Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Į Šiaulius atvykęs užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius apsilankė žinomoje užsienio kapitalo gamykloje, susitiko su Lietuvos ir sąjungininkų kariais Aviacijos bazėje. Į susitikimą su Šiaulių miesto meru Artūru Visocku ministras atvyko... miesto autobusu. Tiesa, autobusas neįprastas, o papuoštas žinomo partizano Adolfo Ramanausko Vanago atvaizdu ir citata.

 Plačiau >

Nuo balandžio 1 dienos Vytauto gatvėje nuo Draugystės pr. iki Tilžės gatvės vyksta vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstrukcijos darbai. Darbus vykdo rangovas AB „Panevėžio statybos trestas“. Pasak statybos darbų vadovo Andriaus Jėčiaus, per tris savaites atlikta 70 proc. nuotekų tinklų rekonstrukcijos darbų. Rekonstruota beveik visa 250 mm skersmens 350 m ilgio nuotekų vamzdyno atkarpa. Lygiagrečiai su šiais darbais rekonstruojami nuotekų šuliniai bei keičiami nuotekų išvadai.

 Plačiau >

Šiaulių miesto vadovai pasveikino Europos imtynių čempionate, kuris vyko balandžio 8–14 dienomis Rumunijoje, Bukarešte, aukštas vietas pelniusias imtynininkes Danutę Domikaitytę ir Kamilę Gaučaitę. Šiaulietės šiame Europos čempionato mažajame finale kovojo dėl bronzos medalių, tačiau joms nepavyko jų užsikabinti, nes liko penktose vietose. Tačiau toks Lietuvos imtynių sporto atlečių pasiektas rezultatas yra vertinamas kaip labai aukštas. Lietuvos moterų imtynių rinktinė iškovojo ir tris kelialapius į Europos žaidynes Minske.

 Plačiau >

2019 m. balandžio 17 d. Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyko verslumo skatinimo renginys. Renginio tikslas – supažindinti Šiaulių miesto gyventojus su Savivaldybės teikiama parama smulkiajam verslui. Dalyvauti jaunam verslui skirtose programose kvietė ir ankstesnių verslo idėjų konkursų laimėtojai.

 Plačiau >

Balandžio 29 d.
18 val. projektas Satchie Noro ir Silvain Ohl Šiauliuose, aikštėje šalia Šiaulių dailės galerijos.
http://www.origami-noro-ohl.com/
Renginys nemokamas

 Plačiau >

Dr. Juozo P. Kazicko (1918–2014) šimtmečiui sudaryta paroda apie jo gyvenimą š. m. balandžio 15 d. pristatyta Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje ir veiks iki gegužės 3 d. Pasinaudodamos proga,  Kazickų šeimos fondo atstovės – Niujorko biuro vadovė Neila Baumilienė ir Vilniaus biuro vadovė Agnė Vertelkaitė – apsilankė Šiaulių miesto savivaldybėje, kur susitiko su mero pavaduotoju kultūrai, švietimui ir sportui Egidijumi Elijošiumi aptarti bendradarbiavimo galimybių.

 Plačiau >

Šįmet Lietuvos miestuose, miesteliuose ir kaimeliuose akcija „Darom“ skelbiama balandžio 27-ąją 10 val. Dvyliktą kartą rengiamos nacionalinės talkos organizatoriai sykiu siūlo pagalvoti apie kiekvieno gyventojo asmeninę atsakomybę savo aplinkai.

 Plačiau >

Ketvirtojoje mokinių mokomųjų bendrovių mugėje, vykusioje Šiaulių „Tilžės“ prekybos ir laisvalaikio centre, savo verslo produkciją pristatė net 20 komandų iš Šiaulių, Klaipėdos, Naujosios Akmenės, Pakruojo, Radviliškio miestų bei rajonų mokyklų. Laimėtojai pakviesti susitikti su Šiaulių meru.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Urbanistinės plėtros ir ūkio departamento Miesto ūkio ir aplinkos skyrius skelbia nevyriausybinių organizacijų (toliau - NVO) projektų finansavimo konkursą aplinkosauginio švietimo veiklai vykdyti. NVO projektų paraiškas Konkursui gali teikti nevyriausybinės, bendruomeninės organizacijos, religinės bendruomenės registruotos ir vykdančios veiklą Šiaulių mieste.

 Plačiau >

Kviečiame nevyriausybines organizacijas (toliau - NVO) teikti paraiškas 2019 m. NVO projektų finansavimo konkursui (toliau – Konkursas). NVO projektų paraiškas Konkursui gali teikti nevyriausybinės, bendruomeninės organizacijos, religinės bendruomenės registruotos ir vykdančios veiklą Šiaulių mieste.

 Plačiau >

Trečiadienį (balandžio 17 dieną) nuo 9 iki 18 val. automobiliams bus draudžiama kirsti Vilniaus gatvėje esančią pervažą. Greta vadinamojo Kuršėnkelio autobusų žiedo esančioje pervažoje bus vykdomi remonto darbai. Remontą atliks UAB „Geležinkelio tiesinimo centras“. Šiauliečius ir mieste dirbančius rajonų gyventojus prašome atkreipti dėmesį į numatomą apribojimą, vadovautis apylankas nurodančiais ženklais ir pasirinkti kitus įvažiavimo ar išvažiavimo iš miesto maršrutus.

 Plačiau >

2019 m. balandžio 22 – balandžio 28 dienomis

Šiais metais vyksta XXXVII velykinės muzikos festivalis „Resurrexit“ organizuojamas Šiaulių valstybinio choro „Polifonija“. Tai seniausias reprezentacinis miesto profesionalaus meno festivalis, žinomas šalyje ir Europoje, vieną savaitę po šv. Velykų Šiaulius paverčiantis profesionalios muzikos meka.

 Plačiau >

Jau trečius metus iš eilės Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija kartu su Šiaulių robotikos klubu sukviečia robotikos entuziastus į tarptautines robotikos varžybas „Saulės robotų mūšis 2019“. Balandžio 6 dieną į „Saulėtekio“ gimnaziją atvyko robotų kūrėjai (komandos) su 155 robotais (pernai – 144) iš Latvijos ir Lietuvos įvairių miestų bei miestelių.Visą dieną vyko įnirtingos kovos 9 rungtyse: Folkrace, Freestyle, Lego linijos sekimo, Linijos sekimo, Linijos sekimo Turbo, Lego sumo, Mini sumo (mokinių kategorija), Mini sumo (suaugusiųjų kategorija) ir su Antweight koviniais robotais. Šįmet pirmąkart organizuojama Antweight kovinių robotų rungtis ypač patiko žiūrovams.

 Plačiau >

Šiauliuose oficialiai atidaryta koncerno „Diab“ gamykla. Simbolinę juostelę, kartu su įmonės vadovybe, perkirpo ir miesto meras Artūras Visockas.  Pristatant naują objektą, akcentuotas gamybos modernumas, puikios darbo sąlygos darbuotojams, šiuolaikiniai vadybos metodai. Nemažas dėmesys bus skiriamas ekologijos ir tvarumo klausimams – juk gamyklos produkcija pirmiausia skirta atsinaujinančios energetikos įrangai, kuri mažina teršalų ir dujų emisijas visame pasaulyje.

 Plačiau >

2019 m. balandžio 17 d. 11 val. 52 min. vyks gyventojų  perspėjimo  sirenomis sistemos patikrinimas, kurio metu bus jungiamos sirenos. Sirenoms nustojus kaukti, 11.55 min., išklausykite informaciją,  skelbiamą per Lietuvos nacionalinį  radiją ir televiziją,  radijo stotis „Saulės radijas“ arba „RS2“, ir perskaitykite perspėjimo pranešimą, gautą mobiliuoju telefonu. Informacija bus skelbiama ir per elektroninio tono ir balso sirenų garsiakalbius.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.