Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Gražia viso krašto tradicija tapusi verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai`19“ verčia naują puslapį. Prie jos organizatorių – Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų jungiasi ir Šiaulių miesto savivaldybė. Naujas bendradarbiavimas leido surengti švietimo renginių ciklą „Šiauliai smart“ ir netgi paruošti malonų siurprizą lankytojams – pirmą kartą per visą renginio istoriją regioninę parodą bus galima aplankyti visiškai nemokamai.

 Plačiau >

Šiaulių mero pavaduotojas Egidijus Elijošius pasveikino iš Vengrijos sostinėje Budapešte vykusio IFBB pasaulio jaunimo čempionato grįžusius šiauliečius. Mūsų miesto sportininkai parsivežė net tris iš keturių lietuvių pelnytų apdovanojimų.

 Plačiau >

2019 m. lapkričio 21 d. VšĮ Būsto energijos taupymo agentūra (toliau – BETA) paskelbė kvietimą teikti paraiškas daugiabučių namų vidaus šildymo ir karšto vandens sistemų modernizavimui – mažajai renovacijai. Jo terminas yra nuo kvietimo paskelbimo iki tol, kol pakanka lėšų skirtų priemonei (5 mln. Eur), bet ne ilgiau kaip iki einamųjų metų gruodžio 31 d.

 Plačiau >

Žemės nuomos mokesčio už valstybinę žemę mokėjimo terminas fiziniams ir juridiniams asmenims (toliau – nuomos mokesčio mokėtojai) iki kalendorinių metų lapkričio 15 d.

Nesumokėjus nuomos mokesčio už 2019 m.  iki š. m.  lapkričio 15 d., skaičiuojami delspinigiai 0,03 proc. už kiekvieną praleistą dieną nuo apskaičiuoto nuomos mokesčio sumos, Eur (maksimaliai delspinigiais skaičiuojami už 180 d.).

 Plačiau >

Kaip ir kasmet, šiais metais Šiaulių miesto savivaldybė dalyvaus verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2019“, kuri vyks lapkričio 28-30 dienomis Šiaulių arenoje. Kviečiame miesto gyventojus ir svečius aplankyti Savivaldybės stendą ir pasinaudoti galimybe pasikonsultuoti su Šiaulių miesto savivaldybės specialistais. Jei turite klausimų, kurie susiję su miesto gyvenimu – švietimu, sveikata, sportu, kultūra, ekonomika, ūkiu, statybomis ir kt., –  lauksime Jūsų verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2019“.

 Plačiau >

Gražia viso krašto tradicija tapusi verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai`19“ verčia naują puslapį. Prie jos organizatorių – Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų jungiasi ir Šiaulių miesto savivaldybė. Naujas bendradarbiavimas leido surengti švietimo renginių ciklą „Šiauliai smart“ ir netgi paruošti malonų siurprizą lankytojams – pirmą kartą per visą renginio istoriją regioninę parodą bus galima aplankyti visiškai nemokamai.

 Plačiau >

Šeštadienį gausiai susirinkusių žiūrovų laukė ypatingas Šiaulių "Dagilėlio" dainavimo mokyklos 20-mečiui skirtas lietuvių, vokiečių ir vengrų chorų sakralinės muzikos koncertas, kuris vyko įvairiomis spalvomis apšviestoje Šiaulių šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje.

 Plačiau >

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šiaulių departamentas informavo, kad 2019 d. lapkričio 20-21 d. gavo pranešimus iš piliečių, gyvenančių Vytauto, V. Kudirkos, Gumbinės, M. Valančiaus gatvėse, Šiauliuose, dėl gyvenamosiose patalpose tvyrančio aštraus, kvėpavimo takus dirginančio kvapo.

 Plačiau >

2019 m. lapkričio 28 d. 17 val. Vilniaus g. 247 (Dailės galerija) ant bulvaro pakilos, šalia skulptūros ,,Batas“ Šiaulių lopšelio-darželio ,,Coliukė“ bendruomenė kviečia kartu vaidinti muzikinę interaktyvią pasaką  ,,Žibinto šviesa“. Pasakos metu vaikai ir jų tėveliai, darbuotojai, miestiečiai įsikūnys į įvairius personažus, kurie dainuos, šoks, ritmuos, žais šviesomis ir kitaip išdykaus. Žibintininkas vaišins susirinkusiuosius imbieriniais sausainiais ir arbata.  Renginio dalyviams ir miesto svečiams bus išdalinti žibintai, kaip Meilės, Vilties, Tikėjimo, Vienybės, Atjautos ir Bendrystės simboliai.

 Plačiau >

Šiauliečiai turėtų pradėti galvoti, ką norėtų savame mieste pamatyti naujo, o gal ką pakeisti ar atnaujinti. Šiaulių miesto savivaldybės taryba patvirtino naujovę mieste – kitų metų biudžete numatytos nemažos sumos, kurias patys šiauliečiai galės paskirti miestui ir miestiečiams svarbiems projektams įgyvendinti. 2020 metais finansavimas numatytas dviem visuomenės pasiūlytiems ir patvirtintiems projektams. Mažojo projekto vertė – iki 50 tūkstančių, didesniojo – net iki 150 tūkstančių eurų.

 Plačiau >

Lietuvos sporto federacijų sąjunga (LSFS) pristato devynias nominacijas, kurių nugalėtojams atiteks 2019 metų sporto vadybos apdovanojimų prizai.

Ketvirtus metus rengiamų apdovanojimų metu bus pagerbta geriausia sporto iniciatyva, renginys, profesionalus ir mėgėjų sporto klubas, sporto miestas, infrastruktūros objektas, federacija, sporto komunikacija ir vadybininkas.

 Plačiau >

Lapkričio 26 dieną Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose prasidės „Sporto kino festivalis 2019“.

Kino mėgėjams organizatoriai siūlo pamatyti 13 skirtingų filmų, 12 iš jų Lietuvoje bus rodomi pirmą kartą.

Nuo lapkričio 26 iki gruodžio 3 vyksiančiame festivalyje įvyks 64 seansai. Dauguma jų turės pratęsimą – dirbtuves, diskusijas ar pokalbius su sportininkais, treneriais, sporto ir kino ekspertais, diplomatais.

 Plačiau >

Rekonstruojamoje Prisikėlimo aikštėje naujai sodinami medeliai sukėlė diskusijas socialiniuose tinkluose. Šiauliečiai domėjosi, ar sodinimo vietos paruošimas, laistymo sistemos įrengimas ir pats sodinimas vyksta taip, kaip reikia. Reaguodami į visuomenės susirūpinimą, Savivaldybės atstovai patikrino, ar jauni sodinukai sodinami pagal reikalavimus.

 Plačiau >

Šiaulių mieste lankėsi Ekonomikos ir inovacijų ministerijos delegacija: Ekonomikos ir inovacijų ministerijos viceministras Marius Skuodis, ministro patarėjas Tomas Urbanas, Ekonominės plėtros departamento vyresnioji patarėja Gina Jaugielavičienė ir VšĮ „Investuok Lietuvoje“ investicinės aplinkos ekspertė Lina Žibienė.  Kartu su Savivaldybės mero pavaduotoju Domu Griškevičiumi ir administracijos vadovu Antanu Bartuliu, svečiai apžiūrėjo laisvąją ekonominę zoną (Šiaulių LEZ), investuotojų laukiančią Šiaulių oro uosto teritoriją.

 Plačiau >

Atšaukiamas konkursas į Šiaulių lopšelio-darželio „Gluosnis“ direktoriaus pareigas, kuris  buvo numatytas 2019 m. gruodžio 18 d.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.