Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Labai simboliška, kad lie­pos 15 die­ną, minint Šiaulių geto likvidavimo 75-osios metines, atiduota pagarba ir žinomam lietuvių dvasininkui Jo­nui Bo­re­vi­čiui. Vienu aktyviausiu žy­dų gel­bė­to­jų Šiauliuose vadinamas jė­zui­tų ku­ni­gas, manoma, nuo mirties galėjo išgelbėti apie pusantro šimto žydų.

 Plačiau >

Chaimo Frenkelio vilos parke paminėtos 75-osios Šiaulių geto uždarymo metinės. Šiai sukakčiai atminti skirtoje ceremonijoje, kurioje susirinko šalies, miesto ir užsienio žydų bendruomenių nariai, Šiaulių miesto vadovai bei kiti garbūs svečiai, pagerbtas tūkstančių II-ojo pasaulinio karo metais iš miesto išvežtų ir koncentracijos stovyklose žuvusių Šiaulių žydų atminimas.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centro Globos centras kviečia esamus globėjus (rūpintojus) ir įtėvius, į savitarpio paramos grupės susitikimą. Grupės metu globėjai (rūpintojai) ir įtėviai galės pasidalinti gerąja patirtimi ir aptarti iškylančius iššūkius auginant globojamus ir įvaikintus vaikus, taip pat galės gauti informaciją aktualiomis temomis. Yra galimybė atvykti su vaikais.

 Plačiau >

2019 m. liepos 16 d. 16.00 val. (Tarybos posėdžių salė) Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas kviečia visus suinteresuotus asmenis dalyvauti Projektų įgyvendinimo priežiūros tarybos (PIPT) posėdyje. Posėdžio metu  bus aptariami klausimai, susiję su Šiaulių miesto Vilniaus gatvės pėsčiųjų bulvaro ir amfiteatro bei Aušros alėjos (nuo Žemaitės g. iki Varpo g.) viešųjų pastatų ir viešųjų erdvių prieigų rekonstrukcijos projektų įgyvendinimu.

 Plačiau >

Liepos 10 dieną Vyriausybė nepritarė  ŠILUMOS ŪKIO ĮSTATYMO NR. IX-1565 2 IR 3 STRAIPSNIŲ PAKEITIMO ĮSTATYMO PROJEKTUI NR. XIIIP-3021 (toliau – projektas). Ko gi siekiama šiuo Šilumos ūkio įstatymo pakeitimo projektu? Žmonėms, kurie nežino užkulisinių dalykų, vykstančių Lietuvos šilumos ūkio sektoriuje, noriu pateikti Šiaulių miesto, o kartu ir visos Lietuvos situacijos vaizdą.

 Plačiau >

PROGRAMA:
Liepos 18 d. 18 val. džiazo muzikos ansamblio „Klezjazz“ (Vokietija) koncertas
Jürgen Wiese (kontrabosas), Timur Isakov (klarnetas), Johannes Schäfermeyer (klavišiniai), Dieter Nowak (mušamieji)
Bilieto kaina: 10 Eur, su nuolaida 8 Eur*

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras ir Savivaldybės administracijos darbuotojai susitiko su Šiaulių kultūros centro rekonstrukciją vykdančios bendrovės atstovais. Kartu aptarta atliekamų darbų eiga, kylančios problemos. Statybos organizacija jau yra atlikusi apie 80 procentų visų numatytų darbų.

 Plačiau >

Konkurso komisijos vertinimui dėl PASAULIO TEISUOLIŲ SKVERO (Ežero g. 18, Šiauliai) ir jo prieigų kompleksinio sutvarkymo pateikti šeši projektai. Komisija, kuriai vadovauja architektas Artūras Imbrasas, įvertino konkursui pristatytus darbus bei pateikė išsamias pastabas, į kurias projektų autoriai privalės atsižvelgti tobulindami savo pasiūlymus.

 Plačiau >

Liepos 10–11 dienomis Šiauliuose svečiavosi Takomos miesto choras „Symphony Tacoma Voices“ (dirig. Geoffrey Boers) iš Jungtinių Amerikos Valstijų.  Kartu su Šiaulių kultūros centro jaunimo kameriniu choru „Atžalynas“ (meno vad. Mindaugas Žalalis) svečiai surengė puikų pasirodymą šiauliečiams. Amerikiečių kolektyvą pasveikino miesto vadovai.

 Plačiau >

Šiaulių geto likvidavimo 75-mečio minėjimo renginių metu bus laikinai ribojamas eismas tam tikrose miesto vietose, vairuotojams būtų saugiau ir patogiau rinktis kitus kelionės maršrutus. 

 Plačiau >

Šiaulietis Svajūnas Ambrazas Latvijoje vykstančiame Pasaulio meistrų orientavimosi sporto čempionate skina pergales. Sekmadienį jis iškovojo pasaulio vyrų čempiono titulą 50 m. amžiaus grupėje sprinto rungtyje. Deja, dėl teisėjų kaltės rungtis buvo anuliuota – šiaulietis liko be medalio. Vis tik jis pirmasis toje pačioje amžiaus grupėje įveikė vidutinę distanciją.

 Plačiau >

Liepos 17 d. 17 val. 15 min. Šiaulių miesto savivaldybė kviečia mikrorajono bendruomenę į susitikimą, kuriame bus pristatytas Socialinių paslaugų centro Laikinojo apgyvendinimo tarnybos (be laikinojo apnakvindinimo paslaugos) perkėlimo planas į Tiesos gatvėje 3 esantį Savivaldybei priklausantį pastatą. Savivaldybės administracijos atstovų susitikimas su gyventojais vyks Šiaulių „Rasos“ progimnazijos (Tiesos g.1 ) salėje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Siekiant stiprinti šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinį saugumą, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2019-06-27 įsakymu Nr. A1-365 patvirtintas Šeimų, auginančių vaikus su sunkia negalia, socialinio saugumo stiprinimo pritaikant būstą ir gyvenamąją aplinką tvarkos aprašas (toliau – Aprašas).

 Plačiau >

Iškilmingoje šventėje miesto bulvare įvyko Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės vadų pasikeitimo ir vėliavos perdavimo ceremonija.  Šiaulių mieste ir regione dislokuotas karinis dalinys tuo pačiu paminėjo 28-ąsias įkūrimo metines. Karius šia proga pasveikino miesto meras Artūras Visockas.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Liepa
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.