Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Svarbiausi kontaktai

Svarbi informacija verslui

Paslaugos ir parama gyventojams  

Informacinis leidinys

Vaizdo medžiaga su vertimu į gestų kalbą

Garso įrašai neregiams ir silpnaregiams


Grįžtančiųjų iš užsienio registracija transportavimui į Šiaulius: (8 41) 500 535 (iš Vilniaus), (8 41) 500 538 (iš Kauno, kitų vietovių), (8 41) 500 536 (iš Klaipėdos, Palangos).

 Plačiau >

Šiaulių miesto  savivaldybės taryba rinkosi į pirmąjį posėdį karantino metu. Tiesa, Tarybos salėje posėdžio metu buvo vienintelis Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, kiti Tarybos nariai dalyvavo naudodami specialią interneto platformą. Taryba svarstė tik 10 pačių svarbiausių šiuo laikotarpiu klausimų, tarp jų du susiję su pasikeitusia švietimo situacija. Pakeitus senesnius sprendimus, karantino laikotarpiui šeimoms sumažintos išlaidos – nereikės mokėti už būrelius ir darželius.

 Plačiau >

Dėl paramos maisto produktais ir higienos prekėmis (toliau - Parama) gali kreiptis asmenys, deklaravę gyvenamąją vietą arba faktiškai gyvenantys Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje.
Teisę gauti Paramą turi asmenys, kurių vidutinės mėnesinės pajamos neviršija 1,5 Lietuvos Respublikos Vyriausybės patvirtintų valstybės remiamų pajamų (toliau – VRP) dydžio (187,50 Eur) per mėnesį.

 Plačiau >

Informuojame, kad  asmenys iki 2020 m. kovo 12 d. (imtinai) pateikę Prašymą gauti Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo paramą gali atsiimti nuo 2020 m. balandžio 16 d. žemiau nurodytose vietose pagal paramos dalijimo datas.

 Plačiau >

Karantino laikotarpiu ambulatorinėse įstaigose keičiasi pacientų aptarnavimo tvarka. Atšaukiamos planinės konsultacijos, didesnioji dalis paslaugų teikiama nuotoliniu būdu. Pačią tiksliausią informaciją gyventojams NUOTOLINIU BŪDU suteiks juos aptarnaujančios įstaigos atstovai. Pateikiame informaciją, kaip keičiasi Šiaulių centro poliklinikos, Dainų pirminės sveikatos priežiūros centro ir Respublikinė Šiaulių ligoninės konsultacijų skyriaus darbas.

 Plačiau >

Informuojame, kad šildymo sezoną galima pradėti, kai tris paras iš eilės vidutinė lauko oro temperatūra yra žemesnė už +10°C, ir baigti, kai ši temperatūra tris paras iš eilės yra aukštesnė už +10°C.

Šilumos vartotojai turi teisę patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios ir pabaigos, nepažeidžiant teisės aktuose nustatytų higienos normų.

 Plačiau >

Policijos ir Savivaldybės atstovai dažnai sulaukia pranešimų apie karantino režimo pažeidimus, nesilaikymo atvejų nustatoma ir vykdomų patikrinimų metu. Į tokius pažeidimus reaguojama itin rimtai, nepaisantys įstatymų yra baudžiami. Nuo balandžio 3 dienos įsigaliojo dar didesnės baudos pažeidėjams.

 Plačiau >

Remdamasi šiuo principu, Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmų teisėjų kolegija vakar nusprendė, kad Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nario Marijaus Veličkos skundas dėl Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2019 m. liepos 4 d. sprendimo Nr. T-301 „Dėl laikinojo apgyvendinimo paslaugų teikimo Tiesos g. 3, Šiauliai“ panaikinimo yra nepagrįstas.

 Plačiau >

Erdvė, pritaikyta integruotam gamtos mokslų ugdymui –  tai edukacinė erdvė, skirta patyriminėms gamtos mokslų ugdymo veikloms, suteikianti daugiau išteklių mokytojams ir saviraiškos galimybių besimokantiems.  Konkurso tikslas – aktyvinti edukacinių gamtos mokslų erdvių kūrimą ir jų naudojimą ugdymo(si) procesui organizuoti, užtikrinant visuomenės švietimą ir ugdymą gamtos tausojimo dvasia ir skatinant darnų vystymąsi, atskleidžiant biologinės ir kultūrinės įvairovių sąsajas.

 Plačiau >

Vadovaujantis Vaikų vasaros užimtumo programų finansavimo tvarkos aprašu, skelbiamas Vaikų vasaros užimtumo programų konkursas.

Visus Konkurso reikalavimus rasite Vaikų vasaros užimtumo programų finansavimo tvarkos apraše.

Detalesnę informaciją teikia Savivaldybės administracijos Žmonių gerovės ir ugdymo departamento Švietimo skyriaus vyr. specialistė Daiva Vaičiulienė (el. p. daiva.vaiciuliene@siauliai.lt, tel. 8 41 38 64 78

 Plačiau >

Posėdyje bus svarstoma 10 aktualių miestui klausimų. Tiesioginę transliaciją, o jai pasibaigus – vaizdo įrašą galima rasti Šiaulių miesto savivaldybės Youtube paskyroje (https://bit.ly/3bHvFzx).

 Plačiau >

„Geležinė lapė“ jau yra tapusi vienu iš lankomiausių miesto objektų, o nuo šiol galės simbolizuoti konstruktyvų meno ir savivaldos bendradarbiavimą. Per ganėtinai trumpą laiką – vos per porą savaičių pavyko suderinti meninio akcento perdavimą miesto žinion. Paprastu ir logišku tarpusavio susitarimu liko patenkintas tiek kūrinio autorius Vilius Puronas, tiek miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija ir VšĮ ,,Lietuvos verslo paramos agentūra” š. m. balandžio 1 d. pasirašė iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto NR. 01.2.1-LVPA-V-830-03-0005 „Šiaulių laisvosios ekonominės zonos infrastruktūros plėtra (II etapas)“ sutartį. Projekto tikslas: Išplėtoti Šiaulių laisvosios ekonominės zonos infrastruktūrą ir taip sudaryti sąlygas pritraukti tiesiogines užsienio investicijas sumanios specializacijos srityse.

 Plačiau >

Vyriausybė sutiko SĮ Šiaulių oro uostui be konkurso dešimtmečiui išnuomoti dalį kariuomenei priklausančios aviacijos infrastruktūros Šiauliuose. Sprendimas buvo reikalingas tam, kad netoli karinės aviacijos bazės Šiauliuose įsikūręs savivaldybės įmonės valdomas civilinis oro uostas galėtų ir toliau naudoti šiuo metu faktiškai valdomą infrastruktūrą.

 Plačiau >
Atliekų tvarkymas
2020-04-01

Gerbiami Šiaulių miesto gyventojai, informuojame, kad Lietuvos Respublikoje yra paskelbtas karantinas, kuriuo siekiama užkirsti kelią COVID-19 virusui plisti ir apsaugoti gyventojų sveikatą. Dėl šios priežasties laikinai, iki karantino pabaigos yra sustabdyta didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių ir žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelės veikla. Taip pat laikinai Šiaulių miesto gyventojai negalės naudotis individualia didelių gabaritų atliekų išvežimo iš gyvenamosios paskirties objekto paslauga.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8 9  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.