Nuo 2019 m. gegužės 27 d. Socialinių išmokų ir kompensacijų skyrius, esantis Aido g. 10A, persikelia į naujas patalpas adresu Tilžės g. 22 (2 aukštas). PLAČIAU

Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Gegužės 15 d. 14 valandą Šiaulių universiteto vizituojantis profesorius dr. Robert‘as Blair‘as iš Nebraskos universiteto Omahoje (JAV) Viešojo administravimo mokyklos pristatys viešą paskaitą „Profesionalus miestų valdymas bei įvairūs bendradarbiavimo mechanizmai, kuriuos naudoja viešieji subjektai regioninei plėtrai“. Profesoriaus ilgametė mokslinių interesų sritis – miestų valdymas. Paskaita vyks Šiaulių miesto savivaldybės posėdžių salė, Vasario 16-osios g. 62.

 Plačiau >

Daugelio praeivių dėmesį prikausto prie Ch. Frenkelio paminklo gausiai pražydę medeliai. Švelniai rožiniais pilnaviduriais žiedais pasipuošė dar 2017 m. rudenį pasodintos sakuros. Praėjusį pavasarį medeliai praskleidė tik keletą žiedų, tačiau šiemet žiedų gausa net lenkia šakas.

 Plačiau >

Tarptautinis festivalis „Big Band Festival Šiauliai 2019“ šiemet keičia datą ir visų šiauliečių bei miesto svečių lauks birželio 7-8 dienomis Talkšos ežero pakrantėje. 

Visi festivalio koncertai nemokami!

 Plačiau >

Lietuvos žurnalistų sąjunga ir Nacionalinė žurnalistų kūrėjų asociacija kiekvienais metais skiria Vytauto Gedgaudo premiją. Šiemet jos laureatu tapo šiaulietis, teisininkas, advokatas, kultūrologas, kraštotyrininkas, fotografas bei keliautojas Jonas Nekrašius. Jam ši premija skirta už kultūrinių-istorinių publikacijų ciklą, 2018 m. publikuotą laikraštyje „Šiaulių naujienos“. Anot paties premijos laureato, toks laimėjimas tik skatina eiti į priekį, ne veltui jau šių metų rudenį pasirodys naujausia jo knyga „Spaudos ir knygų įstaigos Šiauliuose ir krašte (XVII–XXI a. pradžia)“.

 Plačiau >

Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis įteikė tarptautinius EQUASS Assurance sertifikatus dviem Šiaulių miesto socialinėms įstaigoms. Tarptautinio įvertinimo sulaukė Socialinių paslaugų centro teikiama laikino apnakvindinimo nakvynės namuose ir laikino apgyvendinimo paslauga, taip pat –  Šiaulių miesto globos namų teikiama ilgalaikės socialinės globos paslauga. Sertifikatai užtikrina, kad paslaugos šiose institucijose atitinka aukščiausius šių paslaugų kokybei keliamus reikalavimus Europos lygmeniu.

 Plačiau >

Šiaulių atsinaujinimas vis labiau įsibėgėja, miesto Savivaldybėje pasirašyta dar viena rangos darbų sutartis. Daugiau nei penki milijonai eurų per dvejus metus bus investuoti į Draugystės prospekto remontą ir  greta esančios teritorijos sutvarkymą. Darbus atliks šiauliečiams iki šiol mažiau žinoma bendrovė „Plungės lagūna“.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia Vyresnių nei 50 m. asmenų verslo projektų konkursą. Jeigu Jums daugiau nei 50 metų ir turite neįgyvendintų idėjų - šis konkursas kaip tik Jums.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia Jaunimo verslo projektų konkursą. Kviečiame jaunimą, nuo 18 iki 29 m., dalyvauti konkurse, pildyti paraiškas ir gauti finansavimą verslo pradžiai.

 Plačiau >

Praėjusiais metais Šiaulių miesto savivaldybė nusprendė išbandyti naują miesto viešųjų erdvių tvarkymo ir priežiūros modelį. Eksperimentui buvo pasirinktas Lieporių parkas. Dar iki praėjusios vasaros šiame parke buvo atsiradusi Signatarų alėja, atnaujintas pagrindinis takas, įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Atsigaunančiam parkui buvo parinktas prižiūrėtojas, kuris turėjo pasirūpinti žolės pjovimu, šiukšlių rinkimu, lapų ir šakų sutvarkymu, atlikti kitus būtinus priežiūros darbus. Parką aplankęs miesto meras konstatavo, kad dabar teritorija daug geriau ir nuosekliau prižiūrima nei anksčiau, kai tiesiog būdavo užsakomos aplinkos tvarkymo bendrovių paslaugos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, po susitikimo su UAB „Toksika“  vadovybe, kreipėsi į Vyriausybę su racionaliu pasiūlymu dėl pavojingų atliekų tvarkymo. Meras įsitikinęs, kad tinkamai neišnaudojamas specialios paskirties objektas – Pavojingųjų atliekų sąvartynas, nes tokio tipo atliekų pridavimo mokestis yra per didelis.

 Plačiau >

Artėjant auditorių dienai, Savivaldybę pasiekė valstybės aukščiausios audito institucijos įvertinimas: Valstybės kontrolė Savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos audito kokybę įvertino  aukščiausiu – I lygiu.

 Plačiau >

Šiaulių miesto naujagimiams, į pasaulį atėjusiems nuo šių metų balandžio, pasisekė labiau nei pernykščiams. Miesto savivaldybė ką tik nupirko kur kas kokybiškesnius naujagimio kraitelius, nei buvo dalinti pernai. Taip vertina tiek Socialinių reikalų departamento atstovai, tiek miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto vaikų dienos centrai (toliau – Centrai) atlieka dienos socialinės priežiūros ir ugdymo paslaugas vaikui ir jo šeimos nariams, gina vaiko teises, padeda vaikui adaptuotis šeimoje bei visuomenėje. Centrų teikiamų paslaugų ir vykdomų veiklų tikslinė grupė yra vaikai iš socialinę riziką patiriančių ir (ar) nepasiturinčių gyventojų šeimų, taip pat jų šeimos nariai. Šiaulių miesto savivaldybė iš dalies finansuoja Centrų veiklą.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės atstovai padėjo gėlių prie kapaviečių, kur palaidoti Antrojo pasaulinio karo kareiviai ar kiti karo metu žuvę žmonės. Pasaulis šiandien mini didžiausio istorijoje karinio konflikto pabaigos metines.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.