Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Jau šį penktadienį prasidės Stasio Šalkauskio išminties šventės 2020 metų renginiai. Į pirmąjį ciklo susitikimą „Vytautas Sirtautas – lietuvių kalbotyros ąžuolas“ kviečia Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

 Plačiau >

Šiaulių kultūros centras šiais metais Užgavėnes suorganizavo tikrąją kalendorinės šventės dieną miesto centre bei sukvietė visus švęsti pavasario pasitikimo ir tradicinę žiemos išvarymo šventę. Šventėje netrūko linksmybių: persirengėlių ir Morių eitynėse dalyvavo gausus būrys žmonių, vyko tradicinė Kanapinio ir Lašininio kova, Morės apraudojimo ir išlydėtuvių ceremonija, taip pat džiugino įvairūs pokštai ir žaidimai bei koncertai.

 Plačiau >

DokumentasSiekdama skatinti verslo įmones skirti paramą švietimo, kultūros ir (ar) sporto projektams, Šiaulių miesto savivaldybės taryba 2017 m. rugsėjo 7 d. sprendimu Nr. T-331 (Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2020 m. vasario 6 d. sprendimo Nr. T-31 redakcija) patvirtino Mokesčių lengvatų juridiniams asmenims, remiantiems švietimo, kultūros ir (ar) sporto projektus Šiaulių miesto savivaldybėje, teikimo taisykles. Savivaldybės taryba kiekvienais metais tvirtins Paramos gavėjų sąrašą ir nustatys maksimalią rėmimo sumą kiekvienam paramos gavėjui.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vincas Urbonavičius vyksta į švietimo, mokslo ir sporto ministeriją dėl galimybių paspartinti Rėkyvos progimnazijos investicijų projekto įgyvendinimą.  2019 metais Savivaldybė parengė Rėkyvos progimnazijos pastato rekonstrukcijos ir priestato statybos techninį projektą, kuriam įgyvendinti Vyriausybė Valstybės investicijų programoje numatė skirti lėšų. Tiesa, lėšos būtų skiriamos ne iš karto, o tik 5–6 metų laikotarpiu.

 Plačiau >

Šią savaitę Šiauliuose lankosi Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados atstovai ambasadoriaus patarėja viešiesiems ryšiams Sara V. Stealy ir Amerikos informacijos centro direktorius Saulius Montvila. Pirmadienį jie lankėsi Šiaulių miesto savivaldybėje, kur susitiko su meru Artūru Visocku, po to vyko į Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąją biblioteką. Antradienį svečių laukia susipažinimas su Šiauliais: juos priims Turizmo informacijos centras, "Rūtos" šokolado, Dviračių muziejai.

 Plačiau >

Paslaugų pramoginiais įrenginiais teikėjo parinkimo konkursas (toliau – Konkursas) skelbiamas siekiant parinkti tinkamiausią paslaugų, teikiamų pramoginiais įrenginiais, teikėją (-us).

 Plačiau >

Tris dienas Šiaulių sporto gimnazijos salėje vyko Europos uždarų patalpų riedulio čempionato Trophy diviziono kovos – nuo ryto iki vakaro kaukšėjo lazdomis mušinėjamas kamuoliukas, skambėjo sirgalių palaikymo šūksniai, aidėjo sirena paskelbdama pergalę tai vienai, tai kitai komandai. Čempionatas baigėsi, tačiau dar ilgam išliks teigiamos emocijos, džiaugsmas, kad viskas buvo suorganizuota aukščiausiu lygiu ir, kad svečių šalių komandos Šiaulius prisimins kaip miestą, kuriame žolės riedulys mylimas ir gerbiamas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas apsilankė Šiaulių sporto gimnazijoje vykusioje merginų imtynių treniruotėje. Pasveikintos Romoje vykusio Europos imtynių čempionato dalyvės, o čempionato prizininkei įteikti simboliniai marškinėliai.

 Plačiau >

Kasmet Lietuvoje viešiesiems pirkimams išleidžiama apie 5 mlrd. eurų, tai sudaro apie trečdalį visų viešųjų išlaidų ir apie 12 proc. šalies BVP. Tai yra faktas. Nuolatinė teisės aktų, reglamentuojančių viešuosius pirkimus kaita ir nuolat atliekamos gausios Viešųjų pirkimų įstatymo keitimo redakcijos: 1996 – 2017 m. laikotarpiu įstatymas keistas 37 kartus, o iki 2017 m. buvo 49 šio įstatymo redakcijos, 2005 12 22 – 2016 09 20 laikotarpiu iš įstatyme buvusių 100 straipsnių atlikti 74 straipsnių pakeitimai, kai kurie straipsniai keisti nuo 5 iki 10 kartų, į juos įtrauktos naujos nuostatos, kuriuos iš dalies keičia viešųjų pirkimų vykdymo tvarką.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė įgyvendina 2020 metų užimtumo didinimo programą (toliau – Programa). Programa skirta Šiaulių miesto savivaldybės gyventojams, registruotiems Užimtumo tarnyboje, turintiems bedarbio statusą ir kurie atitinka Lietuvos Respublikos Užimtumo įstatymo 48 straipsnyje numatytas aplinkybes.

 Plačiau >

Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje NATO oro policijos misiją vykdantys Belgijos kontingento kariai sulaukė delegacijos iš gimtos šalies. Šiauliuose nusileido lėktuvas su belgais kariais ir dviejų Belgijos miestų merais. Su svečiais susitiko Šiaulių miesto savivaldybės meras.

 Plačiau >

Šį trečiadienį Šiauliuose viešėjo Kroatijos Respublikos ambasadorius Lietuvoje Krešimir Kedmenec. Jo vizitą lydėjo net du renginiai. Iš pradžių prie Chaimo Frenkelio paminklo įvyko ceremonija, kurios metu skulptūra buvo papuošta kroatų delegacijos atsivežtu kaklaraiščiu, po to susirinkusieji vyko į Šiaulių apskrities Povilo Višinskio Viešąją biblioteką, kur įvyko parodos „Markas Maruličius (Marko Marulić) – Europos humanistas“ atidarymas, o ambasadorius susipažino su šiuo metu ten eksponuojama paroda „Šiaulių garbės CV“.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybėje pasirašyta neeilinė infrastruktūros darbų sutartis. Per mažiau nei metus tarptautiniame Šiaulių oro uoste turi būti atnaujintas riedėjimo takas, peronas, nutiesti nauji keliai, inžinerinės linijos. Šios investicijos bus reikalingos ne tik laukiamam naujam investuotojui UAB „Aviatic MRO“, bet ir suteiks didžiulę pridėtinę vertę greta esantiems Šiaulių LEZ‘ui ir pramoniniam parkui bei viso regiono investicinei aplinkai ir jau veikiantiems verslams.

 Plačiau >

Kviečiame nevyriausybines organizacijas ir kitus suinteresuotus gyventojus dalyvauti Šiaulių miesto savivaldybės nevyriausybinių organizacijų tarybos posėdyje, kuris vyks 2020 m. vasario 27 d. 17.30 val. Šiaulių miesto savivaldybėje, adresu Vasario 16-osios g. 62,  237 kab. 

 Plačiau >

Šiaulių regiono plėtros tarybos pirmininkas Artūras Visockas kreipėsi į Vyriausybės kanceliariją, Aplinkos ministeriją ir Lietuvos savivaldybių asociaciją prašydamas Atliekų tvarkymo įstatyme užtikrinti solidarumo principo laikymąsi. Visos šalies savivaldybės turėtų vienodai mokėti ne tik už komunalinių atliekų deginimą, bet ir už jų transportavimą iki deginimo įrenginių.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

   
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.