Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Švietimo naujienos
Šiaulių sanatorinės mokyklos mokytojų vizitas Portugalijos Aveiro regiono mokyklose

 2019 m. gegužės 12–18 d. Šiaulių sanatorinės mokyklos direktorė Lijana Giedraitienė, direktorės pavaduotoja neformaliajam ugdymui Irma Grabauskienė, specialioji pedagogė Atena Žymantienė bei anglų kalbos mokyta Anželika Grigaliūnė lankėsi Portugalijos Aveiro regiono mokyklose pagal „Erasmus+“ KA1 programos projektą “Kokybiškas įtraukusis ugdymas – pozityvus mokytojo profesionalumas kiekvieno mokinio ugdymo (-si) sėkmei”.

Plačiau
Kūrybiškas ir mokslinis požiūris į mitologiją - Erasmus+ projektas “From mythos to logos. educational approaches to the european folk myths and legends ”

                      2019 m. gegužės mėnesį įvyko jau trečiasis tarptautinio projekto „From Mythos to Logos. Educational Approaches to the European folk Myths and Legends“ dalyvių susitikimas. Šį kartą veiklos vyko Portugalijoje, Aveiro mieste.  Šiaulių Dainų progimnazijai atstovavo penki septintokai – Mingailė Alijošiūtė, Eglė Gedminaitė, Einaras Nevulis, Jogaila Niktavičius ir Vilius Mažeika – bei mokytojos Aistė Kavanauskaitė Lukšė ir Ramūnė Gedminienė. Mobilumo veikloje susitiko mokyklų bendruomenių atstovai iš Graikijos, Lenkijos, Italijos, Portugalijos, Rumunijos bei Lietuvos.

Plačiau
PRADEDANČIŲJŲ PEDAGOGŲ STAŽUOTĖS ĮGYVENDINIMAS

 Šiaulių universitete vyko aukštųjų mokyklų, ministerijos, savivaldybių ir ugdymo įstaigų atstovų susitikimas, kurio tema „Pradedančiųjų pedagogų stažuotės įgyvendinimas: patirtys ir perspektyvos". Šiame susitikime dalyvavo ir Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos atstovės –  direktorė Stanislava Prazauskienė ir pradinių klasių mokytoja Laura Palivonienė. Mentorė (progimnazijos direktorė) ir stažuotoja (mokytoja Laura) jau nuo 2018 m. lapkričio mėnesio dalyvauja Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamame, ESF finansuojamame projekte „Tęsk".

Plačiau
Šventė „Žirniukų gegužinė“

                      Ar yra kas nors gražesnio, kai įsikibęs į tėvelių rankas, šypsosi mažas vaikas? Kai jaučiasi toks reikalingas ir svarbus savo šeimai? Mes visi mokomės - ir būti šeimoje taip pat... Tokį gražų šeimų pasibuvimą suorganizavo Šiaulių lopšelio-darželio „Žirniukas“ administracija ir kiti dirbantieji, pavadinę jį „Žirniukų gegužinė“. 

Plačiau
TARPTAUTINIO PROJEKTO „WOD 2019“ TRASOSE – 1067 DALYVIAI

Tarptautinė orientavimosi sporto federacija, siekdama paskatinti aktyvią jaunų žmonių gyvenseną ir supažindinanti su orientavimosi sportu vaikus ir jaunimą, parengė projektą „WOD“ (World Orienteerin g Day“). Projekto idėja „Būk dalimi ko nors didesnio – nuspalvink pasaulį kartu“. Projekto veiklų organizatoriai Šiaulių mieste - Šiaulių jaunųjų turistų centras.  2019 m. gegužės 15 d. parke „Beržynėlis“, „Juventos“ progimnazijos teritorijoje, Juliaus Janonio gimnazijoje vyko projekto renginiai Šiaulių miesto mokiniams. Šią dieną orientavimosi sportą išbandė 1067 jaunieji šiauliečiai ir jų mokytojai.

Plačiau
KINGS Mokinių gebėjimų patikrinimo testas (MGPT)

KINGS plečia mokinių ugdymo stebėsenos galimybes ir dar nespėjus pasibaigti mokslo metams pristato naujieną – Mokinių gebėjimų tikrinimo testus!

Plačiau
KONFERENCIJA „STEBIU, TYRINĖJU, ATRANDU"

Šiaulių „Romuvos“ progimnazijoje vyko Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių mokslinė – praktinė konferencija „Stebiu, tyrinėju, atrandu“. Konferencijos tikslas – stiprinti STEAM dalykų integraciją į ugdomąjį procesą, ugdyti vaikų kritinį mąstymą pasitelkiant bandymus ir tyrinėjimus priešmokykliniame ugdyme. Į konferenciją susirinkusius svečius nuotaikingu šokiu pasveikino progimnazijos priešmokyklinės ugdymo grupės ugdytiniai, pradinio ugdymo skyriaus vedėja Edita Puzarienė, priešmokyklinio ugdymo pedagogės.

Plačiau
ŠIAULIŲ „ROMUVOS“ PROGIMNAZIJOS PIRMOKAI DALYVAUJA MINECRAFT PROJEKTE

,,Šviesos“ leidykla kvietė pirmokų mokytojus dalyvauti MINECRAFT projekte, kurio metu 100 pirmų užsiregistravusių mokyklų galėjo išbandyti naują būdą, kaip sudominti jaunąją kartą. MINECRAFT integravimas į bendrojo lavinimo procesą – tai vienas naujausių „Šviesos“ ir neformalaus ugdymo viešosios įstaigos „Trys kubai“ projektų.

Plačiau
SIMONO DAUKANTO GIMNAZISTĖ GABIJA ULINSKAITĖ DALYVAVO SAVANORIAMS SKIRTAME SEMINARE BERLYNE

2019 m. balandžio 29 – gegužės 6 dienomis IIIm klasės mokinė Gabija Ulinskaitė dalyvavo savanoriams skirtame seminare Berlyne ir jau antrus metus iš eilės vasarą važiuos į tarptautinę savanoriško darbo stovyklą Vokietijoje. Tik šį kartą vyks kaip stovyklos vadovė.

Plačiau
ŠIAULIŲ LOPŠELYJE – DARŽELYJE „TRYS NYKŠTUKAI“ DISKUTUOTA APIE VAIKŲ SOCIALINĮ – EMOCINĮ INTELEKTĄ

Šiaulių lopšelis - darželis "Trys nykštukai"  gegužės 9 dieną organizavo panelinę diskusiją "SEU - mada ar būtinybė?" (Socialinis – emocinis ugdymas ikimokykliniame amžiuje:  tėvų, pedagogų, pagalbos vaikui specialistų bendradarbiavimas).

Į diskusiją buvo pakviesti Šiaulių miesto ir rajono švietimo bendruomenė, kuriai rūpi vaiko socialinis – emocinis intelekto ugdymas ikimokykliniame amžiuje. Įstaigoje vyko trys panelinės diskusijos, kuriose įžvalgomis dalinosi kviestiniai kalbėtojai: vaikai (video įrašas), ugdytinių tėvai L.Garšvė ir R.Zakaras, įstaigos pedagogės V.Ženkuvienė ir R. Laucytė, Šiaulių miesto pedagoginės psichologinės tarnybos psichologė I.Maslauskienė ir socialinė pedagogė L.Mickienė, Šiaulių universiteto Edukologijos instituto lektorė, socialinių mokslų daktarė, l/d „Kūlverstukas“ direktorė R.Ponelienė;

Plačiau
STEAM PATIRTYS ERASMUS+ KURSUOSE ISPANIJOJE

 Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos gamtos mokslų mokytojos, dalyvaudamos Erasmus+ kursuose Ispanijoje, atliko praktines STEAM veiklas ir parengė projektą apie žmogaus kraujotakos sistemą. Pedagogės lankėsi Sagrada Familia mokykloje, kurioje stebėjo kaip STEAM projektai įgyvendinami priešmokyklinio, pradinio ir vidurinio ugdymo pakopose. Kitomis dienomis lankėsi 1531 metais įkurtame Granados universitete (Universidad De Granada).

Plačiau
PROJEKTAS „SKYPE BOOK CLUB“

Šiaulių „Romuvos“ progimnazijos mokiniams teko puiki proga išbandyti diskusiją internetu naudojant Skype platformą. ,,Skype Book Club" – taip vadinasi Estijos moksleivių, Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Amerikos skaityklos ir mūsų, ,,Romuvos“ progimnazijos, projektas, kuriam buvo ruošiamasi iš anksto.

Plačiau
Simono Daukanto gimnazijos bendruomenės padėkos vakaras „Dėkojame, kad esate...“

Gegužės 8 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos salėje vyko tradiciniu tapęs padėkos vakaras „Dėkojame, kad esate...“ Renginys šiais metais buvo skirtas ne tik padėkoti Simono Daukanto  gimnazijos vardą garsinusiems mokiniams ir juos ruošusiems mokytojams, bet ir pasveikinti visas mokyklos bendruomenės mamas su praėjusia Motinos diena. Mokiniams buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės už akademinius, sporto ir asmeninius pasiekimus.

Plačiau
„Santarvės“ gimnazijos mokinių vizitas Anglijoje

2019 m. balandžio 30 – gegužės 4 d. septyni Šiaulių „Santarvės“ gimnazijos mokiniai, dvi anglų kalbos mokytojos ir gimnazijos direktorė vyko į Erasmus+ projekto „S.H.A.R.E.“ susitikimą Anglijoje, Neilsio mieste.  

Plačiau
IKT ir IRT mokymosi veikloje

Šiaulių „Romuvos" progimnazijoje vyko tradicinė teorinė - praktinė 5-12 klasių mokinių konferenciją „IRT ir IKT mokymosi veikloje", į kurią rinkosi jaunieji išradėjai, tyrėjai ir jų mokytojai. Daugiau nei 50 pranešėjų, susirinkusių iš Šiaulių miesto mokyklų, dalijosi STEAM ugdymo veiklomis ir gerąja patirtimi, įgyta integruotuose projektuose naudojant IKT ir IRT.

Plačiau


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: