Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Klausimai-atsakymai
2018-01-22
Sveiki, buto savininkė nesutiko manęs deklaruoti su vaiku, todėl prisideklaravau vaiką prie savęs Kelmės raj. Gyvenu Šiauliuose ir norėčiau leisti vaiką į darželį Šiauliuose, ką turėčiau daryti?

Informuojame, kad 2012 m. kovo 29 d. Šiaulių  miesto  savivaldybės  tarybos  sprendimu Nr. T-81 patvirtintame Šiaulių miesto savivaldybės švietimo įstaigų, vykdančių  ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, komplektavimo tvarkos aprašo 16 punkte yra numatyta galimybė į Šiaulių miesto lopšelius-darželius priimti   vaikus, registruotus kitose savivaldybėse, jeigu  lopšeliuose-darželiuose yra laisvų vietų  ir sudaryta sutartis su kita savivaldybe dėl išlaidų už vaiko išlaikymą lopšelyje-darželyje apmokėjimo    

   Jeigu Jūsų vaiko gyvenamoji vieta deklaruota  kitoje savivaldybėje, Jūsų vaiką priimti į Šiaulių miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigą bus galimybė, jeigu Jūsų rajono savivaldybė sudarys sutartį su Šiaulių miesto savivaldybe dėl išlaidų  už vaiko išlaikymą Šiaulių miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigoje apmokėjimo. Jums reikėtų kreiptis į savo rajono savivaldybę.

 

Norime pabrėžti, kad LR Gyvenamosios vietos deklaravimo įstatyme numatyta galimybė asmenims, kurie neturi nuosavybės teise priklausančio būsto, deklaruoti gyvenamąją vietą pateikiant gyvenamosios patalpos nuomos, panaudos ar kitą sutartį, patvirtinančią teisę gyventi deklaruojamame būste. Tokiu atveju,  atskiro raštiško savininko  (bendraturčio) sutikimo Jums jau nebereikės, o deklaruoti būsite sutarties galiojimo laikotarpiui. Nuomos (panaudos) sutartis neprivalo būti patvirtinta notaro. Nuomos (panaudos)  sutartį privalo pasirašyti visi  savininkai (bendraturčiai) ir nuomininkai. Už sutarties tikrumą ir parašų originalumą, šiuo atveju,  atsakingas nuomininkas. Atvykdami deklaruoti gyvenamąją vietą būtinai turėkite nuomos (panaudos)  sutarties originalą.

Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Birželis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: