Naujienos
Skelbimai
Renginiai

2019 m. balandžio 5 d. Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro Globos centre vyko Šiaulių regiono Globos centrų specialistų susitikimas, kuriame dalyvavo  Šiaulių miesto, Šiaulių, Joniškio, Radviliškio, Pakruojo, Kelmės rajonų Globos centrų darbuotojai. Susitikimo metu aptarta institucinės globos pertvarkos eiga ir teikiamos paslaugos, dalintasi gerąja Globos centrų patirtimi, ieškota būdų kylantiems sunkumams darbe spręsti.

 Plačiau >

Balandžio 9 d. į Šiaulių miesto gatves išriedėjo partizanų nuotraukomis ir citatomis papuošti viešieji autobusai, kurie miestiečių akis ir širdį džiugins iki šių metų gruodžio 31 dienos. Užmezgus draugystę, Šiaulių kultūros centras istorinei atminčiai stiprinti skirtą projektą pasiskolino iš vilniškių. O projektą įgyvendinti ir į dienos šviesą iškelti padėjo Šiaulių miesto mero Artūro Visocko iniciatyva bei finansinė parama, kurią skyrė vienos didžiausių Šiauliuose veiklą vykdančios verslo įmonės.

 Plačiau >

Į pirmąjį posėdį rinkosi daugiausia balsų savivaldos rinkimuose pelnę Šiaulių mieste veikiančių partijų ir rinkimų komitetų atstovai. Pirmos ir iškilmingiausios ceremonijos metu išrinktieji atstovai prisiekė tinkamai atstovauti  šiauliečių interesams. Paskutinysis prisiekė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Už tai, kad šis politikas ir toliau vadovautų miestui, balsavo beveik 20 tūkstančių miesto gyventojų. Savo pirmojoje kalboje meras dėkojo už suteiktą pasitikėjimą, žadėjo stiprinti atstovaujamąją demokratiją ir savo darbais gerbti pamatines tautos vertybes.

 Plačiau >

Maljorkoje (Ispanija) vykusiame tarptautiniame folkloro festivalyje-konkurse „Mallorca World Folk Festival 2019“ puikiai pasirodė Lietuvos atstovai – Šiaulių universiteto liaudiškos muzikos ansamblis „Saulė“. Tradicinės muzikos ir šokių atlikėjų konkurse, kuriame varžėsi ansambliai iš 14 pasaulio šalių, šiauliečiai pelnė geriausio muzikos kolektyvo vardą ir buvo apdovanotas specialiu prizu bei laureato diplomu.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės biudžete 2019 m. numatytos lėšos Vaikų vasaros užimtumo programoms finansuoti. Finansavimas skiriamas tik Vaikų vasaros užimtumo programose dalyvaujantiems Šiaulių miesto bendrojo ugdymo mokyklose besimokantiems 1-12 klasių mokiniams.

Programos teikėjais gali būti biudžetinės įstaigos ir kiti juridiniai asmenys, kurių nuostatuose (įstatuose) įteisinta neformaliojo vaikų švietimo veikla.

 Plačiau >

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 23 straipsnio 2 dalimi ir 30 straipsnio 2 dalimi, atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Seimo 2013 m. birželio 18 d. nutarimą Nr. XII-381 „Dėl Rytų–Vakarų transporto koridoriaus Lietuvos dalies projekto (Klaipėdos valstybinio jūrų uosto, kelių, geležinkelių infrastruktūros komplekso) pripažinimo ypatingos valstybinės svarbos projektu“ ir siekdama įgyvendinti Nacionalinės susisiekimo plėtros 2014–2022 metų programos, patvirtintos Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2013 m. gruodžio 18 d. nutarimu Nr. 1253 „Dėl Nacionalinės susisiekimo plėtros 2014–2022 metų programos patvirtinimo“, 7.1.2 papunktį,

 Plačiau >

Artūro Visocko sąrašas „Dirbame miestui“ ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Šiaulių miesto skyrius įgyvendindami aukščiausiosios šalies valdžios – piliečių 2019 m. vietos savivaldos rinkimuose išreikštą valią, siekdami kurti dialogu grįstą bendradarbiavimą ir įgyvendinti rinkėjų lūkesčius, turėdami bendrą viziją kurti, puoselėti ir atsakingai valdyti Šiaulių miestą, sudarė Koalicijos programą bei Koalicijos sutartį, kurioje susitaria dirbti kartu.

 Plačiau >

Informuojame, kad nuo 2019 m. balandžio 10 d. iki 2019 m. balandžio 25 d. bus vykdomi šilumos tiekimo tinklų rekonstravimo darbai ties Aušros al. 50. Atkreipiame dėmesį, jog darbų metu bus uždaryta Aušros al. eismo juosta link Žemaitės g. Dėl apsunkintų eismo sąlygų, prašome vairuotojų pasirinkti kitą kelionės maršrutą.

Atsiprašome dėl nepatogumų.

 Plačiau >

Ar žinote, kad savo teises galite ginti ne tik teisme, bet ir Administracinių ginčų komisijoje?

 Plačiau >

Balandžio 6 d. koncertų salėje „Saulė“ nuaidėjo Šiaulių kultūros centro šokių ansamblio „Želmenėliai“ 50-mečiui skirtas koncertas „... ir tegul neša sparnai“. Ypatingą jubiliejų švenčiantis kolektyvas, taip pat minintis ir tėvelių grupės „Vijūnas“ 25-erių metų sukaktį, kartu su draugais iš Lietuvos ir Latvijos pilnai salei šiauliečių bei miesto svečių dovanojo išskirtinį renginį, pakerėjusį užburiančiais šokiais, spinduliavusį jaukumu ir šeimyniška nuotaika.

 Plačiau >

Tūkstančiai šiauliečių ir miesto svečių plūdo į Šiaulių aerodromą, kurio atsarginiu kilimo ir tūpimo taku surengtas vienas unikaliausių bėgimų Lietuvoje „Runway Run 2019“! Tiesa, pats bėgimas yra tik viena renginio dalių, patriotiškumo ir vienybės jausmą buvo galima pajusti ne tik margame civilių ir kariškių bėgikų būryje, bet ir įspūdingoje  Lietuvos kariuomenės ir sąjungininkų karinėje ekspozicijoje.

 Plačiau >

Didžiausių ir aktyviausių Lietuvos ekonomikos investuotojų verslo asociacija „Investuotojų forumas“ Šiauliuose surengė diskusiją „Tvari Europa“, renginio partneriais Šiauliuose tapo Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmai. Renginyje diskutavo svečiai iš ministerijų, LR Seimo nariai, asocijuotų verslo struktūrų atstovai. Renginio dalyvius pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Balandžio 11 d. į Šiaulius vėl grįžta mokomųjų mokinių bendrovių mugė. Šiaulių, Kauno, Klaipėdos ir kitų miestų mokyklų verslo komandos tradiciškai prisistatys prekybos ir laisvalaikio centro „Tilžė“ erdvėje prie fontanų. Kviečiame šiauliečius susipažinti su pačių jauniausių verslininkų idėjomis, jų siūloma produkcija ir paslaugomis. 

 Plačiau >

Vos prieš keletą dienų išsiųstas Šiaulių miesto mero Artūro Visocko raštas Vyriausybės vadovui jau sulaukė pirmosios reakcijos. Šiaulių savivaldybės vadovo prašymą rasti lėšų greitesnei ir ekonomiškesnei Bačiūnų gatvės rekonstrukcijai nurodyta išnagrinėti skirstant šių metų Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšų rezervą.

 Plačiau >

 

 

 


Informuojame, kad asmenys, iki 2019 m. kovo 25 d. (imtinai) pateikę prašymą gauti Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramą, maisto produktus gali atsiimti nuo 2019 m. balandžio 18 d. žemiau nurodytose vietose pagal paramos dalijimo datas.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.