Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Aplinkos apsaugos naujienos
Šiauliuose jau įrenginėjamos pusiau požeminės komunalinių atliekų surinkimo konteinerių aikštelės

Kaip galbūt jau pastebėjote, Jūsų gyvenamoje teritorijoje įrenginėjamos pusiau požeminės komunalinių atliekų surinkimo konteinerių aikštelės. Naujos aikštelės ne tik leis pagerinti teritorijos estetinį vaizdą, bet ir sumažins kvapų problemą, kuri ypač aktuali tampa vasarą, kadangi didžioji atliekų dalis bus kaupiama po žeme, kur įprastai yra gerokai žemesnė temperatūra. Dėl šios priežasties atliekos lėčiau pūva, skleidžia kur kas mažesnį blogą kvapą. Naujų pusiau požeminių konteinerių techninės savybės neleis jų stumdyti ar vartyti, taip pat iš jų bus sunku ištraukti jau įmestas atliekas, todėl bus mažiau teršiama aplinka.

Plačiau
Atliekų tvarkymas: atsakingas kiekvienas

Nepasitikėjimas atliekų tvarkymo sistema, infrastruktūros ir informacijos apie rūšiavimą trūkumas – standartinės priežastys, vartotojų minimos teisinant netinkamą atliekų tvarkymą. Šiaulių regionas – ne išimtis.

Plačiau
Kviečiame naudotis nemokama paslauga - didelių gabaritų atliekų išvežimu pagal individualų užsakymą

Šiaulių miesto gyventojai gali naudotis nauja paslauga: užsisakyti individualų didelių gabaritų atliekų išvežimą iš gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto objekto. Šia paslauga vienas namų ūkis gali pasinaudoti vieną kartą per kalendorinius metus. Paslauga įvykdoma per 5 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo ir yra nemokama!

Plačiau
2020 metų atliekų surinkimo grafikai

Informuojame, kad nuo 2020 m. sausio 1 d. atliekų vežėjai dirba pagal naujus atliekų vežimo grafikus. Naujus grafikus galima rasti www.sratc.lt skiltyje atliekų surinkimo grafikai, pasirinkus Šiaulių miesto savivaldybę.

Primename, kad Individualūs konteineriai tuštinami nuo 7.00 iki 22.00 val., todėl konteineriai tuštinimo dieną iki 7.00 val. turi būti išstumiami ir pastatomi kiek įmanoma arčiau važiuojamosios dalies, kuria organizuojamas atliekų surinkimo maršrutas.

Plačiau
Šiaulių miesto aplinkos oro kokybė gruodžio mėnesį

Aplinkos apsaugos agentūros 2019 m. gruodžio 31 d. duomenimis, centrinėje miesto dalyje kietųjų dalelių (KD10) vidutinė paros koncentracija gruodžio mėn. neviršijo ribinės vertės (50 µg/m3) ir kito nuo 9 iki 41 µg/m3. Vidutinė gruodžio mėnesio kietųjų dalelių koncentracija 19 µg/m3.

Plačiau


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

    
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: