Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Vyriausybė nusprendė atšaukti karantiną nuo 2020 m. birželio 16 d. 24.00 val., tačiau palikta paskelbta valstybės lygio ekstremalioji situacija visoje šalyje dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo grėsmės. Vyriausybė paliko (neatšaukė) ir paskelbtą trečią (visiškos parengties) civilinės saugos sistemos parengties lygį. 

 Plačiau >

Pranešame, kad vadovaujantis Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2019 m. birželio 6 d. sprendimu Nr. T-251 patvirtintu Nenaudojamų žemės sklypų Šiaulių mieste nustatymo tvarkos aprašu (toliau – Aprašas) Civilinės saugos ir teisėtvarkos  skyriaus specialistai nustatė ir sudarė preliminarius Nenaudojamų privačios nuosavybės teise valdomų žemės sklypų sąrašo ir Nenaudojamų iš valstybės nuomojamų ir naudojamų žemės sklypų sąrašo projektus. Sąrašų projektai, į kuriuos įtraukti 247 privačios nuosavybės teise valdomi žemės sklypai ir 6 iš valstybės nuomojami  žemės sklypai, parengti vadovaujantis minėtu Aprašu ir įvertinus Savivaldybės administracijos Civilinės saugos ir teisėtvarkos  skyriaus specialistų pateiktus patikrinimo aktus su sklypo nenaudojimo požymius įrodančiomis nuotraukomis.

 Plačiau >

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas dalyvavo Naujojoje Akmenėje vykusiame Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos susitikime su Šiaulių regiono savivaldybių vadovais. Kalbėdamas su šalies vadovu, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas paprašė palaikymo miestui ir visam regionui svarbiems projektams.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija skelbia pakartotinį konkursą Šiaulių Medelyno progimnazijos remontui. Pirmoji rangovų atranka nepavyko ir bendruomenės lauktas permainas teko šiek tiek atidėti. Dabar tikimasi didesnio  statybos organizacijų dėmesio. Didžioji dalis darbų turėtų būti atlikta dar mokinių vasaros atostogų metu. Rangovų atrankos konkursai taip pat skelbiami Rėkyvos progimnazijoje ir Šiaulių sporto gimnazijoje.  

 Plačiau >

Informuojame, kad įgyvendinant Susisiekimo komunikacijų Šiaulių mieste (Vilniaus g. tarp Tilžės g. ir Draugystės pr. su prieigomis bei Vasario 16-osios g. tarp Trakų g. ir Vytauto g.) rekonstravimo rangos projektą, Vasario 16-osios g. buvo pažeisti inžineriniai vandentiekio tinklai. Dėl šios priežasties 2020-06-10 nuo 10.30 iki 16 val. Vasario 16-osios gatvės dalyje (tarp Vytauto ir Vilniaus gatvių) sustabdytas vandens tiekimas vartotojams.

 Plačiau >

Pasirašyta sutartis dėl Šiaulių miesto koncertinės įstaigos „Saulė“ pastato rekonstravimo ir priestato statybos. Koncertinės įstaigos personalas keliasi į kitas patalpas, o buvusiame kino teatre prasidės iki kitų metų liepos truksiantys remonto ir rekonstrukcijos darbai. Tiesa, pastato fasadinė pusė praktiškai nepasikeis – didžiausios permainos laukia scenos ir artistams skirtos dalies.

 Plačiau >

Vandens sporto mėgėjai jau gali įsikurti specialiai tam įrengtoje bazėje prie Šiauliuose esančio Rėkyvos ežero. Šiaulių miesto savivaldybė savo lėšomis ežero pakrantėje įrengė patalpas, tinkamas vandens pramogoms, laisvalaikiui ir ekstremaliajam sportui organizuoti. Kompleksas, kurį sudaro administracinės patalpos, dušų ir tualetų pastatas, lauko treniruokliai ir automobilių stovėjimo aikštelė, patogiai pasiekiamas nuo atnaujinamos Bačiūnų gatvės.

 Plačiau >

Vieni mokslo metai baigiasi, kiti prasidės šį rugsėjį, tačiau ugdymo tema išlieka svarbi visus metus, ypač dabar – karantino ir ekstremalios situacijos laikotarpiu. Švietimo specialistai pateikė atsakymus į šiauliečių tėvelių dažniausiai užduodamus klausimus ( D.U.K.). Aktualių klausimų-atsakymų rinkinį numatome papildyti.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės taryba, atsižvelgdama į neigiamą poveikį verslui dėl paskelbto karantino visoje Lietuvos Respublikoje, priima vis naujus sprendimus. Nuo balandžio mėnesio patvirtinti jau trys naštą verslui šiuo laikotarpiu mažinantys sprendimai.

 Plačiau >

Šių metų balandžio 1-oji ir birželio 3-ioji - Šiaulių oro uostui dvi svarbios datos. Pirmoji tuo, kad beveik penkerių metų valstybės turto perdavimo epopėja baigėsi – priimtas  LRV nutarimas, kuriuo suteikta teisė oro uostui nuomos pagrindais naudotis kariuomenei priklausančiu turtu, antroji – pasirašyta turto nuomos sutartis tarp Aviacijos bazės ir Šiaulių oro uosto. Ilgas ir daug pastangų pareikalavęs procesas pagaliau turi rezultatą, už kurį nuoširdžiai esame dėkingi miesto merui, tarybos nariams ir visai savivaldybės administracijos komandai, visiems, kas tikėjo ir tiki oro uosto ateitimi.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė paskelbė viešą nuomos konkursą, kuriame bus atrenkami kandidatai galintys teikti maitinimo paslaugas ką tik atnaujintame Šiaulių kultūros centre. Tuo tarpu vandens pramogų ir laisvalaikio bei ekstremaliojo sporto organizavimo veikla užsiimantiems verslininkams siūloma naujutėlaitė sporto bazė Rėkyvos pakrantėje.

 Plačiau >

Šiandien vykusioje tradicinėje tiesioginėje Šiaulių miesto savivaldybės administracijos spaudos konferencijoje gvildentos temos – miesto savivaldos parama verslui Šiauliuose bei sveikatos įstaigų darbas karantino laikotarpiu. Konferencijoje dalyvavo: Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius Remigijus Mažeika, Šiaulių centro poliklinikos direktorius Mindaugas Maželis, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Miesto koordinavimo skyriaus vedėja Rigita Tijūnaitienė.

 Plačiau >

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministro 2020 m. birželio 2 d. įsakymu Nr. V-823 „Dėl vaikų vasaros stovyklų ir kitų neformaliojo vaikų švietimo veiklų finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo ir lėšų skyrimo savivaldybėms“,  iki 2020 m. birželio  12 d.  pakartotinai skelbiamas Vaikų vasaros užimtumo programų finansavimo  konkursas.

Visus Konkurso reikalavimus rasite Vaikų vasaros užimtumo programų finansavimo tvarkos apraše. PDF

 Plačiau >

Primename, kad šiais metais vėl sudaromi nenaudojamų žemės sklypų sąrašai, o į šiuos sąrašus įtrauktų žemės sklypų valdytojams 2020 m. bus skaičiuojamas padidintas 4 % žemės mokesčio ar žemės nuomos mokesčio už valstybinę žemę tarifas.

 Plačiau >

Svarbiausi kontaktai

Svarbi informacija verslui

Paslaugos ir parama gyventojams  

Informacinis leidinys

Vaizdo medžiaga su vertimu į gestų kalbą

Garso įrašai neregiams ir silpnaregiams


Grįžtančiųjų iš užsienio registracija transportavimui į Šiaulius: (8 41) 500 535 (iš Vilniaus), (8 41) 500 538 (iš Kauno, kitų vietovių), (8 41) 500 536 (iš Klaipėdos, Palangos).

 Plačiau >


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

      
 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29300102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Liepa
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.