Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Šiaulių meras: mano pozicija dėl Šiaulių universiteto yra labai aiški

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas kreipėsi į naujienų agentūrą „Elta“ dėl galimai klaidingo informacijos interpretavimo ruošiant straipsnį apie Seime vykusią spaudos konferenciją.  Meras patvirtino, kad dėl universitetinių studijų Šiauliuose ateities jo nuomonė ir toliau išlieka aiški ir nedviprasmiška – Šiaulių ir Vilniaus universitetų susijungimas yra geriausias scenarijus.

Lapkričio 5 dieną Lietuvos Respublikos Seime vyko Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės ir Šiaulių mero Artūro Visocko spaudos konferencija „Aukštojo mokslo problematika Šiaurės Lietuvoje“. Konferencijoje dalyvavo ir Seimo Šiaulių krašto bičiulių grupės pirmininkas Stasys Tumėnas, Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Eugenijus Jovaiša, švietimo, mokslo ir sporto viceministras Valdemaras Razumas, ŠU laikinasis rektorius Darius Šiaučiūnas, socialinių mokslų daktarė Dovilė Ruplienė. Konferencijoje buvo  aptartos svarbiausio Šiaurės Lietuvos regiono mokslo židinio – Šiaulių universiteto –  ateities perspektyvos.

Naujienų agentūros „Elta“ parengtoje informacijoje neteisingai interpretuojamas Šiaulių mero pasisakymas, esą Artūras Visockas spaudos konferencijoje teigė, kad Šiaulių universiteto likimas nėra aiškus, o įvykus reorganizacijai, Šiaulių universitetas iš viso gali būti sunaikintas.

„Noriu pažymėti, jog Šiaulių universitetas yra vienintelis universitetas Šiaurės Lietuvoje ir turi išskirtinę svarbą bei strateginę reikšmę visam regionui. Šiaulių universiteto prijungimas prie Vilniaus universiteto yra nurodomas kaip viena iš priežasčių, dėl kurios Šiaulių mieste galėtų atsirasti daugiau technologijų specialistų, kurių šiuo metu nėra paruošiama pakankamai, atsižvelgiant į miesto pramonės poreikius. Sėkmingas Šiaulių universiteto prijungimas prie Vilniaus universiteto leis siekti kokybiškesnių studijų, sutelkti intelektinio abiejų universitetų kapitalo potencialą bei pasiekti abiem universitetams naudingų rezultatų, todėl minėtosios konferencijos metu aš išreiškiau palaikymą tokiam Šiaulių universiteto reorganizacijos būdui“, – savo rašte naujienų agentūrai teigė Artūras Visockas, kviesdamas parengti kitą, tikslesnį šios regiono aktualijos pristatymą.

Šiaulių miesto mero Artūro Visocko raštas naujienų agentūrai „Elta“Bendrųjų reikalų skyriaus informacija

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: