Naujienos
Skelbimai
Renginiai

lietuvių ryžtas ir susitelkimas prieš daug šimtmečių dovanojo mums Valstybę, kuria šiandien galime didžiuotis ir džiaugtis, kurią galime kurti ir puoselėti, kiek tik jėgos leidžia. Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena – tai mūsų pasididžiavimo savo istorija ir pilietiškumo šventė, įpareigojanti saugoti tai, ką mums perdavė protėviai, ir įkvėpianti drąsiai priimti ateities iššūkius!

 Plačiau >

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Mindaugo karūnacija 1253 m. liepos 6 d. yra mūsų valstybingumo pradžia, įsiliejimo į Vakarų civilizaciją ištakos. Karalius Mindaugas mums paliko vienybės priesaką, Lietuvos karalystės pripažinimą tarptautiniu mastu, viešosios diplomatijos pamokas. Išdidžiai švęskime Lietuvos valstybės dieną, supraskime, kad Valstybės dalis esame ir mes - šiauliečiai!

 Plačiau >

Nėra didesnio, reikšmingesnio ir labiau gerbiamo darbo politikoje nei sukurti savosios tautos valstybę. Dauguma tautų pasitraukia iš istorijos taip ir nesukūrusios valstybės, kurią galėtų vadinti namais. O Lietuvai valstybingumą subrandino Mindaugas prieš beveik 750 metų. Išlaikėme istorijos egzaminą, sugebėdami jį atkurti ir išsaugoti. Branginkime valstybę, kaip tą darė visos kartos iki mūsų. Su Valstybės diena!

 Plačiau >

Liepos 6 d., pirmadienį, vyks Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) ir „Tautiškos giesmės“ dienos renginiai. Šventinė diena prasidės Prisikėlimo aikštėje iškilminga Lietuvos Respublikos vėliavos pakėlimo ceremonija, po jos šiauliečiai visą dieną galės žiūrėti kino filmus, o vakare, daugiabučių namų kiemuose, laukia įvairių atlikėjų ir grupių koncertai, visuotinis „Tautiškos giesmės“ giedojimas. Šiais metais organizuojami renginiai vėl leis prisiminti tautos praeitį ir istoriją bei parodys šiauliečių vienybę.

Rengėja – Šiaulių miesto savivaldybė, organizatorius – Šiaulių kultūros centras. Renginiai nemokami.

 Plačiau >

Nuo 2020 m. liepos 1 d. iki miesto šventės Šiaulių Prisikėlimo aikštėje šiauliečių ir miesto svečių laukia iniciatyvų ciklas „Susitikimo vieta – Prisikėlimo aikštė“. Nors rekonstruotoje aikštėje pirmieji renginiai įvyko jau kalėdiniu laikotarpiu, dar kurį laiką šiauliečiai džiaugtis visiškai užbaigtu objektu negalėjo. Paskutiniams darbams formaliai pasibaigus, pirmą liepos mėnesio dieną šiauliečiai kviečiami į atnaujintą aikštę, kurioje planuojamos įvairios iniciatyvos: kinas po atviru dangumi, koncertai, ekskursijos, pramogos mažiesiems, parodos ir kitos veiklos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas prašo ieškoti galimybių paskubinti Rėkyvos progimnazijos projekto įgyvendinimą. Pastato rekonstrukcijai ir priestato statybai reikalingi beveik 4 mln. eurų, miestas ir vėl pasiruošęs iš biudžeto skirti pusę reikalingos sumos, kad tik darbai būtų įgyvendinti per dvejus, o ne per šešerius metus.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija kviečia individualių namų bei visuomeninės paskirties pastatų savininkus ir valdytojus pasinaudoti galimybe nemokamai ir saugiai sutvarkyti asbesto turinčių gaminių atliekas (šiferio stogus, balkonus ir pan.). Atliekas nemokamai išveš ir Šiaulių regiono nepavojingų atliekų sąvartyne saugiai pašalins UAB „Ecoservice projektai“.

 Plačiau >

2020 maudymosi sezono metu - nuo 2020 m. birželio 1 d. iki 2020 m. rugsėjo 15 d. Šiaulių miesto savivaldybės maudyklų vandens kokybės stebėsena atliekama periodiškai kas dvi savaites. Užfiksavus padidėjusią taršą, tyrimai atliekami pakartotinai. Paplūdimių priežiūra Šiaulių mieste rūpinasi Šiaulių sporto centras „Atžalynas“.

 Plačiau >

Jau trečius metus pirmąjį liepos sekmadienį Lietuvoje minima Globėjų diena. Šiais metais prasmingoms diskusijoms apie globą, rūpybą, šeimą skirta visa savaitė. Šiaulių miesto savivaldybėje vyko šventinis susitikimas su vaikų globėjais. Po miesto mero pasveikinimo ir padėkos kartu diskutuota apie budinčių globėjų, nuolatinių globėjų ir šeimynų kasdienybę, kylančias problemas, apie teises, pareigas ir valstybės politiką.

 Plačiau >

Liepos 1-ąją Šiaulių širdyje duotas startas naujoms veikloms, renginiams ir iniciatyvoms. Simbolinis miesto herbinės vėliavos sugrįžimas į Prisikėlimo aikštę tarsi iš naujo perdavė šią erdvę šiauliečiams ir miesto svečiams. Architektūros kūrinio – aikštės pristatymas gražiai sutapo su Tarptautinės architektų dienos minėjimu. Apie pagrindinių miestų erdvių kūrimą kalbėta specialiai surengtoje konferencijoje.

 Plačiau >

Šiauliuose intensyvios liūties metu, kuri prasidėjo pirmadienio vakarą, birželio 29 d., apie 22 val. ir truko iki 7 val. ryto, Šiaulių meteorologijos stoties duomenimis, iškrito apie 63 mm kritulių. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos teigimu, tai stichinis meteorologinis reiškinys. Momentinis iškritusių kritulių kiekis yra didesnis už vidutinį mėnesio kritulių kiekį.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo 2020 m. liepos 7 d. iki 2020 m. gruodžio 14 d. bus vykdomi viaduko per geležinkelį Žemaitės g. kapitalinio remonto darbai. Atkreipiame dėmesį, kad eismas viaduku bus apsunkintas. Atsiprašome už nepatogumus.

 Plačiau >

Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) suvažiavime pristatyti svarbiausi asociacijos darbai skatinant savivaldybių savarankiškumą ir aktyvesnį dialogą su centrine valdžia. Mosėdyje vykusiame suvažiavime dalyvavo Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Šiaulių miesto tarybos atstovai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis pristatė informaciją apie Šiaulių miestą pasiekusias valstybės skirtas lėšas. Iš viso papildomai gauta per 15 milijonų eurų. Mažesnių projektų papildomas finansavimas paskirtas be didesnių sunkumų, tačiau svarbiausiems objektams prašomų milijoninių sumų poreikį teko pagrįsti rimtais argumentais.

 Plačiau >


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.