Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Mes, Lietuvos gyvūnų globos draugijos Šiaulių skyrius, Šiaurės Lietuvoje esame vienintelė gyvūnų globos namų statusą turinti nevyriausybinė, ne pelno organizacija. Jau 20 metų realiu darbu kovojame už gyvybės išsaugojimą ir pagarbą jai. Nuo pražūties išgelbėjome daugiau nei 10 tūkstančių mūsų mažųjų draugų, vien savo pastangomis sterilizavome apie 2 tūkstančius kačių. Savo darbe matome prasmę, tačiau šiandien esame patekę į labai sunkią padėtį ir mums patiems reikia pagalbos. 

 Plačiau >

Valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ – vienas žinomiausių Lietuvos profesionalių chorų – balandžio 1 dieną pristatė savo pirmąjį vaizdo klipą. Vaizdo klipe atliekama kompozitoriaus Vaclovo Augustino daina „Tykus tykus“.

 Plačiau >

Antradienio vakarą restorane “Morganas” buvo oficialiai pristatyta atsinaujinusi Šiaulių “Gintros-Universiteto” komandos sudėtis ateinančiam 2019 -ųjų metų sezonui. Ši vieta jaukiam šventiniam vakarui pasirinkta neatsitiktinai – Šiaulių pėsčiųjų bulvare įsikūręs restoranas yra vienas iš “Gintros-Universiteto” komandos rėmėjų, todėl simboliška, kad būtent čia klubas įteikė “Hummel” marškinėlius visoms Šiaulių miesto spalvas ginsiančioms žaidėjoms.

 Plačiau >

2019 m. balandžio 1 – 12 dienomis Aviacijos bazės Apsaugos grandies kariai šviesiu paros metu vykdys pratybas. Pratybų metu kariai su savimi turės ginklus, imitaciniai šaudmenys nebus naudojami, važinės karinėmis transporto priemonėmis maršrutu Oro gynybos batalionas – Aviacijos bazė ir jos prieigos – Oro gynybos batalionas, balandžio 3 d. – maršrutu Oro gynybos batalionas – Šiauliai – Oro gynybos batalionas.

 Plačiau >

Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetė 2019 skiriama Lietuvos narystės Europos sąjungoje 15-osioms metinėms, Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio vado generolo Jono Žemaičio – Vytauto atminimui.
2019 M. GEGUŽĖS 1 – BIRŽELIO 15 D.

 Plačiau >

UAB „Šiaulių vandenys“ kasmet vykdo klientų apklausą apie teikiamų paslaugų ir aptarnavimo kokybę. Šiais metais buvo apklausti 2085 respondentai. Atlikus analizę paaiškėjo, kad dauguma apklaustųjų vandentiekio vandens kokybę vertina labai gerai. Taip pat gerai įvertintas  aptarnaujančio personalo bei darbuotojų, pašalinusių gedimus, darbas. 

 Plačiau >

Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje balandžio 6 dieną Šiaulių karinio aerodromo kilimo ir tūpimo taku vyks vienas unikaliausių bėgimų Lietuvoje „Runway Run 2019“! Sportininkams tai bus distancija siekiant pelnyti prizinę vietą, o tūkstančiams kitų dalyvių – tai galimybė dalyvauti unikaliame renginyje, kuriame puikiai dera aktyvus laisvalaikis su šeima ar draugais, kariuomenės ir visuomenės bendrystė, pagarba NATO vertybėms.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės 2019 m. biudžete  buvo numatyta 27 300 eurų Šiaulių miesto savivaldybės  ir Šiaulių miesto teritorijoje veikiančių neformaliojo suaugusiųjų švietimo teikėjų programoms finansuoti. Savivaldybės tarybos nustatyta tvarka įvyko minėtų programų  konkursas ir atranka. Konkursui  buvo pateiktos 22 paraiškos, kuriose  prašomų finansuoti programų suma sudarė 60 580 eurų.

 Plačiau >

Šiaulių bulvaras vėl bus atviras transportui! Po ilgų diskusijų nuspręsta dalį nuo Tilžės gatvės iki Draugystės prospekto rekonstruoti ir pritaikyti eismui. Darbus patikėta atlikti vienai miesto įmonių, kurių specializacija – tramvajų gamyba bei jiems tinkamų kelių tiesimas. Iki 1984 m. ši bulvaro dalis funkcionavo kaip motorizuotam transportui pritaikyta gatvė.

 Plačiau >

Penktadienį Šiauliuose apsilankė ne tik Ministras Pirmininkas, bet ir kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas. Ministerijos vadovas atvyko į profesionaliojo teatro meno kūrėjų premijų įteikimo renginį. Prieš prasidedant vakaro iškilmėms su svečiu susitiko Šiaulių miesto vadovas Artūras Visockas.

 Plačiau >

Penktadienį po vidurdienio į Šiaulius atvyko Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Vyriausybės vadovas susitiko su karinių oro pajėgų atstovais, Šiaulių miesto vadovais ir šiauliečiais Seimo nariais, Universiteto atstovais. Vėliau svečias lankėsi miesto verslo renginyje, vienoje švietimo įstaigoje, susitiko su gyventojais. 

 Plačiau >

Pavasaris – puikus metas atsikratyti prisikaupusių nereikalingų daiktų. Visoje Lietuvoje aplinkosaugos idėjas skleidžiantis projektas „Mes rūšiuojam“ tradiciškai kviečia gyventojus, bendruomenes, seniūnijas, verslo organizacijas prisidėti prie taršos mažinimo bei atsakingai tvarkyti elektronikos ir baterijų atliekas savo aplinkoje. Jau septynerius metus gyvuojantį projektą inicijuoja Gamintojų ir importuotojų asociacija, VšĮ Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija bei savivaldybės.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas į pokalbį prie arbatos puodelio pakvietė trumpų atostogų į gimtuosius Šiaulius grįžusį ir šiuo metu Danijos sostinėje Kopenhagoje gyvenantį studentą Justiną Švėgždą.  Su visuomenišku jaunuoliu meras diskutavo apie pilietinės visuomenės ugdymą, miesto patrauklumo jaunimui didinimą. Gavęs diplomą, J. Švėgžda norėtų grįžti į Šiaulius.

 Plačiau >

Nuo balandžio 2 dienos prasideda Lyros ir Gardino gatvių sankryžos rekonstrukcija. Kol vyks darbai, šioje gatvių sankirtoje eismas bus draudžiamas. Naujas žiedas turėtų būti įrengtas per 3 mėnesius.

 Plačiau >

Nuo šių metų balandžio Mokinio kultūros pasas pradeda veikti visa apimtimi. Kultūros ministras Mindaugas Kvietkauskas patvirtino naują Kultūros paso paslaugų rinkinį, kuriame nurodomos kultūros ir meno paslaugos, skirtos 1–12 kl. mokiniams.

Greta iki šiol siūlytų 400 kultūros ir meno paslaugų pradinukams, atsiranda daugiau kaip 700 papildomų paslaugų visų klasių moksleiviams, ir bendras jų skaičius viršija 1100.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6 7  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Balandis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.