinimo, teismas patvirtino jo teisėtumą.

 Plačiau >

Pristatomas Šiaulių miesto savivaldybės 2020 metų socialinių paslaugų plano projektas viešam svarstymui.

 Plačiau >

Dvidešimtąjį jubiliejų minintis Šiaulių trečiojo amžiaus universitetas vėl sukvietė šimtus miesto senjorų. Į mokslo metų atidarymą susirinkę šios įstaigos studentai jau sunkiai tilpo „Sau­lės“ kon­cer­tų sa­lė­je, o į užsėmimus susirenka dar daugiau. Šiaulių trečiojo amžiaus universiteto bendruomenę sveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Seimo nariai Rima Baškienė ir Stasys Tumėnas, Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto tarybose posėdyje pagerbtas vienas labiausiai Šiaulių futbolui nusipelniusių asmenų. Šiaulių miesto meras Artūras Visockas pasveikino solidų jubiliejų pasitikusį legendinį Šiaulių miesto futbolininką, trenerį, sporto organizatorių Romualdą Urnikį.  Rugsėjo 25 d. jam sukako 90-imt metų.

 Plačiau >

Minint Tarptautinę kurčiųjų savaitę Šiaulių miesto savivaldybėje vyko renginys, kuris buvo skirtas susipažinti su Všį Šiaulių miesto kurčiųjų reabilitacijos centro veikla. Įstaigos istoriją ir teikiamas paslaugas pristatė Centro vadovė Vestina Rubcovienė.

 Plačiau >

Rugsėjo 27 dieną Šiaulių arenoje vyko bene didžiausias šių metų renginys miesto jaunimui – „Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“. Festivalio organizatoriai džiaugiasi, kad miesto ir rajono jaunimas aktyviai įsitraukė į renginio veiklas, suteikusias daug teigiamų emocijų.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Spalis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.