Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Atsižvelgdami į Šiaulių miesto savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos posėdžio, vykusio kovo 3 d., rekomendacijas, informuojame, kad keičiasi renginių, skirtų Kovo 11-ajai, programa.

 Plačiau >

Kovo 6 d.

18 val. minėjimas „Europietiškas Kovo 11-osios kelias“ NUKELIAMAS
Dalyvauja Europos parlamento nariai Liudas Mažylis ir Rasa Juknevičienė
Valstybinio Šiaulių dramos teatro Didžioji salė, Tilžės g. 155
Org. Europos parlamento nariai Liudas Mažylis ir Rasa Juknevičienė

 Plačiau >

Antradienį posėdžiavusi Šiaulių miesto savivaldybės ekstremalių situacijų komisija teikia naujausias rekomendacijas dėl koronaviruso grėsmės. Ekspertai pritarė sprendimui riboti masinius renginius, Šiaulių miesto meras oficialiu raštu kreipėsi į renginių organizatorius nurodydamas imtis priemonių dėl galimo viruso plitimo.

 Plačiau >

 

Atsižvelgiant į nepalankią epideminę situaciją dėl naujojo koronaviruso, rekomenduojama reguliariai laikytis rankų higienos – dažnai plauti rankas vandeniu su muilu arba rankas valyti alkoholio turinčiomis priemonėmis (tirpalai, geliais, servetėlėmis ar kt. priemonėmis). Rankų higiena yra racionali, pigiausia prevencijos priemonė.

 Plačiau >

Tuometiniame Kauno politechnikos institute studijas baigęs AB „Šiaulių energija“ generalinis direktorius Virgilijus Pavlavičius neabejoja, kad jo „alma mater“, dabar jau Kauno technologijos universitete bei Vilniaus Gedimino technikos universitete šiuo metu siūlomų šilumos energetikos ir technologijų studijų bakalaurai ir magistrai – modernaus Lietuvos šilumos ūkio ateitis. „Šios studijų programos turėtų sudominti jaunuolius, kurie nėra abejingi klimato kaitos problemoms, nori prisidėti mažinant šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą į aplinką ir didinti atsinaujinančių energijos išteklių naudojimą“, – ragina vadovas.

 Plačiau >

Keičiasi nuotolinių konsultacijų teikimo tvarka. Siekiant sumažinti pacientų lankymąsi gydymo įstaigose ekstremalios situacijos metu, gali būti teikiamos šeimos gydytojų konsultacijos telefonu. Telefonu gali būti suteikta nuotolinė gydytojo ar slaugytojo konsultacija, išrašyti medikamentai, medicinos pagalbos priemonės, koreguotas gydymas, išduotas nedarbingumo pažymėjimas.

 Plačiau >

Nuo šiol kelionę Šiaulių miesto viešuoju transportu galima suplanuoti naudojant interaktyvų žemėlapį „Google Maps“ („Žemėlapiai“). Į išmanaus susisiekimo sistemą „Google Maps“ pagaliau įtraukti ir Šiaulių miesto viešojo transporto tvarkaraščiai. Tai reiškia, kad šalia kelionės automobiliais, pėsčiomis pateikiama dar viena alternatyva mūsų mieste - kelionės viešuoju transportu. Su „Google Maps“ jau galima susiplanuoti intermodalines (kelių viešojo transporto rūšių) keliones.

 Plačiau >

Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija pasipuošė nauju sieninės tapybos kuriniu – nuo šiol mokyklos fojė visus praeinančius sveikina giedras maestro Sauliaus Sondeckio žvilgsnis, greta įamžinti ir jo rankų mostai, žymiausių pasaulio kompozitorių kūrinius siuntę įvairiausių Lietuvos ir užsienio meno kolektyvų muzikantams. Legendinio dirigento atminimo įamžinimo ceremonijoje dalyvavo ir Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Vasario 28 d. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje gražiu renginiu, skirtu lietuvių kalbos dienoms, buvo pristatyta jau 18-oji ŠU humanitarinių mokslo darbų serijos „Acta humanitarica universitatis Saulensis“ knyga – profesoriaus kalbininko Vytauto Sirtauto (1921–2008) mokslo studija „Veiksmažodinis tarinys dabartinėje lietuvių kalboje“. Pernai buvo pateiktas projektas Valstybinei lietuvių kalbos komisijai ir sulaukta pritarimo šios knygos idėjai, paskirta lėšų knygos leidybai. Knyga išleista pasitinkant Vytauto Sirtauto 100-ąsias gimimo metines.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ tinklalapis www.senergija.lt atsinaujino. Tikimės, kad nuo šiol informaciją jame rasite greičiau ir lengviau, o akiai patrauklus jos pateikimas ir išsamus dėstymas atitiks Jūsų lūkesčius ir poreikius.

 Plačiau >

„Maisto bankas“ kasdien iš parduotuvių gauna apie 15 t neparduoto maisto, kurį ne visada spėja išdalinti. Dalis gaunamo maisto yra besibaigiančio galiojimo, o gaunami vaisiai ir daržovės būna bepradėję gesti. Siekiant, kad kuo daugiau gyventojų gautų maisto paramą, šiuos maisto produktus „Maisto bankas“ virtuvės šefai konservuoja ir gamina ilgo vartojimo produktus, pvz. sriubas, lečo, džemus ir kt.

 Plačiau >

Informuojame, kad šių metų vasario 12 d. (trečiadienį) 15 val. Medelyno seniūnijoje (adresu Birutės g. 40) vyks Medelyno seniūnijos seniūnaičių sueiga.

 Plačiau >

Kovo mėnesį Šiaulių miesto merui užsiminęs apie norą surengti Naujametinį šou Šiauliuose, „Laisvės TV“ įkūrėjas Andrius Tapinas kartu su komanda paskutinėmis 2019-ųjų metų dienomis atvyksta į Saulės miestą - gruodžio 21 dieną (šeštadienį) Naujametinis „Laikykitės ten“ šou vyks  Šiaulių arenoje. „Laisvės TV“ komanda taip pat ypatingai palankiai sureagavo į mero pasiūlymą padovanoti kvietimus į Naujametinį šou bei firminius „Laikykitės ten“ puodelius visoms iš emigracijos grįžusioms šiauliečių šeimoms, ir kviečia sugrįžusias šeimas susisiekti su savivaldybės atstovais dėl dovanų atsiėmimo.

 Plačiau >

Kad rašomi ir  sakomi tekstai būtų taisyklingi ir sklandūs, paprasčiausias ir greičiausias būdas – naudotis interneto svetainėmis.

Suabejoję dėl žodžių rašybos, reikšmės, sandaros, linksnių, prielinksnių, įvairių formų vartojimo, sakinio skyrybos ir pan., pasinaudokite Valstybinės lietuvių kalbos komisijos (toliau – VLKK) interneto svetainės (http://www.vlkk.lt/) Konsultacijų banku (http://www.vlkk.lt/konsultacijos). Paieškos langelyje įrašius reikiamą žodį ar žodžio dalį, bus atverti visi su tuo žodžiu susiję interneto svetainėje esantys įrašai. Jei Konsultacijų banke nėra užklausą atitinkančių įrašų, paspauskite nuorodą „Užduoti klausimą“ ir pateikite klausimą konsultantams. Atsakymą gausite elektroniniu paštu.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir UAB „Šiaulių plentas" pasirašė „Aušros alėjos (nuo Žemaitės g. iki Varpo g.) viešųjų pastatų ir viešųjų erdvių prieigų rekonstrukcijos darbų“ sutartį.

 Plačiau >
 1 ... 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
24252627282901
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Kovas
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.