Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Trečiadienį (balandžio 17 dieną) nuo 9 iki 18 val. automobiliams bus draudžiama kirsti Vilniaus gatvėje esančią pervažą. Greta vadinamojo Kuršėnkelio autobusų žiedo esančioje pervažoje bus vykdomi remonto darbai. Remontą atliks UAB „Geležinkelio tiesinimo centras“. Šiauliečius ir mieste dirbančius rajonų gyventojus prašome atkreipti dėmesį į numatomą apribojimą, vadovautis apylankas nurodančiais ženklais ir pasirinkti kitus įvažiavimo ar išvažiavimo iš miesto maršrutus.

 Plačiau >

2019 m. balandžio 22 – balandžio 28 dienomis

Šiais metais vyksta XXXVII velykinės muzikos festivalis „Resurrexit“ organizuojamas Šiaulių valstybinio choro „Polifonija“. Tai seniausias reprezentacinis miesto profesionalaus meno festivalis, žinomas šalyje ir Europoje, vieną savaitę po šv. Velykų Šiaulius paverčiantis profesionalios muzikos meka.

 Plačiau >

Jau trečius metus iš eilės Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija kartu su Šiaulių robotikos klubu sukviečia robotikos entuziastus į tarptautines robotikos varžybas „Saulės robotų mūšis 2019“. Balandžio 6 dieną į „Saulėtekio“ gimnaziją atvyko robotų kūrėjai (komandos) su 155 robotais (pernai – 144) iš Latvijos ir Lietuvos įvairių miestų bei miestelių.Visą dieną vyko įnirtingos kovos 9 rungtyse: Folkrace, Freestyle, Lego linijos sekimo, Linijos sekimo, Linijos sekimo Turbo, Lego sumo, Mini sumo (mokinių kategorija), Mini sumo (suaugusiųjų kategorija) ir su Antweight koviniais robotais. Šįmet pirmąkart organizuojama Antweight kovinių robotų rungtis ypač patiko žiūrovams.

 Plačiau >

Šiauliuose oficialiai atidaryta koncerno „Diab“ gamykla. Simbolinę juostelę, kartu su įmonės vadovybe, perkirpo ir miesto meras Artūras Visockas.  Pristatant naują objektą, akcentuotas gamybos modernumas, puikios darbo sąlygos darbuotojams, šiuolaikiniai vadybos metodai. Nemažas dėmesys bus skiriamas ekologijos ir tvarumo klausimams – juk gamyklos produkcija pirmiausia skirta atsinaujinančios energetikos įrangai, kuri mažina teršalų ir dujų emisijas visame pasaulyje.

 Plačiau >

2019 m. balandžio 17 d. 11 val. 52 min. vyks gyventojų  perspėjimo  sirenomis sistemos patikrinimas, kurio metu bus jungiamos sirenos. Sirenoms nustojus kaukti, 11.55 min., išklausykite informaciją,  skelbiamą per Lietuvos nacionalinį  radiją ir televiziją,  radijo stotis „Saulės radijas“ arba „RS2“, ir perskaitykite perspėjimo pranešimą, gautą mobiliuoju telefonu. Informacija bus skelbiama ir per elektroninio tono ir balso sirenų garsiakalbius.

 Plačiau >

Kviečiame teikti paraiškas Inžinerijos ir informatikos mokslų krypties bakalauro ir magistrantūros studijų programų skatinamosioms stipendijoms gauti. Skatinamosios stipendijos konkurso būdu skiriamos inžinerijos ir informatikos mokslų krypties bakalauro ir magistrantūros studijų programų labai gerai ir gerai besimokantiems, aktyviai dalyvaujantiems mokslinėje, tiriamojoje ir visuomeninėje veikloje studentams.

 Plačiau >

Gyventojus į talką šį šeštadienį kvietusi Šiaulių miesto savivaldybė, kaip ir žadėjo, organizavo Dainų parko tvarkymo darbus. Į kvietimą atsiliepė miestiečiai, Savivaldybės administracijos ir kitų įmonių, įstaigų darbuotojai, Tarybos nariai. Prie švaros akcijos prisijungė ir vietos verslas – parūpino reikalingą techniką. Kol kas didžiausi darbai vyksta aplink naujai nuteistą taką, tačiau norima sutvarkyti visą parką. Rangovai neužilgo baigs įrengti tako poilsio aikšteles su suoliukais, šiukšliadėžėmis ir dviračių stovais, pasės žolę. Miesto vadovai išduoda, kad kitais metais ar kiek vėliau šiauliečiai Dainų parke galės džiaugtis ir sakurų sodu.

 Plačiau >

Tradicinėje, jau ketvirtojoje, mokinių mokomųjų bendrovių mugėje, vykusioje Šiaulių „Tilžės“ prekybos ir laisvalaikio centre, savo verslo produkciją pristatė net 20 komandų iš Šiaulių, Klaipėdos, Naujosios Akmenės, Pakruojo, Radviliškio miestų bei rajonų mokyklų.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje buvo perduoti miesto mero linkėjimai ir įteiktas jau septynišimtasis kūdikio kraitelis. Savivaldybės dovaną, skirtą balandžio 9-ąją dieną gimusiai dukrelei, atsiėmė tėtis Mindaugas Rimkus. Ponas Mindaugas pasidžiaugė parodytu dėmesiu ir  padėkojo už rūpestį.

 Plačiau >

Pavasaris visada siejamas su atsinaujinimu, o Šiaulių miesto viešajam transportui šis pavasaris labai dosnus. Visai neseniai miesto bendruomenei buvo pristatyta dvylika naujutėlaičių miesto autobusų Man Lion‘s city, o šiandien miesto vežėjo kieme jau rikiuojasi patikimo gamintojo Mercedes Benz žemagrindžiai. Tai dar ne visas pirkinys, kita dalis turėtų pasirodyti per artimiausius keletą mėnesių.

 Plačiau >

Gatvės Muzikos diena visoje Lietuvoje ir žinoma Šiauliuose jau gegužės 18 d. Miesto bendrumo kūrybos diena visiems – jauniems ir vyresniems, muzikuojantiems ir piešiantiems. Muzikai ir kūrybai kviečiame šeimas, įstaigas, bendruomenes, būrelius visus kam smagu kurti ir groti.

 Plačiau >

Pavasaris – puikus metas sutvarkyti iš po žiemos bundančias gamtos oazes. Šiaulių miesto savivaldybė nuo praėjusio rudens pradėjo įgyvendinti Dainų parką pakeisiantį projektą, tad šį pavasarį šiauliečių talkininkų pagalbos ir laukiama kaip tik šioje žaliojoje zonoje. Pirmoji didelė talka vyks balandžio 13 d. (šeštadienį) nuo 10 val. Kas esate neabejingi mus supančiai aplinkai, susitikime Dainų parke!

 Plačiau >

Šiauliai, siekdami įamžinti Lietuvos laisvę, paskelbė atvirą paminklo TAUTOS LAISVEI idėjų konkursą. Projekto tikslas – sukurti tokiam svarbiam įamžinimui tinkantį meninį akcentą, kuris kartu būtinas ir miesto centro urbanistinės struktūros pagrindinės erdvės urbanistiniam ir architektūriniam išbaigtumui. Konkurso prizinis fondas – 6 tūkst. eurų.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

AB „Šiaulių energija“ informuoja, kad vadovaujantis šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių 129.5. punktu (Žin., 2010-10-28, Nr. 127-6488) bus atliekami AB „Šiaulių energija“ aptarnaujamų katilinių šilumos tinklų bandymai sandarumui ir tvirtumui įvertinti.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.