Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiandien 12 val. įvyko tradicinė tiesioginė Šiaulių miesto savivaldybės administracijos spaudos konferencija. Pagrindinės šios savaitės konferencijos temos - ugdymo pokyčiai nuo birželio 1-osios bei sporto veiklos vasarą. Konferencijoje dalyvavo: Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Šiaulių centro poliklinikos direktorius Mindaugas Maželis, Žmonių gerovės ir ugdymo departamento direktorė Asta Lesauskienė, Sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka nuo birželio 1 d. atnaujina visas teikiamas paslaugas – atidaromi atviri suaugusiųjų ir vaikų knygų fondai, veikia periodikos skaityklos, teikiamos ir kitos paslaugos. Taip pat pagal išankstinę registraciją pradeda vykti edukacijos, vasaros stovyklos, skaitmeninio raštingumo mokymai, ekskursijos, kiti kultūriniai renginiai. Tai reiškia, kad lankytojai vėl galės lankytis viešosios bibliotekos skyriuose ir filialuose.

 Plačiau >

Šiauliai pavasarį palydėjo simboline Tarptautinei vaikų gynimo dienai skirta akcija „Didelis spalvotas AČIŪ“. Gegužės 31-ąją surengtas renginys subūrė šeimas smagiai ir kūrybiškai praleisti laiką džiaugiantis pavasariniais spinduliais. Mažieji šiauliečiai ir jų tėveliai savo kūrybą dovanojo visiems pedagogams, kurie daug ir sunkiai dirbo, kad mokymo procesas nenutrūktų ir epideminiu laikotarpiu.

 Plačiau >

Birželio 1 d. 17 val. visoje šalyje vyks visuotinė akcija „Ačiū, Lietuva“, kuria bus dėkojama Lietuvos žmonėms už sėkmingai įveiktą pirmąją COVID-19 bangą ir raginama išlaikyti susitelkimą bei viltį, kad ryžtingai būtų įveikti ir kiti ateityje dar laukiantys iššūkiai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas kreipėsi į Šiaulių krašto bičiulių parlamentinės grupės pirmininką Stasį Tumėną. Savivaldybės vadovas Seimo narį informavo, kad Šiaulių miesto savivaldybė pateikė savo pastebėjimus ir pasiūlymus Finansų ministerijai dėl rengiamo vadinamojo Ateities ekonomikos DNR plano. Šiaulių meras taip pat pasirašė raštą Vyriausybės kancleriui, dėl keturių ministerijų atstovų susitikimo surengimo Šiauliuose.

 Plačiau >

2020-05-28 įvyko Šiaulių miesto daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo patalpų valymo ir priežiūros patikrinimas. Patikrinime dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos (ŠMSA) ir Šiaulių visuomenės sveikatos biuro (ŠVSB) specialistai. Iš viso patikrinta 15 daugiabučių namų.

 Plačiau >

Kviečiame teikti paraiškas Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių neformaliojo suaugusiųjų švietimo teikėjų programų finansavimo konkursui.

Šiaulių miesto savivaldybės 2020 metų biudžete numatytos lėšos Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių neformaliojo suaugusiųjų švietimo teikėjų programoms finansuoti.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ klientų aptarnavimo salė, įsikūrusi Pramonės g. 10, Šiauliuose, nuo birželio 1 d. švelnėjant karantino sąlygoms, atnaujina kontaktinį klientų aptarnavimą. Tačiau, atsižvelgdami į situaciją dėl COVID-19 viruso bei saugodami Jūsų ir mūsų darbuotojų sveikatą, iki karantino pabaigos (2020-06-16) kviečiame aktualius klausimus, esant galimybei, spręsti nuotoliniu būdu.

 Plačiau >

Vandenlenčių parko paslaugų teikėjo parinkimo konkursas (toliau – Konkursas) skelbiamas siekiant parinkti tinkamiausią paslaugų, teikiamų pramoginiais įrenginiais, teikėją (-us).

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyrius (Aido g. 27) lankytojus pasitinka nauja paroda „Iš susitikimų bibliotekoje: Stasio Šalkauskio premijos laureatai“.

 Plačiau >

Dėmesio, Šiaulių miesto ir gretimų rajonų gyventojai! Birželio 1 dieną, pirmadienį, nuo 9.00 val. iki 18.00 val. automobilių eismui bus uždaroma vadinamoji Kuršėnkelio geležinkelio pervaža Vilniaus gatvėje, nes bus atliekami geležinkelio remonto darbai pervažos zonoje. Šiauliečius ir mieste dirbančius rajonų gyventojus prašome atkreipti dėmesį į numatomą apribojimą, vadovautis apylankas nurodančiais ženklais ir pasirinkti kitus įvažiavimo ar išvažiavimo iš miesto maršrutus.

 Plačiau >

2020-05-26 įvyko tryliktasis Šiaulių miesto daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo patalpų valymo ir priežiūros patikrinimas. Patikrinime dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos (ŠMSA) ir Šiaulių visuomenės sveikatos biuro (ŠVSB) specialistai. Iš viso patikrinta 12 daugiabučių namų.

 Plačiau >

Vyriausybė, atsižvelgusi į epidemiologinę situaciją šalyje, priėmė sprendimą pratęsti karantino režimą iki birželio 16 dienos 24 val., tačiau sušvelninti karantino sąlygas. Numatyta, kad artimiausiu metu bus didinamas leistinas žiūrovų ir dalyvių skaičių renginiuose bei ilginamas restoranų, kavinių ir kitų maitinimo įstaigų darbo laikas.

 Plačiau >

Kovo pradžioje buvo gautas finansavimas Šiaulių Medelyno progimnazijos remontui, Šiaulių miesto savivaldybės administracija operatyviai suorganizavo konkursą rangovo parinkimui, tačiau jo rezultatai nuvylė – darbai dar neprasidės. Statybinės organizacijos turės galimybę dalyvauti pakartotinėje atrankoje. 

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Birželis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.