Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Lapkritis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 

Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Rekonstruojamoje Prisikėlimo aikštėje naujai sodinami medeliai sukėlė diskusijas socialiniuose tinkluose. Šiauliečiai domėjosi, ar sodinimo vietos paruošimas, laistymo sistemos įrengimas ir pats sodinimas vyksta taip, kaip reikia. Reaguodami į visuomenės susirūpinimą, Savivaldybės atstovai patikrino, ar jauni sodinukai sodinami pagal reikalavimus.

 Plačiau >

Mokslininkai atlieka Šiaulių m. gyventojų apklausą. Norima sužinoti žmonių nuomonę apie vietos savivaldos institucijų veiklą, vykdomą politiką. Kas darytina, kad mūsų mieste būtų gera visiems? Kviečiame teikti konstruktyvią kritiką, formuluoti pasiūlymus miesto plėtrai ir gerovei. Ši apklausa skatina demokratinę savivaldą, gyventojų įsitraukimą į miestui svarbių sprendimų priėmimą. Jūsų nuomonė labai svarbi. Nuoroda į apklausa: https://www.surveymonkey.com/r/siauliai

 Plačiau >

Šiaulių mieste lankėsi Ekonomikos ir inovacijų ministerijos delegacija: Ekonomikos ir inovacijų ministerijos viceministras Marius Skuodis, ministro patarėjas Tomas Urbanas, Ekonominės plėtros departamento vyresnioji patarėja Gina Jaugielavičienė ir VšĮ „Investuok Lietuvoje“ investicinės aplinkos ekspertė Lina Žibienė.  Kartu su Savivaldybės mero pavaduotoju Domu Griškevičiumi ir administracijos vadovu Antanu Bartuliu, svečiai apžiūrėjo laisvąją ekonominę zoną (Šiaulių LEZ), investuotojų laukiančią Šiaulių oro uosto teritoriją.

 Plačiau >

Kaip ir kasmet, šiais metais Šiaulių miesto savivaldybė dalyvaus verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2019“, kuri vyks lapkričio 28-30 dienomis Šiaulių arenoje. Kviečiame miesto gyventojus ir svečius aplankyti Savivaldybės stendą ir pasinaudoti galimybe pasikonsultuoti su Šiaulių miesto savivaldybės specialistais. Jei turite klausimų, kurie susiję su miesto gyvenimu – švietimu, sveikata, sportu, kultūra, ekonomika, ūkiu, statybomis ir kt. -  lauksime Jūsų verslo ir pasiekimų parodoje „Šiauliai 2019“.

 Plačiau >

Atšaukiamas konkursas į Šiaulių lopšelio-darželio „Gluosnis“ direktoriaus pareigas, kuris  buvo numatytas 2019 m. gruodžio 18 d.

 Plačiau >

2019 metų vasarą Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka (toliau ŠAVB) paskelbė išskirtinę iniciatyvą – išsiuntė viso pasaulio lietuviams ir jų bendruomenėms atvirlaiškius, kuriuose buvo prašoma užrašyti sveikinimą Lietuvai ir šį linkėjimą išsiųsti atgal į Šiaulius.

 Plačiau >

Šiaulių savanoriai dar šių metų balandį pradėjo budėti ligoninėse prie vienišų, sergančių vaikų. Viena iš savanorių, Toma Petkevičiūtė – Jasutienė pastebėjo, kad ligoninių, palatų sienos tuščios. Todėl pasiūlė jas papuošti vaikų piešiniais. Spalvingi piešiniai ligoninėje gulintiems ligoniukams suteiktų daugiau pozityvo, pakeltų ūpą, sukeltų teigiamas emocijas, palengvintų gijimą, vaikai greičiau sveiktų ir jaustųsi geriau, buvo įsitikinusi savanorė.

 Plačiau >

„Romuvos“ gimnazijoje lankėsi miesto meras Artūras Visockas. Meras kartu su gimnazijos direktoriumi Vytautu Giedraičiu dalyvavo Šiaulių miesto Metų mokytojo Romualdo Žukausko vadovaujamo pučiamųjų instrumentų orkestro „Romuva“ repeticijoje. Orkestro vadovas supažindino gimnazijos svečią su orkestro nariais, pristatė artimiausius orkestro veiklos planus, įteikė kvietimą į orkestro Džiazo vakarą, kuris vyks Šiaulių filharmonijoje gruodžio 14 dieną 17.00 val.

 Plačiau >

Įgyvendindama ES reikalavimus, Lietuva iki 2020 metų įsipareigojo panaikinti visas lenteles su žaliomis rodyklėmis, iki šiol leisdavusias sukti į dešinę (prieš tai sustojus, jei dega raudona). Šiaulių mieste vairuotojai jau galėjo pastebėti, kad kai kuriose sankryžose šių rodyklių nebeliko. Iki 2019 m. gruodžio 31 d. jų nebeliks visose sankryžose.

 Plačiau >

Šiaulių miesto garbės pilietis ir Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokyklos vadovas Remigijus Adomaitis kviečia į išskirtinį renginį mūsų mieste. 20-metį mininti „Dagilėlio“ dainavimo mokykla lapkričio 22–23 d. Šiauliuose rengia tarptautinę metodinę-praktinę konferenciją „Ateities balsai“. Joje pranešimus skaitys ir meistriškumo kursus ves žinomi dirigentai iš JAV, Vokietijos, Vengrijos ir Lietuvos. Konferencijos programoje numatyti nemokami koncertai ne tik Šiauliuose, bet ir Pasvalyje, Baisogaloje, Pakruojyje.

 Plačiau >

Lapkričio 30 dieną PC „Saulės miestas“ pirmajame aukšte nuo 11 val. iki 14 val. vyks labdaros paramos koncertas „Maltiečių sriuba 2019“. Scenoje pasirodys jaunieji Šiiaulių miesto atlikėjai, Sriubų miestelyje garuos trijų rušių sriuba.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis spaudos konferencijoje informavo, kad Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namams ir Šiaulių vaikų globos namams „Šaltinis“, pertvarkius juos į naują biudžetinę įstaigą kompleksinių paslaugų namus „Alka“, vadovaus Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namų direktorius Rimantas Žąsinas.

 Plačiau >

Miesto centro ir Pietinės teritorijos gyventojų dėmesiui!

Kviečiame Šiaulių miesto gyventojus dalyvauti centro teritorijos, kurią riboja Miesto centro, Kalniuko, Gubernijos, Šimšės, Zoknių ir Pabalių seniūnaitijos, pietinės teritorijos, kurią riboja Gytarių, Dainų, Lieporių – Šventupio, Pramonės – Žaliūkių seniūnaitijos, seniūnaičių rinkimuose. Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai, bendruomeninės organizacijos.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės administracija informuoja, kad nuo 2019 m. lapkričio 18 d. pradedamos įrengti pirmosios pusiau požeminės konteinerių stovėjimo aikštelės. Pirmoji pusiau požeminė konteinerių aikštelė įrengiama Aido g. 43, Šiauliai.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: