Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Bendromis Seimo narių ir Šiaulių miesto savivaldybės vadovų pastangomis pavyko pasiekti, kad svarbūs miestui ir regionui objektai –  Šiaulių oro uostas ir Šiaulių laisvoji ekonominė zona (LEZ) – būtų įtraukti į Finansų ministerijos rengiamą ilgalaikių investicijų ekonomikos skatinimo projektą. Pagal vadinamąjį Ateities ekonomikos DNR planą, šiais ir kitais metais šalies ekonomikai skatinti suplanuota įspūdinga daugiau nei 6 milijardų eurų suma.

 Plačiau >

Įgūdžiai gydant ir slaugant koronavirusine infekcija (COVID-19) sergančius ligonius ir ekspertinė patirtis valdant koronaviruso sukeltą ekstremalią situaciją – su tokiu bagažu šiandien iš Šiaulių oro uostą į Armėnijos sostinės Jerevano oro uostą pakilo Karinių oro pajėgų transporto lėktuvas „Spartan“. Jame – 11-likos specialistų savanorių komanda, padėsianti su itin rimtais iššūkiais dėl pandemijos susiduriančiai Pietų Kaukazo valstybei.

 Plačiau >

Šiauliuose apsilankė Vilniaus universiteto vadovybė. Šiaulių miesto savivaldybėje VU rektorių prof. dr. Rimvydą Petrauską ir jo komandą priėmė Šiaulių miesto meras Artūras Visockas ir kiti Savivaldybės vadovai, susitikime dalyvavo ir Šiaulių universiteto atstovai. Aptartos aukštųjų mokyklų jungimosi aktualijos, kalbėta apie miesto indėlį prisidedant prie universitetinių studijų mūsų mieste.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2020 m. gegužės 20 d. nutarimu Nr. 504 patvirtino Ugdymosi šeimoje įgyvendinimo tvarkos aprašą ir įteisino mokymosi pagal formaliojo švietimo programas naują mokymo proceso organizavimo būdą. Vadovaujantis minėtu aprašu, tėvams (globėjams, rūpintojams), nusprendusiems vaikų ugdymąsi organizuoti šeimoje, turi padėti bendrojo ugdymo mokykla, kurios nuostatuose yra įteisintas pavienio mokymosi forma ugdymosi šeimoje mokymo proceso organizavimo būdas.

 Plačiau >

Galbūt Tavo vaikas grįžo išgėręs? Galbūt Tavo vaikas elgėsi keistai grįžęs iš susitikimo su draugais, nors alkoholio kvapo neužuodėte? Galbūt pasikeitė draugų ratas, kuris kelia Jums įtarimų? Galbūt pablogėjo santykiai su tėvais, mokytojais ir aplinkiniais? Galbūt ....?
Nesvarbu, jeigu tai įvyko, jūsų manymu, pirmą kartą, galbūt tai kartojasi dažniau, tik Jūs nieko neįtariate.

 Plačiau >

Užbaigti vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstrukcijos darbai pagal dar vieną stambią rangos sutartį, kurią UAB „Šiaulių vandenys“ su rangovu Danijos kompanija „Per Aarsleff A/S“ pasirašė prieš porą metų – 2018 m. balandžio 18 d. Pagal šią sutartį Šiauliuose rekonstruota apie 11 km labiausiai susidėvėjusių vandentiekio ir nuotekų vamzdynų. Birželio 12 d. Statybos inspekcija vertino atliktus darbus ir pripažino, kad tinklai tinkamai rekonstruoti ir galima juos eksploatuoti. Rangovas darbų atliko už 3,45 mln. Eur (be PVM). Darbai įgyvendinti pagal Europos Sąjungos finansuojamą projektą „Vandentiekio ir nuotekų tinklų rekonstravimas Šiaulių mieste“.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia šiauliečius į nemokamas funkcines treniruotes lauke. Užsiėmimai vyksta centrinėje ir pietinėje miesto dalyse esančiuose stadionuose nuo pirmadienio iki ketvirtadienio.

 Plačiau >

Prisikėlimo aikštė po rekonstrukcijos pirmą kartą šiauliečiams buvo atverta jau nuo kalėdinio laikotarpio, o dabar joje vyksta paskutinieji darbai. Jei COVID-19 pandemija nebūtų sutrukdžiusi sulaukti užsakytų gaminių iš užsienio, šiauliečiai jau džiaugtųsi visiškai užbaigtu objektu. Aikštės projekto autorius architektas Vytenis Rudokas teigia, kad tokios kardinalios permainos miesto centre prilygsta širdies persodinimo operacijai.

 Plačiau >

Šalyje atšaukus karantiną, nuo birželio 17 d. UAB „Šiaulių vandenys“ klientus aptarnaus įprastai, be jokios išankstinės registracijos. Tačiau, atsižvelgiant į tai, kad šalyje pratęsta valstybės lygio ekstremali situacija, kontaktinio aptarnavimo metu klientams rekomenduojama laikytis saugos ir sveikatos reikalavimų.

 Plačiau >

Birželio 14-ąją Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“ šiauliečius sukvietė į nepaprastai jausmingą koncertą „Svajonė sugrįžti namo“, skirtą Gedulo ir vilties dienai paminėti. Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje tvyrojo ypač dvasinga atmosfera, kurią kūrė Šiaulių kamerinis orkestras, operos solistė Vaida Genytė, meno vadovas ir dirigentas Vilhelmas Čepinskis bei koncerto vedėja Raimonda Sližienė.

 Plačiau >


Pirmadienį savivaldybėje lankėsi Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos atstovai. Susitikimo metu buvo aptarta neįgaliųjų integracija į visuomenę. Aptartos galimybes įtraukti kuo daugiau neįgaliųjų į neįgaliųjų socialinės integracijos per sportą projektus.

 Plačiau >

Birželio 14 d. Šiauliuose minėtos 79-osios trėmimų pradžios metinės – Gedulo ir vilties diena. Atmintiną erdvėje prie geležinkelio rampos vyko tradicinis Gedulo ir vilties dienos minėjimas, Visuotine tylos minute buvo prisimintos ir pagerbtos visos sovietinės okupacijos aukos.

 Plačiau >

Lietuvos Respublikos Specialiųjų tyrimų tarnyba per pastarąjį pusmetį atliko korupcijos rizikos analizę trijų Šiaurės Lietuvos savivaldybių būsto ir socialinio būsto įsigijimo, naudojimo, taip pat naudojimo kontrolės ir remonto darbų organizavimoveiklos srityse. Gauta Specialiųjų tyrimų tarnybos išvada patvirtino, kad pažeidimų Šiaulių miesto savivaldybės socialinio būsto veiklos srityse nenustatyta.

 Plačiau >

Šiaulių Prisikėlimo aikštę trumpam buvo užėmę šalies karinės pajėgos. Miesto širdyje vyko iškilminga rikiuotė, kurios metu  Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ Kunigaikščio Margirio pėstininkų batalionui įteikta kovinė vėliava. Ceremonijoje dalyvavo Krašto apsaugos ministerijos vadovai, kariuomenės vadai, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Šiaulių vyskupas, pirmasis kariuomenės ordinaras Eugenijus Bartulis. 

 Plačiau >

2020 m. birželio 17 d. 17 val. kviečiame bendruomenines, nevyriausybines organizacijas, kitus suinteresuotus asmenis dalyvauti Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje vyksiančiame Šiaulių miesto savivaldybės bendruomeninių organizacijų tarybos posėdyje, kuriame bus svarstomi Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonės projektų vertinimo rezultatai.

 Plačiau >


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.