Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Verslą kuria žmonės

Gegužės 15 d. Šiaulių pramonininkų asociacijos posėdžių salėje vyko Šiaulių miesto savivaldybės ir VšĮ Šiaulių verslo inkubatoriaus verslumo skatinimo renginys. Tokio pobūdžio renginys šiais metais surengtas jau trečią kartą, tęsiant verslumo skatinimo renginių ciklą, kuris prasidėjo pernai.

Renginyje Šiaulių miesto savivaldybės atstovai pristatė smulkiojo verslo rėmimo priemones, paraiškų pateikimo terminus, paraiškų pildymo ypatumus. Šiuo metu, Šiaulių mieste, paslaugų ir gamybos srityse veikiantys arba veiklą planuojantys verslo subjektai gali dalyvauti šiuose konkursuose:

-          Jaunimo verslo projektų konkurse;

-          Vyresnių nei 50 m. asmenų verslo projektų konkurse;

-          Įrangos ir įrankių įsigijimo išlaidų dalinio padengimo konkurse;

arba kreiptis dėl šios paramos:

-          Dalyvavimo parodoje išlaidų dalinio padengimo;

-          Įmonės steigimo išlaidų dalinio padengimo;

-          Mokymo ir konsultavimo išlaidų dalinio padengimo.

Renginio metu savo patirtimi pasidalino 2017 m. Verslo projektų konkurso nugalėtojai, kurie padrąsino būsimuosius verslininkus nebijoti siekti savo tikslo ir aktyviai naudotis teikiama parama.

„Mokymų akademijos“ lektorius, motyvatorius Gintaras Ignatavičius renginio dalyviams pristatė įkvepiančių verslo sėkmės istorijų, pasidalino savo patirtimi ieškant tokio darbo, kuris taptų gyvenimo būdu. Savo pristatymo metu akcentavo, kad verslą kuria ne kas kitas, o patys žmonės.  

Kauno technologijos universiteto Interneto paslaugų centro DOMREG rinkodaros ir komunikacijos specialistas Vaidotas Jakuška pristatė naujausias internetinių svetainių kūrimo tendencijas, atkreipė dėmesį į dažniausiai daromas klaidas pristatant savo verslą internetinėje erdvėje.

Daugiau informacijos apie Šiaulių miesto savivaldybės teikiamą paramą smulkiajam verslui teikia: Ekonomikos ir investicijų skyriaus vyr. specialistė A. Petkuvienė - (8 41) 596 283;

VšĮ Šiaulių verslo inkubatoriaus direktorius A. Valys - alius@svi.lt.

 

Lauksime Jūsų verslumo skatinimo renginiuose kitais metais!

 

Ekonomikos ir investicijų skyriaus informacija

V. Lebedžio nuotraukos

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: