Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Šiaulių miesto savivaldybės specialistai užtikrina, kad socialinės paslaugos yra ir bus teikiamos toliau, gyventojams nėra dėl ko nerimauti. Daug kas persikelia į elektroninę erdvę: socialinės išmokos bei kompensacijos užsakomos nuotoliniu būdu www.spis.lt.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė ruošiasi įvairioms reikalingoms bei netikėtoms veikloms karantino metu ir renka duomenis apie Savanorius Šiaulių mieste. Savanoriai - tai pilnamečiai asmenys, turintys žinių įvairiose profesinėse srityse, kurie galėtų prisidėti skelbiant informaciją, budėti prie telefonų, padėti išnešioti maistą ar suteikti kitą mūsų bendrapiliečiams reikalingą pagalbą.

 Plačiau >

Viena svarbiausių naujienų – DRIVE IN patikros punktai dėl koronaviruso. Šiauliuose šį patikros punktą numatyta įrengti Šiaulių arenos aikštelėje (Jono Jablonkio g. 16). Šis punktas bus skirtas visai Šiaulių apskričiai. Įrengimo darbai startuos kovo 18 dieną, šiuo metu formuojamos tikrintojų komandos, vyksta kiti pasiruošimo darbai. Tikrintojų komandos bus sudarytos iki kovo 20 d.

 Plačiau >

Kadangi Lietuvoje nuo 2020 m. kovo 16 d. 00:00 skelbiamas karantinas, keičiasi mūsų ligoninės darbo tvarka.

 Plačiau >

Miesto Savivaldybė, reaguodama į koronaviruso pandemiją pasaulyje, informuoja, kad  Savivaldybės priimamajame Vasario 16-osios g. 62 gyventojai bus aptarnaujami nuotoloniu būdu. Visus raginame naudotis elektroninėmis paslaugomis. Prašymus galite siųsti  el. paštu rastine@siauliai.lt ar  e.pristatymu.  Popierinius dokumentus galite palikti prie Savivaldybės priimamojo  įrengtoje dokumentų dėžutėje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės 2020 metų biudžete numatytos lėšos Šiaulių miesto savivaldybės ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių neformaliojo suaugusiųjų švietimo teikėjų programoms finansuoti.

 Plačiau >

Pirmadienio rytą Savivaldybėje vykusiame pasitarime nuspręsta, kokių bus imtasi veiksmų siekiant įgyvendinti sekmadienį priimtą ir nuo kovo 16 dienos įsigaliojusį Vyriausybės nutarimą dėl karantino skelbimo visoje Lietuvos teritorijoje. Po susirinkimo įvyko spaudos konferencija.

 Plačiau >

Nuo 2020 03 16 (pirmadienio) Šiaulių miesto viešajame transporte dėl karantino įsigalios nauja laikinoji tvarka. Ypatingas dėmesys ir kontrolė bus skiriama visiems veiksmams, susijusiems su keleivių ir darbuotojų sveikatos apsauga. Šiuo laikotarpiu svarbiausia – ŽMONĖS IR JŲ SAUGUMAS, todėl prioritetas yra pasirūpinti keleiviais, vairuotojais, kontrolieriais.

 Plačiau >

Jau gavę sąskaitas už vasarį suteiktas paslaugas AB „Šiaulių energija“ vartotojai galėjo įsitikinti, kad šios vidutiniškai yra 17 proc. mažesnės nei pernai vasarį.

 Plačiau >

„Kurk Lietuvai“ – tai programa, suburianti tarptautinės patirties turinčius profesionalus, norinčius prisidėti prie modernios valstybės ateities kūrimo. Remdamiesi profesinėmis bei užsienyje įgytomis žiniomis, atrinkti dalyviai pokyčių projektus įgyvendina daugiau nei pusšimtyje nacionalinio ir regioninio lygmens viešojo sektoriaus institucijų.

 Plačiau >

Šiąnakt, kovo 16 d. 00:00, visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje prasideda karantino laikotarpis, kuris tęsis iki kovo 30d. 24 val. Prašome ypatingos atsakomybės ir vienybės tausojant savo ir kitų sveikatą bei kviečiame atidžiai susipažinti su ribojimais, kurie bus taikomi karantino metu.

 Plačiau >

Šiuo metu veikia naujas padalinys – Miesto koordinavimo skyrius. Padalinys stebi eismo situaciją, koordinuoja viešąją tvarką, viešųjų teritorijų valymą ir priežiūrą, užtikrina operatyvų reagavimą. Apie įvairiausias problemas šį skyrių galima informuoti trumpuoju numeriu 1863 arba interneto platformoje „Tvarkau miestą“. Visą parą dirbantys skyriaus specialistai, įvertinę informaciją, siekia užtikrinti operatyvų reagavimą.

 Plačiau >

Po visą šalį sukrėtusių skandalų, kai buvo išaiškinti grubūs vandens telkinių teršimo nevalytomis nuotekomis atvejai, Seime sugriežtinta atsakomybė už aplinkos teršimą. Tačiau pasirodo, kad principas „teršėjas moka“ ir vėl nesuveiks – numatyta, kad už pramonės įmonių išleidžiamus teršalus mokės gyventojai – vandens vartojai!

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje vykdomas projektas „Komunalinių atliekų rūšiuojamojo surinkimo infrastruktūros plėtra Šiaulių regione“ ir jo apimtyje įrengiamos pusiau požeminės konteinerių stovėjimo aikštelės. Esant įtemptai situacijai dėl koronaviruso COVID-19 plitimo (Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro – Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimas ), argumentuotus siūlymus ar pastabas projektiniams sprendiniams gyventojai ar  gyventojų grupės gali teikti el. paštu info@sratc.lt iki 2020-03-25 17 val. 00 min. Atsižvelgiant į susidariusią situaciją viešas pristatymas nebus organizuojamas.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7 8  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
24252627282901
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Kovas
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.