Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Informuojame, kad Civilinės saugos, viešosios tvarkos ir sanitarijos skyriaus specialistai nustatė ir sudarė preliminarius Nenaudojamų privačios nuosavybės teise valdomų žemės sklypų sąrašo ir Nenaudojamų iš valstybės nuomojamų ir naudojamų žemės sklypų sąrašo projektus, vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2019 m. birželio 6 d. sprendimu Nr. T-251 patvirtintu Nenaudojamų žemės sklypų Šiaulių mieste nustatymo tvarkos aprašu.

 Plačiau >

Praėjusį savaitgalį Šiauliuose bigbendinės muzikos garsai aidėjo visoje Talkšos ežero pakrantėje. Daugybę žmonių sutraukęs tarptautinis festivalis „Big Band Festival Šiauliai 2019” sužavėjo kiekvieną tą penktadienį ir šeštadienį nepabūgusį kaitrios saulės ir prognozuoto stipraus lietaus su perkūnija.

 Plačiau >

Rugsėjo 5-7 dienomis vyks miesto šventė „Šiaulių dienos 783“. Tai viena iš svarbiausių miesto švenčių, kurios metu iškiliausiems šiauliečiams, ar kitur gyvenantiems miestui nusipelniusiems žmonėms suteikiamas Šiaulių miesto garbės piliečio vardas. Iki šiol jį gavo 41 asmuo.

 Plačiau >

Baigėsi Šiaulių miesto savivaldybės įgyvendinamo Šiaulių miesto integruotų teritorijų vystymo programos „Paminklas TAUTOS LAISVEI Prisikėlimo aikštėje, Šiauliuose“ konkurso etapas, kuriame turėjo paaiškėti konkurso nugalėtojas. Deja, komisijos vertinimu, nė vienas kūrinys nesurinko reikiamo balų skaičiaus, todėl konkursas laikomas neįvykusiu. Atnaujinamai Prisikėlimo aikštei tinkamą monumentą tikimasi parinkti kitais metais.

 Plačiau >

Šiauliai sulaukia vis didesnio dėmesio. Po užsienio reikalų ir ekonomikos ir inovacijų ministrų vizitų sekė per pusšimčio Lietuvos diplomatų ir specialiųjų ekonomikos atašė apsilankymas – metinis Lietuvos ambasadose dirbančių specialistų suvažiavimas. Svečiams pristatyta Šiaulių miesto ir regiono ekonominė situacija, investicijų aplinka, naujų rinkų ieškančių įmonių galimybės.

 Plačiau >

Per savivaldybės įmonių vadovų pasitarimą Šiaulių miesto meras Artūras Visockas atkreipė dėmesį, jog įmonės, naudojančios požeminį vandenį iš nuosavų gręžinių, privalo jų atsisakyti ir prisijungti prie centralizuotos vandentiekio ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros. Tai padaryti įmones įpareigoja Lietuvos Respublikos geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įstatymas. Panaikinus nuosavus gręžinius, didėtų geriamojo vandens pardavimai ir tai leistų mažinti vandens paslaugų kainą.

 Plačiau >

Iki 2019 m. birželio 18 d. ieškome aktyvių, Europos Sąjunga (ES) besidominčių 15–22 metų amžiaus jaunuolių iš visos Lietuvos, kurie, bendraudami su kolegomis ir bendraamžiais savo miestuose ir miesteliuose, dalytųsi savo žiniomis apie Europos Sąjungą.

 Plačiau >

 „Pasimatuok savanorystę – savanoris 2 savaitėms“ - tai programa skirta jaunimui išbandyti savanorystę organizacijose, įstaigose, susipažinti su miesto visuomeniniu gyvenimu, įsitraukti į ilgalaikę savanorystę ir suprasti jos reikšmingumą. Savanorystė gali trukti nuo kelių valandų iki 2 savaičių, pagal tai kokią vietą pasirinksi. O atradus sau tinkamiausią vietą, bus galima pasilikti ir ilgesniam laikui.

 Plačiau >

2019 m. birželio 14 d. Lietuvoje minima Gedulo ir vilties diena. Atmintinai dienai įprasminti Šiauliuose renginiai organizuojami jau nuo birželio 12 d., o pačią birželio 14-ąją šiauliečius suburs Visuotinė tylos minutė, minėjimas „Išgyvenę istoriją“, šv. Mišios, atminties akcija „Ištark, išgirsk, išsaugok“ ir kiti renginiai. Šiemet minimos 78-osios trėmimų pradžios metinės kvies šiauliečius pagerbti buvusių tremtinių atminimus ir prisiminti nepalaužiamą lietuvių tautos tvirtybę.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

Šiauliuose vykusioje diskusijoje apie Daugiabučių namų atnaujinimo programos įgyvendinimą dalyvavo aplinkos ministras Kęstutis Mažeika, Būsto energijos taupymo agentūros direktorius Valius Serbenta, Šiaulių miesto vadovai, su renovacija susijusių organizacijų atstovai. Susitikimo metu pateiktas siūlymas valstybės lygiu skatinti vadinamąją mažąją renovaciją. Pasak Šiaulių mero Artūro Visocko, visos šalies mastu tai leistų sutaupyti dešimtis milijonų, o investicijos kur kas mažesnės nei vykdant pilną renovaciją. Šiaulių savivaldybė tokią renovaciją jau išbandė viešosios paskirties pastatuose.

 Plačiau >

Informuojame, kad 2019 m. birželio 10–13 d. Šiaulių miesto ribose bei rajone, šviesiu bei tamsiu paros metu Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono kariai vykdys pratybas.

 Plačiau >

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kad nuo šių metų įsigaliojo pensijų kaupimo pertvarka. Tai reiškia, kad jau kaupiantys dirbantys asmenys nuo šių metų sausio pradėjo kaupti naujomis sąlygomis, o iki 2019-ųjų nekaupusiems gyventojams, kuriems dar nėra suėję 40 metų, buvo pasiūlyta pradėti kaupti pensijų fonduose nuo šių metų liepos mėnesio.

 Plačiau >

Ar mes norime gyventi švarioje aplinkoje? Taip, mes norime gyventi švarioje aplinkoje! Tačiau noras ir realybė labai skiriasi. Šiaulių mieste yra nemažai problematiškų vietų, kur numesta viena šiukšlė labai greitai apauga keliomis dešimtimis kilogramų kitų atliekų. Greitai gyventojai pradeda skųstis nelegaliu sąvartynu ir nešvariu miestu. Tačiau, kas kitas, jei ne pats gyventojas numetė pirmąją šiukšlę. Pagautas už rankos neleistinai atsikratantis atliekomis, tik pasakys: „O kas čia tokio? Kaimynas taip daro, kodėl aš negaliu? Juk savivaldybė sutvarkys!“.

 Plačiau >

Šiuo metu daugumos Šiaulių miesto savivaldybei pavaldžių švietimo, sporto, kultūros ir socialinės paramos įstaigų buhalterinė apskaita tvarkoma decentralizuotai. Tai reiškia, jog šios įstaigos pačios įdarbina buhalterius ir tokiu būdu užtikrina buhalterinių bei apskaitos funkcijų atlikimą pagal galiojančius įstatymus. Siekiant, kad būtų laikomasi viešojo sektoriaus apskaitos ir finansinės atskaitomybės standartų, į buhalterinės apskaitos kokybės gerinimo veiklą buvo investuota daug lėšų, tačiau ne visose įstaigose tai davė lauktų rezultatų. Siekiant optimizuoti įstaigų buhalterinę apskaitą, siūloma pereiti prie centralizuotos buhalterinės apskaitos vykdymo.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5  


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.