Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Klausimai-atsakymai
2017-01-31
Sveiki, patarkite ką daryti. Prieš 6 mėn atsikraustėm į butą architektų g. Pasidarėme kapitalinį remontą, kuris kainavo didžiulius pinigus. Prieš porą mėnesių pastebėjome, kad labai šlampa sienos, rasoja langai, randasi pelėsis. Kreipėmės į namo pirmininkę, kad pavasarį tvarkytų siūles, nes net plika akimi matosi skylės sienoje, o namie per siules pučia vėjas. Bet pirmininkė pasakė, kad netvarkys šiais metais siūliu kadangi jau vieną namo pusę tvarkė nes kitaip butu gavus baudą. Prašau patarkite ką šiuo atveju daryti kad siūlės butu sutvarkytos, nes pelėsis kasdien vis didėja, o namie mažas vaikas. Žadam patys tvarkytis, bet tuomet ar įmanoma atgauti pinigus iš pirmininkės ar tiesiog galime nemokėti kaupimo mokesčio. Prašau padėti!

Laba diena,

Vadovaujantis Daugiabučių gyvenamųjų namų ir kitos paskirties pastatų savininkų bendrijų įstatymo 21 str. 4 p. 6 d. Jūs turite teisę be kitų butų ir kitų patalpų (pastatų) savininkų sutikimo imtis būtinų priemonių, kad būtų išvengta žalos ar pašalinta grėsmė bendrojo naudojimo objektams, ir kreipdamiesi į bendriją raštu reikalauti iš kitų butų ir kitų patalpų (pastatų) savininkų atlyginti patirtas išlaidas proporcingai jų daliai bendrojoje dalinėje nuosavybėje. Tačiau pabrėžiame, jog  turėtumėte kreiptis į Bendriją  ir  geranoriškai susitarti dėl darbų apmokėjimo prieš pradedant darbus. Nesusitarus geranoriškai,  Jums tektų kreiptis į teismą.

Todėl pirmiausia  rekomenduojame  dėl Daugiabučio namo bendrijos veiksmų pateikti skundą Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Statybos ir renovacijos skyriui (nepamirškite nurodyti daugiabučio namo adreso). Skyriaus darbuotojai atliks daugiabučio gyvenamojo namo naudojimo priežiūros patikrinimą, kurio metu vizualiai apžiūrės Jūsų butą,  įvertins namo konstrukcijų būklę. Nustačius defektus įpareigos DN bendrijos pirmininkę atlikti remontą.

 

Skundą galite pateikti:

1. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos priimamajame,  adresu Vasario 16-osios g. 62/Trakų g. 40, telefonas pasiteiravimui 8(41) 50 05 10; 

2. portale https://www.epaslaugos.lt;

3. Šiaulių miesto savivaldybės svetainės rubrikoje E.skundai;

4. elektroniniu paštu rastine@siauliai.lt. Teikdami prašymą el. paštu privalote laikytis Asmenų prašymų nagrinėjimo ir jų aptarnavimo viešojo administravimo institucijose, įstaigose ir kituose viešojo administravimo subjektuose taisyklėse, patvirtintose Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2007 m. rugpjūčio 22 nutarimu Nr.875, nustatytų reikalavimų t.y. "Asmenų prašymai raštu, atsiųsti elektroniniais ryšiais, turi būti pasirašyti saugiu elektroniniu parašu, sukurtu saugia parašo formavimo įranga ir patvirtintu galiojančiu kvalifikuotu sertifikatu, arba suformuoti elektroninėmis priemonėmis, kurios leidžia užtikrinti teksto vientisumą ir nepakeičiamumą".

Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29300102030405
Birželis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: