Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje vykdomas projektas „Komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“ ir jo apimtyje įrengiamos pusiau požeminės konteinerių stovėjimo aikštelės. Esant įtemptai situacijai dėl koronaviruso COVID-19 plitimo (Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimas ), argumentuotus siūlymus ar pastabas projektiniams sprendiniams gyventojai ar  gyventojų grupės gali teikti el. paštu info@sratc.lt iki 2020-03-25 17 val. 00 min. Atsižvelgiant į susidariusią situaciją viešas pristatymas nebus organizuojamas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas į susitikimą Savivaldybėje pakvietė naująjį Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų (ŠPPAR) prezidentą Vytį Lembutį. Kovo 11-osios išvakarėse išrinktas naujasis miesto verslą vienijančios asociacijos vadovas įsitikinęs, kad Šiauliams labai reikalingas kuo glaudesnis verslininkų, valdžios, švietimo bendruomenės bendradarbiavimas.

 Plačiau >

Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ informuoja, jog dėl koronaviruso grėsmės perkeliamas didžiausias šalyje labdaros renginys -  kovo 20-21 dienomis turėjusi vykti kasmetinė „Maisto banko“ akcija. Apie naują renginio datą bus informuojama atskirai.

 Plačiau >

Šiandien Vyriausybės posėdyje priimtas sprendimas iki kovo 27 d. privalomai stabdyti ugdymo, mokymo ir studijų procesą visose švietimo įstaigose, t.y. universitetuose, kolegijose ir mokyklose, taip pat dienos ir užimtumo centruose, neveiks darželiai, neformaliojo švietimo ir sporto įstaigos.

 Plačiau >

Šiandien Vyriausybės posėdyje priimtas sprendimas, kad nuo kovo 13 d. 7 val. iki kovo 27 d. jokie masiniai renginiai uždarose patalpose Lietuvoje nevyks. Šie privalomi reikalavimai galios visoms šventėms, sporto renginiams, teatrams, koncertams, parodomos ir kitiems renginiams. Esant reikalui, ribojimai galės būti pratęsti valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu.

 Plačiau >

Atsižvelgdamas į Pasaulio sveikatos organizacijos rekomendacijas ir siekiant tinkamai valdyti situaciją visoje šalyje dėl naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimo, Sveikatos apsaugos ministras – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga priėmė sprendimą rekomenduoti darbdaviams (valstybės ir savivaldybių institucijoms, įstaigoms, įmonėms ir organizacijoms, kitiems juridiniams ir fiziniams asmenims) organizuoti veiklą, vengiant žmonių artimo kontakto – t. y. organizuoti posėdžius, pasitarimus, konferencijas ir kitus darbo susitikimus nuotoliniu būdu, naudojant telekomunikacijos priemones (vaizdo ir garso konferenciniu ryšiu).

 Plačiau >

Per Šiaulių miesto savivaldybės vadovų rytinį pasitarimą mero Artūro Visocko kabinete buvo sprendžiama „Geležinės lapės“ ateitis. Susitikime dalyvavo ir vienu iš naujųjų miesto simbolių tapusios metalo lankstinių skulptūros autorius Vilius Puronas. Derybos dėl žinomo turistų traukos objekto ateities truko vos 10 minučių.

 Plačiau >

Sociologinės apklausos rezultatų pristatymas perkeliamas iš kovo 12-osios į kovo 19-ąją dieną. Vadovaudamiesi Vyriausybės priimtu sprendimu dėl renginių draudimo nuo kovo 13d. iki kovo 27 d., informuojame, jog pristatymą galėsite stebėti tik Šiaulių miesto savivaldyvbės YouTube kanale. Transliacijos pradžia - 14 valandą. Užduoti rūpimus klausimus mokslininkų komandai galėsite vaizdo įrašo transliacijos komentarų skiltyje. Taip pat galite pateikti išankstinius klausimus adresu: gediminas_merkys@yahoo.com

 Plačiau >

Šiauliuose paminėtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-metis. Kukliai, bet su nemažesne meile širdyse. Didžiulė minia šiauliečių dalyvavo iškilmingoje Lietuvos valstybės vėliavos pakėlimo ceremonijoje, kartu giedojo Tautišką giesmę. Susirinkusieji taip pat turėjo galimybę stebėti Lietuvos karių palydas į misiją Afrikoje.

 Plačiau >

Šiaulių savivaldybės viešoji biblioteka kviečia miesto gimnazijų moksleivius dalyvauti rašinio arba esė konkurse „Koks yra lietuvių tautos charakteris". Konkurso tikslas – prisiminti tarpukario Lietuvos profesoriaus Stasio Šalkauskio filosofinę mintį ir puoselėtas idėjas, skatinti mokinių kūrybiškumą, ugdyti gebėjimą įtaigiai ir įdomiai rašyti rašinius arba esė. Idėja konkursui kilo vartant kultūros, literatūros ir meno žurnalą „Naujoji Romuva".

 Plačiau >

Šiaulių sporto centro „Atžalynas“ auklėtinė Kamilė Gaučaitė išrinkta 2019 m. Lietuvos Respublikos sportininkų ugdymo centrų Metų geriausia sportininke.

 Plačiau >

Šiomis dienomis Šiaulių miesto viešojo transporto stotelėse visi šiauliečiai, belaukiantys autobuso yra kviečiami atkreipti dėmesį į reklaminiuose paviljonuose patalpintus eilėraščius. Maršrutinių autobusų stoteles puošia Šiaulių moksleivių kurti eilėraščiai, iliustruoti senjorų kurtais vėjo malūnėliais. Ši išskirtinė iniciatyva „Ką laisvės vėjai šneka“ skirta paminėti Lietuvių kalbos dienas ir Kovo 11-ąją.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas apsilankė Šiaulių bendrovėje „Ruvera“. Ši įmonė – viena iš dešimties šalies įmonių, praėjusią savaitę gavusių leidimus dezinfekciniam skysčiui gaminti. Rinkoje įsigyti skysčių ar gelių rankoms dezinfekuoti šiuo metu praktiškai neįmanoma. Tiesiai iš gamintojų įsigytos rankų higienos priemonės jau pristatytos į Savivaldybės Švietimo skyrių ir bus dalijamos miesto švietimo įstaigoms.

 

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Tai, kas nauja, yra užmiršta sena. Šis posakis labai tinka kalbant apie tai, kad kiekvieną dieną išmetama daiktų, kurie yra tinkami naudoti ir gali būti kažkam labai reikalingi. VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centras pradeda naują veiklą, kuria bus siekiama tarpininkauti ir kuo daugiau tinkamų naudoti daiktų grąžinti tolimesniam naudojimui. Šiaulių mieste šiuo metu įrengti du daiktų dalinimosi punktai veikiančiose didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelėse, kuriose nereikalingais daiktais galima dalintis NEMOKAMAI.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
24252627282901
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Kovas
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.