Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Skelbiamaskonkursas Šiaulių "Sandoros" progimnazijos direktoriaus pavaduotojo ugdymui eiti

Įstaigos pavadinimas:

Šiaulių „Sandoros“ progimnazija

Pareigybių pavadinimas:

Direktoriaus pavaduotojas ugdymui, A lygis, 0,20 etatu

Reikalavimai:

 1. Turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą (pedagogo kvalifikaciją).
 2. Gerai mokėti lietuvių kalbą, jos mokėjimo lygis turi atitikti Valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688 „Dėl valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų patvirtinimo ir įgyvendinimo“ reikalavimus.
 3. Turėti ne mažesnę kaip 3 metų darbo stažą švietimo įstaigoje.
 4. Mokėti dirbti kompiuteriu, tvarkyti dokumentųapskaitą, priimti ir siųsti informaciją.
 5. Būti susipažinusiam su Lietuvos Respublikos konstitucija, Lietuvos Respublikos darbo kodeksu, kitais įstatymais (Švietimo, Vietos savivaldos, Valstybės tarnybos ir kt.), Vaiko teisių konvencija, Vyriausybės nutarimais, Švietimo ir mokslo ministerijos įsakymais, Šiaulių m. savivaldybės tarybos (dalininkų susirinkimo) sprendimais, administracijos direktoriaus, Švietimo skyriaus vedėjo įsakymais ir kitais teisėsaktais, reglamentuojančiais švietimo įstaigų veiklą, vaikų ugdymą, jų teisių apsaugą, darbo santykius.
 6. Mokėti bent vieną iš trijų Europos Sąjungos darbo kalbų (anglų, prancūzų ar vokiečių) ne žemesniu kaip B1 kalbos mokėjimo lygiu (pagal Bendruosiuose Europos kalbų metmenyse nustatytą ir apibūdintą šešių kalbos mokėjimo lygių sistemą).
 7. Sklandžiai ir argumentuotai reikšti mintis žodžiu ir raštu.

Privalumai: 

 1. Projektų rengimo, įgyvendinimo patirtis.
 2. Darbo patirtis religinės krypties įstaigoje, liturginio kalendoriaus išmanymas.

Renginių organizatoriaus darbo patirtis.

Funkcijos:

 1. Organizuoti ir koordinuoti ugdomąjį procesą – užtikrinti ugdymo proceso planavimą, įgyvendinimą, vertinti ir analizuoti neformaliojo ugdymo kokybę.
 2. Rengti neformaliojo švietimo planą (programą).
 3. Organizuoti renginius, veiklas pagal liturginį kalendorių.
 4. Planuoti ir kontroliuoti su neformaliuoju švietimu procesu susijusių renginių mokykloje ir už jos ribų organizavimą, organizuoti ir kontroliuoti dalyvavimą su neformaliuoju švietimu procesu susijusiuose renginiuose, kuriuos rengia ne mokykla.
 5. Organizuoti su neformaliuoju švietimu ir pagalba susijusių tyrimus ir vertinti jų rezultatus.
 6. Organizuoti ir kontroliuoti neformaliojo švietimo bei pagalbos specialistų, kuratorių ir mokytojų bendradarbiavimą.
 7. Koordinuoti mokinių užimtumo po pamokų ir mokinių atostogų metu planą, kontroliuoti mokinių užimtumo po pamokų ir mokinių atostogų metu planavimą ir organizavimą.
 8. Rengti ir teikti pavaduotojui, direktoriui su neformaliuoju švietimu ir pagalba susijusių mokyklos vidaus tvarkų,instrukcijųir reglamentų projektus.
 9. Rengti ir mokykloje įgyvendinti projektus.
 10. Organizuoti ir kontroliuoti su  neformaliuoju švietimu ir pagalba susijusios ir skyriui priskirtos dokumentacijos tvarkymą skyriuje.
 11. Rengti teisės aktuose numatytą su neformaliuoju švietimu ir pagalba susijusią informaciją savivaldybių bei valstybinėms organizacijoms ir institucijoms.
 12. Organizuoti ir kontroliuoti ryšių užmezgimą, palaikymą ir bendradarbiavimą su mokyklos veikla susijusiais juridiniais ir fiziniais asmenimis, vietos bendruomene, kitomis mokyklomis, dalyvavimas šalies ir tarptautiniuose projektuose, susijusiuose su neformaliuoju švietimu ir pagalba.
 13. Bendradarbiauti su ugdytinių tėvais, globėjais – organizuoti mokymus, konsultacijas, individualius pokalbius su jais.

Kaupti, analizuoti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti įstaigos vidaus dokumentus, susijusius su neformaliuoju ugdymu, tvarkyti įstaigos internetinę svetainę, savarankiškai vykdyti kitas funkcijas.

Darbo užmokestis:

Nustatomas vadovaujantis LR valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymo 2018 m. gruodžio 11 d. Nr. XIII-1712, 1 priedu. Darbo apmokėjimui taikomas pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas (pareiginės algos baziniais dydžiais) priklausomai nuo darbuotojo profesinio darbo patirties (metais) intervale nuo 4,23 iki 11,16.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti:

 1. Prašymas leisti dalyvauti konkurse.
 2. Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas ir jo kopija.
 3. Išsilavinimą patvirtinantis dokumentas ir jo kopija, kiti dokumentai, patvirtinantys pretendento atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams.
 4. Gyvenimo aprašymas (CV).
 5. Užpildyta pretendento anketa (Pretendento anketos formos pavyzdys patvirtintas 2017 m. birželio 21 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 496).
 6. Darbo stažą patvirtinančių dokumentų kopijos.
 7. Rekomendacijos (neprivaloma).
 8. Asmeninių privalumų sąrašas, kuriame pretendentas laisva forma nurodo gebėjimus ir dalykines savybes (neprivaloma).

Pretendentų atrankos būdas – testas žodžiu (pokalbis). Pretendentams, kurie atitiks konkurso skelbime nustatytus reikalavimus, pranešimai apie dalyvavimą atrankoje, bus išsiųsti elektroniniu paštu individualiai.

Dokumentai priimami adresu:

Elektroniniu būdu per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą (VATIS Prašymų teikimo modulį).

Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai:

Išsamesnė informacija apie skelbiamą konkursą teikiama darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 12.30 val. ir nuo 13.15 val. iki 17.00 val.

Adresas: K. Korsako 8, Šiauliai,109 kab. (raštinė)

Tel. Nr. 8 603 29303; el. paštas: info@sandora.eu

Skelbimas galioja iki:

14 kalendorinių dienų po konkurso paskelbimo Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje.

Konkurso paskelbimo data 2019 m. spalio 28 d.

Skelbimas galioja iki 2019 m. lapkričio 11 d.

Skelbimo Nr. 61226

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: