Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetė 2019!

Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetė 2019 skiriama Lietuvos narystės Europos sąjungoje 15-osioms metinėms, Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio vado generolo Jono Žemaičio – Vytauto atminimui.
2019 M. GEGUŽĖS 1 – BIRŽELIO 15 D.

Šiuo pranešimu skelbiame apie naują Šv. Jokūbo kelio jaunųjų ambasadorių estafetę ir visus jaunus žmones – vyresniųjų klasių mokinius ir gimnazistus, kolegijų ir universitetų studentus, dirbantį ir nedirbantį jaunimą iki 35 metų amžiaus – kviečiame jungtis į šią jaunimo akciją ir tapti Šv. Jokūbo kelių Lietuvoje ambasadoriais.
Šiais metais estafetė vyks jau ketvirtus metus iš eilės, ji startuos gegužės 1-ąją ir finišuos birželio 15 dieną. Jau tradicine tapusi jaunimo akcija, apimanti daugelį Lietuvos savivaldybių, šiais metais skiriama Lietuvos narystės Europos Sąjungoje 15-osioms metinėms pažymėti ir Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio vado generolo Jono Žemaičio – Vytauto atminimui.
Kaip ir praėjusiais metais, estafetę organizuoja Šv. Jokūbo kelio draugų asociacija, estafetės rėmėja – Šv. Jokūbo kelio savivaldybių asociacija, globėja – Kovo 11-osios Akto signatarė, Europos Parlamento narė dr. Laima Andrikienė.
Šiais metais į estafetę visų pirmiausia kviečiami jungtis Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono, Trakų, Varėnos, Alytaus miesto ir Alytaus rajono, Kauno miesto ir Kauno rajono, Panevėžio miesto ir Panevėžio rajono, Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono, taip pat Joniškio, Šilutės, Plungės, Marijampolės, Kalvarijos, Kelmės, Kretingos, Telšių, Kaišiadorių, Raseinių, Anykščių, Jurbarko, Lazdijų, Mažeikių ir Molėtų savivaldybėse gyvenantis ir besimokantis jaunimas, jų mokytojai, dėstytojai, moksleivių tėvai.
Į estafetę kviečiame jungtis ir čia nepaminėtų savivaldybių gimnazijas, pagrindines mokyklas, profesinio mokymo centrus, kolegijas, universitetus, visus jaunus žmones, dirbančius ir nedirbančius, mylinčius savo Tėvynę ir norinčius ją geriau pažinti ir suprasti, tikruosius 21 a. europiečius, kurie remia vieningos Europos idėją, stiprios Lietuvos stiprioje Europos Sąjungoje tikslą.
Šios jaunimo akcijos tikslas – atrasti Šv. Jokūbo kelius savoje ir kaimyninėse savivaldybėse, aplankyti keliuose esančias šventoves, kultūros paveldo, istorijos objektus. Kiekvienas estafetės dalyvis, įveikęs bent vieną etapą, gaus Šv. Jokūbo kelio ambasadoriaus sertifikatą.
Jaunieji ambasadoriai estafetėje dalyvaus organizuotai, lydimi mokytojų ir Šv. Jokūbo kelio draugų asociacijos narių. Keliuose juos atpažinsite pagal Šv. Jokūbo kelio – Camino de Santiago – arba Šv. apaštalo Jokūbo ženklus ant žygio dalyvių marškinėlių, kepurėlių, vėliavėlių. Estafetės etapui įveikti pakaks pusdienio, atstumas, kurį teks įveikti kiekvienam žygio dalyviui, neviršys 40 kilometrų.
Kviečiame šiame pranešime paminėtų savivaldybių teritorijoje esančių gimnazijų, vidurinių ir pagrindinių mokyklų bendruomenes, universitetų ir kolegijų studentus ir jų asociacijų atstovus, visus jaunus žmones, kurie norėtų tapti Šv. Jokūbo kelio ambasadoriais ir dalyvauti estafetėje, organizaciniais klausimais (starto ir finišo konkrečioje savivaldybėje vieta ir laikas, logistikos klausimai, atsakingi asmenys ir kt.) kreiptis į Šv. Jokūbo kelio draugų asociaciją bei Šv. Jokūbo kelio savivaldybių asociaciją.
Daugiau informacijos:
Šv. Jokūbo kelio draugų asociacija Lietuvoje: 
Dainius Varnas d.varnas@hotmail.com
Valdas Kilpys valdas.kilpys@gmail.com
Birutė Nenortaitė jokuboasociacija@gmail.com

Šv. Jokūbo kelio savivaldybių asociacija: 
Žygimantas Gudišauskas info@sjw.lt

Kontaktiniai asmenys miestų ir rajonų savivaldybėse, kuriose skelbiama jaunimo akcija: 

Šiaulių mieste - Orinta Jadzevičiūtė, orinta.jadzeviciute@visitsiauliai.lt (Šiaulių turizmo informacijos centras).

Alytaus mieste ir rajone – Povilas Labukas povilaslabukas@gmail.com
Šilutėje ir Šilalėje – Sandra Tamašauskienė sandra.tamasauskiene@gmail.com
Klaipėdoje, Kretingoje, Plungėje – Arūnas Barbšys arunas.barbsys@gmail.com
Varėnoje ir Druskininkuose – Jeronimas Karašauskas jeronimas.karasauskas@gmail.com
Kauno mieste ir rajone – Birutė Nenortaitė bnenortaite@gmail.com
Mažeikiuose – Valdas Kilpys valdas.kilpys@gmail.com 
Molėtuose ir Utenoje – Aidonas Užubalis aidonas.uzubalis@gmail.com

Europos Parlamento narės dr. Laimos Andrikienės biuras Vilniuje: 
Gediminas Jakubauskas jakubauskas.ep@gmail.com, tel. 8 5 269 0060

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Gegužė
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.