Naujienos
Skelbimai
Renginiai

2019 m. birželio 14 d. Lietuvoje minima Gedulo ir vilties diena. Atmintinai dienai įprasminti Šiauliuose renginiai organizuojami jau nuo birželio 12 d., o pačią birželio 14-ąją šiauliečius suburs Visuotinė tylos minutė, minėjimas „Išgyvenę istoriją“, šv. Mišios, atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“ ir kiti renginiai. Šiemet minimos 78-osios trėmimų pradžios metinės kvies šiauliečius pagerbti buvusių tremtinių atminimus ir prisiminti nepalaužiamą lietuvių tautos tvirtybę.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Šiauliuose vykusioje diskusijoje apie Daugiabučių namų atnaujinimo programos įgyvendinimą dalyvavo aplinkos ministras Kęstutis Mažeika, Būsto energijos taupymo agentūros direktorius Valius Serbenta, Šiaulių miesto vadovai, su renovacija susijusių organizacijų atstovai. Susitikimo metu pateiktas siūlymas valstybės lygiu skatinti vadinamąją mažąją renovaciją. Pasak Šiaulių mero Artūro Visocko, visos šalies mastu tai leistų sutaupyti dešimtis milijonų, o investicijos kur kas mažesnės nei vykdant pilną renovaciją. Šiaulių savivaldybė tokią renovaciją jau išbandė viešosios paskirties pastatuose.

 Plačiau >

Informuojame, kad 2019 m. birželio 10–13 d. Šiaulių miesto ribose bei rajone, šviesiu bei tamsiu paros metu Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono kariai vykdys pratybas.

 Plačiau >

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kad nuo šių metų įsigaliojo pensijų kaupimo pertvarka. Tai reiškia, kad jau kaupiantys dirbantys asmenys nuo šių metų sausio pradėjo kaupti naujomis sąlygomis, o iki 2019-ųjų nekaupusiems gyventojams, kuriems dar nėra suėję 40 metų, buvo pasiūlyta pradėti kaupti pensijų fonduose nuo šių metų liepos mėnesio.

 Plačiau >

Ar mes norime gyventi švarioje aplinkoje? Taip, mes norime gyventi švarioje aplinkoje! Tačiau noras ir realybė labai skiriasi. Šiaulių mieste yra nemažai problematiškų vietų, kur numesta viena šiukšlė labai greitai apauga keliomis dešimtimis kilogramų kitų atliekų. Greitai gyventojai pradeda skųstis nelegaliu sąvartynu ir nešvariu miestu. Tačiau, kas kitas, jei ne pats gyventojas numetė pirmąją šiukšlę. Pagautas už rankos neleistinai atsikratantis atliekomis, tik pasakys: „O kas čia tokio? Kaimynas taip daro, kodėl aš negaliu? Juk savivaldybė sutvarkys!“.

 Plačiau >

Šiuo metu daugumos Šiaulių miesto savivaldybei pavaldžių švietimo, sporto, kultūros ir socialinės paramos įstaigų buhalterinė apskaita tvarkoma decentralizuotai. Tai reiškia, jog šios įstaigos pačios įdarbina buhalterius ir tokiu būdu užtikrina buhalterinių bei apskaitos funkcijų atlikimą pagal galiojančius įstatymus. Siekiant, kad būtų laikomasi viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartų, į buhalterinės apskaitos kokybės gerinimo veiklą buvo investuota daug lėšų, tačiau ne visose įstaigose tai davė lauktų rezultatų. Siekiant optimizuoti įstaigų buhalterinę apskaitą, siūloma pereiti prie centralizuotos buhalterinės apskaitos vykdymo.

 Plačiau >

Seminaro vieta: Šiaulių miesto savivaldybė, Vasario 16-osios g. 62

Seminaro laikas: 2019 m. birželio 18 d. 15.00 val.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės biudžete 2019 m. numatytos lėšos Erdvės pritaikymui integruotam gamtos mokslų ugdymui finansuoti.

Erdvė, pritaikyta integruotam gamtos mokslų ugdymui –  tai edukacinė erdvė, skirta patyriminėms gamtos mokslų ugdymo veikloms, suteikianti daugiau išteklių mokytojams ir saviraiškos galimybių besimokantiems. Konkurso tikslas – aktyvinti edukacinių gamtos mokslų erdvių kūrimą ir jų naudojimą ugdymo(si) procesui organizuoti, užtikrinant visuomenės švietimą ir ugdymą gamtos tausojimo dvasia ir skatinant darnų vystymąsi, atskleidžiant biologinės ir kultūrinės įvairovių sąsajas.

 Plačiau >

Prasidėjus vasarai, paskelbtas Šiaulių lopšelių-darželių, kurie dirbs liepą ir rugpjūtį sąrašas. Iš 31 ikimokyklinio ugdymo įstaigos abu mėnesius (liepą ir rugpjūtį) nedirbs tik trys įstaigos: lopšeliai-darželiai „Ąžuoliukas“ ir „Kregždutė“ bei Logopedinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius. Jie uždaromi remontui.

 Plačiau >

Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, inicijuodamas projektą, kurio tikslas užtikrinti saugesnę ir ramesnę bendruomenės aplinką nuo alkoholio prekybos pažeidimų bei gyventojų švietimą apie jų teises ir galimybes prisidėti užtikrinant tokią aplinką, parengė informacinį pranešimą.

 Plačiau >

2019 metais Šiaulių miesto savivaldybė skyrė 100 000 eurų finansuoti vaikų vasaros užimtumo programoms. Programų tikslas – sudaryti palankias sąlygas vaikų saviraiškai ir kūrybai, mokyti vaikus ugdytis komandoje, suprasti lyderystės svarbą, formuoti rūpinimosi sveikata įgūdžius, išmokyti poilsį derinti su fiziniu aktyvumu, ugdyti poreikį rūpintis gamta ir gebėjimą joje išlikti įvairiomis sąlygomis, formuoti savarankiškumo, pilietiškumo įgūdžius.

 Plačiau >

Birželio 12 d. Šiaulių valstybinėje kolegijoje vyks ketvirtajai pramonės revoliucijai skirta konferencija „Pramonė 4.0: Lietuvos įmonėse realizuoti robotizavimo, skaitmenizavimo sprendimai ir įgyta patirtis“.

 Plačiau >

Informuojame, kad birželio 10-13 dienomis apvažiavimo būdu bus surenkamos didelio gabarito atliekos, paliktos prie daugiabučių namų bendro naudojimo konteinerių, o birželio 16-28 dienomis – iš individualių valdų. Šiaulių miesto didelių gabaritų atliekų surinkimo grafiką galite rasti šioje nuorodoje http://www.sratc.lt/siauliu-miestas-16/

 Plačiau >

Prieš savaitę Savivaldybės administracijos vadovas informavo apie paklausimą Šiaulių universitetui dėl galimybės perimti vieną iš nenaudojamų studentų bendrabučių. Administracijos vadovas priminė, kad Savivaldybės tarybai priėmus sprendimą dėl teritorijos skyrimo kariniam miesteliui formuoti, imta ieškoti vietos Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro Laikinojo apgyvendinimo tarnybai. Jų pastatas Pakruojo gatvėje patenka į būsimą karinę teritoriją, kur bus investuojama apie 50 mln. Eur, ir todėl pagal Tarybos įsipareigojimą įstaigą reikia perkraustyti iki 2021 metų pavasario.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.