Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Sukilėlių kalnelio komplekse bus atkurta istorinė tiesa – susitarta, kad bus iš naujo įrengtos paminklinės lentos su 1863–1864 metais nužudytų sukilėlių pavardėmis. Projekto autorius architektas Darius Jakubauskas ne tik parengė reikalingą dokumentaciją ir surinko istorinius duomenis, tačiau prie paminklinių lentų gamybos pažadėjo prisidėti ir asmeninėmis lėšomis. Miesto meras Artūras Visockas padėkojo šiauliečiui architektui už patriotiškumą ir iniciatyvą.

 Plačiau >

Vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstrukcijos darbus Šiauliuose vykdanti AB „Panevėžio statybos trestas“ pradeda gatvių dangos atstatymo bei aplinkos tvarkymo darbus. Pasak statybos darbų vadovo Andriaus Jėčiaus, pirmiausia bus atstatomos vamzdynų rekonstrukcijos metu pažeistos kietos dangos – asfaltas ir šaligatvio trinkelės, o po to bus tvarkomi žolynai, šluojamos dangos ir tuos darbus atliks kelios brigados iš karto.

 Plačiau >

Toliau jaunėja Šiaulių miesto autobusų parkas. Nuo gegužės pirmosios mieste keleivius vežanti bendrovė „Busturas“ į gatves išleis naujutėlaičius mažuosius miesto autobusus. Keliolikos vietų autobusėliai ne piko valandomis darbuosis įvairiuose miesto maršrutuose, taip pat priveš keleivius iš atokesnių rajonų.

 Plačiau >

Sekmadienį Šiaulių katedroje nugriaudėjo paskutinysis tarptautinio festivalio „Resurrexit“ koncertas – L.VAN BEETHOVEN‘o simfonija Nr.9, dar vadinama Džiaugsmo arba Epine. Pabaigos koncerte grojo Lietuvos nacionalinis simfoninis orkestras (meno vadovas Modestas Pitrėnas), visi trys Lietuvos valstybiniai chorai: „Vilnius“ (meno vadovas Artūras Dambrauskas), Kauno valstybinis choras (meno vadovas Petras Bingelis) ir „Polifonija“ (meno vadovas Tomas Ambrozaitis). Solistai Viktorija Miškūnaitė, Jovita Vaškevičiūtė, Tomas Pavilionis ir Liudas Mikalauskas. Koncertą dirigavo Tomas Ambrozaitis.

 Plačiau >

2019 m. balandžio mėnesį į Šiaulių miesto gatves išvažiavo aštuoni partizanų nuotraukomis ir prasmingomis citatomis papuošti viešieji autobusai, miestiečius supažindinantys su Lietuvos istorija ir jai svarbiomis asmenybėmis. Iš vilniškių pasiskolintas, partizanų kovą už laisvę aktualizuojantis projektas Šiauliuose buvo įgyvendintas Šiaulių miesto mero Artūro Visocko ir Šiaulių kultūros centro iniciatyva bei Šiauliuose veiklą vykdančių verslo įmonių finansinės paramos dėka.

 Plačiau >

Šiauliuose jau rytoj startuoja tradicinis, septynioliktasis medijų meno festivalis ENTER, kuriame pristatomos svarbiausios medijų meno ir šiuolaikinės kultūros tendencijos, naujausios šiuolaikinio skaitmeninio meno ir tradicinių meno rūšių sintezės. Šiaulių miesto savivaldybėje festivalį pristatė jo kuratorius, Šiaulių dailės galerijos direktoriaus pavaduotojas Virginijus Kinčinaitis. Anot jo, džiugu, kad jau septynioliktą kartą vyksiantis renginys ir toliau tęs tradiciją atsinaujinti ir nustebinti žiūrovą.

 Plačiau >

Balandžio 24 d. Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje Šiaulių universitete studijuojantys jungtinės magistro studijų programos su Pardubicių universitetu (Čekija) „Regionų plėtra ir valdymas“ magistrantai iš Čekijos, Indijos, Ganos ir Mianmaro pristatė projektus Šiaulių miesto ir regiono patrauklumo didinimui. Šių projektų rengimas ir pristatymas buvo viena iš studijų dalyko „Regionų ekonomika“ tarpinių užduočių.

 Plačiau >

2019 m. gegužės 2 d. – gegužės 5 d. Šiaulių ikimokyklinio ugdymo įstaigos rengia akciją „Dovana Mamytei“, skirtą Motinos dienai paminėti.Maloniai kviečiame apsilankyti Saulės laikrodžio aikštės kalnelyje ir pasigerėti dovana.

 Plačiau >

Po rekonstrukcijos atidarytas atnaujintas Šiaulių jaunųjų gamtininkų centro Gyvūnijos sodas tapo įspūdinga vieta. Atidarymo juostelę kartu su centro direktoriumi Gintaru Oliškevičiumi perkirpęs mero pavaduotojas Egidijus Elijošius sako įsitikinęs, kad šį sodą dabar turi pamatyti kuo daugiau šiauliečių ir miesto svečių.

 Plačiau >

Nacionalinės bibliotekų savaitės proga Šiaulių miesto savivaldybėje pasveikinti Šiaulių mieste skaitytojus aptarnaujančių bibliotekų vadovai. Bibliotekos šią savaitę miestiečiams ruošia daugybę įvairiausių renginių, tačiau kasdieniniame gyvenime netrūksta spręstinų problemų. Šventės proga bibliotekininkus sveikino ir bibliotekų aktualijas kartu aptarė Šiaulių mero pavaduotojas Egidijus Elijošius. 

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė turi gražią tradiciją aplankyti bei pasveikinti 100-ojo ir paskesnių gimtadienių sulaukusius miestiečius. Balandžio 24-ąją prieš 100-metį gimusią Pauliną Beniušienę aplankė Šiaulių mero pavaduotojas Domas Griškevičius ir Šiaulių miesto savivaldybės civilinės metrikacijos skyriaus vedėja Vilma Melenienė. Senolei įteikta puokštė rožių, piniginė dovanėlė ir austa jubiliejaus juosta.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ informuoja, kad vadovaujantis šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių 129.5. punktu (Žin., 2010-10-28, Nr. 127-6488) bus atliekami AB „Šiaulių energija“ aptarnaujamų katilinių šilumos tinklų bandymai sandarumui ir tvirtumui įvertinti.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė smulkiuosius verslininkus kviečia pasinaudoti įrangos ir įrankių įsigijimo išlaidų dalinio dengimo priemone. Ši paramos priemonė skirta jaunoms įmonėms, veikiančioms gamybos ir paslaugų srityje, ne ilgiau nei 3 metus bei registruotoms Šiaulių mieste.

 Plačiau >

Šiauliuose šiuo metu rengiama Šiaulių – išmaniojo miesto – koncepcija. Vienas iš koncepcijos rengimo etapų – susitikimai su suinteresuotomis šalimis, miesto gyventojų lūkesčių, poreikių išsiaiškinimas ir atitinkamų rekomendacijų rengimas.

Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus, besidominčius miesto ateitimi, dalyvauti diskusijoje su koncepcijos rengėjais. Diskusija vyks š. m. kovo 18 dieną (pirmadienį) 17.30 val. Šiaulių miesto savivaldybėje adresu: Vasario 16-osios g. 62, Šiauliai, 237 kab.

 Plačiau >

Informuojame, kad asmenims, sukakusiems senatvės pensijos amžių nuo 2019-01-01 Šiaulių miesto savivaldybės Socialinių paslaugų skyriuje nenustatomas specialiųjų poreikių lygis ir neišduodami neįgaliojo pažymėjimai.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.