Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Atsižvelgiant į šalyje paskelbtą karantiną, paraiškos dalyvauti aukštos kvalifikacijos dėstytojų vizitų finansavimo konkurse priimamos iki 2020 m. gegužės 29 d.

 Plačiau >

Pirmadienio vidurdienį įvyko tradicinė nuotolinė Šiaulių miesto savivaldybės administracijos spaudos konferencija. Pagrindinės šios savaitės temos - nuotolinis ugdymas karantino laikotarpiu ir koronaviruso pandemijos plitimo stabdymas Šiaulių mieste. Konferencijoje dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės Žmonių gerovės ir ugdymo departamento direktorė Asta Lesauskienė, Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika, Šiaulių centro poliklinikos direktorius Mindaugas Maželis, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės mero pavaduotojas Domas Griškevičius aplankė vietas, kurios mena apie vienos didžiausių tragedijų – Antrojo pasaulinio karo netektis. Gegužės 8-ąją minimos šio karinio konflikto pabaigos metinės.

 Plačiau >

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas galutinai nusprendė, kad Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nario Marijaus Veličkos skundas dėl nušalinimo nuo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigų, yra nepagrįstas.

 Plačiau >

Švietimo, mokslo ir sporto ministras patvirtino rekomendacijas, gautas iš Sveikatos apsaugos ministerijos dėl brandos egzaminų organizavimo ir vykdymo karantino sąlygomis.

 Plačiau >

2020-05-07 įvyko aštuntasis Šiaulių miesto daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo patalpų valymo ir priežiūros patikrinimas. Patikrinime dalyvavo Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių visuomenės sveikatos biuro atstovai. Iš viso patikrinta 14 daugiabučių namų, bendrauta su 1 pirmininku.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ Lietuvos Aukščiausiame Teisme laimėjo prieš kelis metus pradėtą teisminį procesą prieš biokuro tiekėją UAB „Robmona“, neįvykdžiusią savo įsipareigojimų pagal energijos išteklių biržoje UAB „Baltpool“ sudarytą biokuro tiekimo sutartį 2017–2018  metų šildymo sezono laikotarpiu.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės taryba uždegė žalią šviesą daugiausia gyventojų balsų gavusių bendruomenių iniciatyvų, skirtų gyvenamajai aplinkai gerinti, įgyvendinimui. Praėjusių metų pabaigoje Savivaldybės administracija paskelbė Šiaulių miesto gyventojams kvietimą teikti projektų idėjas. Iš viso buvo pateiktos 34 miestiečių idėjos, geriausias iš jų balsavime išrinko patys šiauliečiai.

 Plačiau >

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija informuoja apie naujas galimybes, kurias suteiks Šeimos kortelė. Šeimoms siūloma išbandyti naujieną – virtualią Šeimos kortelę. Jos nereikės laukti 30 dienų, o savo įrenginyje galės turėti kiekvienas šeimos narys.

 Plačiau >

Gegužės 9 –oji – Europos diena, tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Šiauliečiai jau buvo įpratę šią dieną paminėti smagiai ir šurmulingai: susirinkdavome miestiečių pamėgtame pėsčiųjų bulvare, dalyvaudame viktorinose, šokdavome, dainuodavome, dalindavomės miela bendryste ir savo svajonėmis... Šiemet švęsime santūriau, nuo kiekvieno iš mūsų priklausys, kokia ta šventė bus. Pakvietėme visus Europos dienai pasidengti šventės stalą – išbandyti europietiškos virtuvės patiekalus, dalintis jais, tad laukiame jų. Kviečiame švęsti Europos dieną smagiai, nes tikrai turime ką švęsti – nors dar ir netvirtai, tačiau gyvenimas pamažu grįžta į savo vietas, pandemija traukiasi, pateikusi kiekvienam iš mūsų nemažai išbandymų, taip pat daug iššūkių šalių draugystei ir vienybei.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Vyriausybė nusprendė, kad karantinas Lietuvoje būtų pratęstas iki gegužės 31 d., tuo pačiu nustatant naujas karantino švelninimo priemones. Numatyta, kad jau visai netrukus duris galės atverti darželiai ir ikimokyklinės grupės, taip pat bus galima organizuoti renginius. Be to, apsispręsta, kad galės pradėti dirbti gydytojai odontologai, veiklą taip pat bus leista atnaujinti visiems grožio paslaugų teikėjams.

 Plačiau >

Siekiant užtikrinti meno kolektyvų – teatrų, chorų, orkestrų ir kitų – veiklą karantino metu, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) pateikia rekomendacijas, kaip saugiai organizuoti tokio pobūdžio veiklas. Pagrindiniai reikalavimai – išlaikyti saugų atstumą, laikytis higienos, o rizikos grupės asmenims nedirbti darbo vietoje arba riboti jų dalyvavimo repeticijose laiką.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos ir Šiaulių visuomenės sveikatos biuro specialistai atliko jau septintąjį Šiaulių miesto daugiabučių gyvenamųjų namų bendrojo naudojimo patalpų valymo ir priežiūros patikrinimą. Jo metu patikrinta 13 daugiabučių namų, bendrauta su daugiabučius administruojančios bendrovės „Paskirtis“ atstovais.

 Plačiau >

Kirpyklų bei nagų priežiūros salonų darbuotojai nuo šiol galės klientus aptarnauti dėvėdami tik apsaugines veido kaukes. Siekiant užtikrinti saugų klientų aptarnavimą, jas privaloma keisti po kiekvieno kliento.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Birželis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.