Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Eilę metų Šiauliuose vykdomi Lietuvos žmonių su fizine negalia lengvosios atletikos čempionatai, kuriuose dalyvauja lengvosios atletikos parolimpinės žvaigždės, tokios kaip A. Skuja (Šiauliai), J. Spudis (Šiauliai), E. Valčiukas (Šiauliai), R. Verbavičius (Kaunas), K. Skučas (Kaunas), R. Adomaitienė (Klaipėda), D, Dundzys (Alytus).

 Plačiau >

Šiauliuose intensyvios liūties metu, kuri prasidėjo pirmadienio vakarą, birželio 29 d., apie 21 val. ir truko iki 3 val. nakties, Šiaulių meteorologijos stoties duomenimis, iškrito apie 49 mm kritulių. Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos teigimu, tai stichinis meteorologinis reiškinys. Momentinis iškritusių kritulių kiekis atitinka vidutinį mėnesio kritulių kiekį.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas raštu kreipėsi į Lietuvos savivaldybių asociaciją ir Šiaulių krašto bičiulių grupę Seime, atkreipdamas dėmesį, kad realybėje neveiks kai kurios Klimato kaitos programos priemonės. Savivaldybės ir kiti verslo subjektai artimiausiu metu galės pretenduoti į subsidijas plėtoti alternatyvų kurą naudojančių transporto priemonių parkus, kurti jiems prižiūrėti būtiną infrastruktūrą. Deja, gauti didesnę paramą elektra, biometanu, suslėgtomis gamtinėmis dujomis, suskystintomis gamtinėmis dujomis varomoms transporto priemonėms sutrukdys Aplinkos ministerijos nustatytas aplinkosauginio efektyvumo kriterijus – norint jį pasiekti, įsigytos aplinkai draugiškos transporto priemonės turi važiuoti beveik nesustodamos ir negesdamos.

 Plačiau >

Rugsėjo 10-12 dienomis vyks miesto šventė „Šiaulių dienos 784“. Tai viena iš svarbiausių miesto švenčių, kurioje skatinamas šiauliečių ir miesto svečių šviečiamasis, kultūrinis, pramoginis užimtumas ir įvairių miesto institucijų bendradarbiavimas. Tradiciškai jų metu iškiliausiems šiauliečiams, ar kitur gyvenantiems miestui nusipelniusiems žmonėms suteikiamas Šiaulių miesto garbės piliečio vardas. Iki šiol jį gavo 42 asmenys.

 Plačiau >

Lietuvoje kiekvieną dieną yra vaikų, kurių saugumui ir sveikatai kyla pavojus. Vaikams reikalinga skubi laikina pagalba šeimoje arba nuolatinė globa, kai teismas priima sprendimą, kad vaiko tėvams nepavyko išspręsti asmeninių psichologinių ar socialinių problemų.

 Plačiau >

NATO pajėgų integravimo vieneto grupės vadas, pulkininkas Jakobas Larsenas Šiauliuose surengė susitikimą su miesto meru Artūru Visocku, Ispanijos ir Jungtinės Karalystės karinių oro pajėgų kontingentų vadais, pulkininku leitenantu Jesus Gutierrez Gallego ir pulkininku leitenantu Stu Gwinnutt, bei Šiaulių aviacijos bazės štabo viršininku majoru Aleksiejumi Bojeviku.

 Plačiau >

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos kartu su Šiaulių priešgaisrine gelbėjimo valdyba birželio 26 dieną 15 val. Rėkyvos ežero paplūdimyje (Poilsio g.) organizuoja prevencinį šviečiamąjį renginį gyventojams "Dėl skendimų paviršinių vandens telkinių vandenyje prevencijos".

 Plačiau >

2020 m. liepos 6 d., pirmadienį, 19.30 val. Chaimo Frenkelio vilos parke (Vilniaus g. 74, Šiauliai) vyks XVII tarptautinio Chaimo Frenkelio vilos vasaros festivalio atidarymas. Šventinis koncertas skirtas Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienai paminėti. 21 val. „Tautiškos giesmės“ giedojimas. Renginys nemokamas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“ Joninių išvakares pasitiko netradiciškai! Birželio 23-ąją visus šiauliečius bei miesto svečius pakvietė į vieną iš ciklo „Saulės vasaros koncertai” renginį „Legendinės lietuviškos dainos“, kuriame nuotaikingą pačių žinomiausių lietuviškų dainų programą atliko Šiaulių bigbendas ir Martynas Kavaliauskas.

 Plačiau >

Nors dėl masinių susibūrimų ribojimo organizatoriai buvo priverti keisti nusistovėjusias, įprastai prie Rėkyvos ežero minėtos, šventės tradicijas, šiauliečiai nenusiminė ir mielai įsitraukė į naujas iniciatyvas.

 Plačiau >

Šiaulių regiono merai raštu kreipėsi į Ministrą pirmininką Saulių Skvernelį, prašydami išspręsti susidariusią sudėtingą situaciją Šiaulių regione dėl neatsakingo valstybės institucijų darbo bei prarastų 3 765 060,30 Eur Europos Sąjungos paramos lėšų, kurias reikalaujama grąžinti iš VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro (ŠRATC). Į šį raštą gautas atsakymas, kad situaciją pavesta išnagrinėti Aplinkos ir Finansų ministerijoms.

 Plačiau >

Prezidento Gitano Nausėdos siūlomos Elektros energetikos įstatymo pataisos sutaupytų dalį savivaldybių patiriamų išlaidų modernizuojant gatvių apšvietimą bei vykdant kitus infrastruktūros plėtros projektus.

 Plačiau >

Birželio 3 dieną jubiliejinį gimtadienį šventė aktorė Irena Liutikaitė, jai sukako 70 metų. Šia proga Jubiliatę ir jos vyrą, ne ką mažiau nusipelniusį kultūrai fotografą Aleksandrą Ostašenkovą, vizitui pasikvietė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Atvykusius garbingus svečius pasitiko ne tik jis, bet ir Seimo Narys Stasys Tumėnas ir Valstybinio Šiaulių dramos teatro vadovas Aurimas Žvinys.

 Plačiau >

Apie draugystę tarp sektorių kalbėjome dar 2019 metų lapkričio mėnesį. Deja, šiai draugystei nebuvo lemta vystytis sėkmingai. Šiaulių miesto merui iškėlus tikslą UAB „Busturo“ autobusų parką padaryti labiausiai žaliu, įmonė tikslingai dirbo ir dirba šia kryptimi. Kai jau finišas buvo ranka pasiekiamas, staiga procesas buvo sustabdytas, na kaip ten sakoma - buldozeriu.

 Plačiau >

Šį sekmadienį Kroatijos kariuomenės 2-o kontingento kariai organizavo piligriminį žygį į Kryžių kalną. Čia jie pastatė ir iš gimtinės atsigabentą kryžių.

 Plačiau >


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.