Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 

Naujienos
Skelbimai
Renginiai

Ši savaitė Šiaulių mieste prasidėjo ypatingai šventiškai – šiauliečiai ir miesto svečiai atvyko pasveikinti J.E. Šiaulių vyskupo, Šiaulių miesto Garbės piliečio, Eugenijaus Bartulio 70-ojo gimtadienio proga. Sausakimšoje Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje, Šiaulių vyskupas pakvietė tikinčiuosius drauge švęsti Šiaulių vyskupijos globėjos – Švč. M. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo šventę ir kartu su vyskupijos kunigais aukojo Šv. Mišias.

 Plačiau >

Informuojame, kad Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono (toliau - OGB) kariai 2019 m. gruodžio 10, 11, 17 ir 19 Aviacijos bazės (toliau - AB) prieigose, bei Šiaulių rajone šviesiu bei tamsiu paros metu, vykdys pratybas.

 Plačiau >

Paraiškas Kultūros plėtros programos projektams finansuoti gali teikti Šiaulių mieste registruoti ir kultūrinę veiklą vykdantys ne pelno siekiantys juridiniai asmenys.

Paraiška turi atitikti kultūros projektų finansavimo konkurso nuostatus (toliau – Nuostatai), patvirtintus Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2012 m. rugpjūčio 30 d. sprendimu Nr. T-223 (su pakeitimais), ir bent vieną iš 2020 metų kultūros projektų finansavimo prioritetų.

 Plačiau >

Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis gruodžio 7 dieną pasitinka gražų gyvenimo jubiliejų. Jo ekscelencijos sukaktį tikinčiųjų bendruomenė pradės minėti jau sekmadienį, o miesto gyventojų atstovai vyskupijos vadovą pasveikins pirmadienį Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje. Vienas Šiaulių miesto garbės pilietis vyskupui ruošia ypatingą dovaną, o patys sveikinimai ir Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ pasirodymas bus transliuojamas tiesiogiai Savivaldybės „YouTube“ paskyroje.

 Plačiau >

Jaukaus ir subtilaus renginio metu pagerbti žinomiausi jaunosios ir vyresniosios kartų Šiaulių miesto kultūros žmonės. Jaunimui paskirtos stipendijos, brandiems kūrėjams – solidžios premijos. Tradiciškai įvertinta buvo ir geriausia kultūrinė edukacija. Savo muzikines dovanas miestiečiams dovanojo Šiauliuose muzikinį kelią pradėjusi , šiuo metu užsienyje gyvenanti akordeonininkė Eglė Bartkevičiūtė ir iš Londono trumpam grįžęs pianistas, kompozitorius Aurelijus Ščiuka.

 Plačiau >

Šiaulių mero pavaduotojas Egidijus Elijošius Savivaldybėje priėmė žinomus miesto sporto bendruomenės atstovus. Gražios sukakties proga pasveikinta ilgametė žolės riedulio trenerė Angelė Bučmienė. Už rezultatus Europos tekvondo čempionate padėkota jaunosioms šios sporto šakos žvaigždėms.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės socialinių paslaugų centras kviečia globėjus (rūpintojus), įtėvius, budinčius globotojus į šventinį padėkos vakarą, kuris vyks 2019 m. gruodžio 12 d. 18:00 val. Valstybinio Šiaulių dramos teatro mažojoje salėje.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybė skelbia investuotojų atrankos ir valstybinės žemės sklypų nuomos ne aukciono būdu Šiaulių pramoniniame parke konkursą.

 Plačiau >

#Šiauliaišviečia

Gruodžio 6 d.

15 val. Kalėdinio Chaimo Frenkelio vilos parko atidarymas
Programoje: eglutės įžiebimas, šventinės dirbtuvėlės, dainos, lauko žaidimai, dovanos, staigmenos, šalies švietimo įstaigų kalėdinių žaisliukų parodos-konkurso „Suspindo Kalėdos“ (org. Šiaulių lopšelis-darželis „Berželis“) atidarymas
Šiaulių „Aušros“ muziejaus Chaimo Frenkelio vilos parkas, Vilniaus g. 74

 Plačiau >

Prasidėjus Vilniaus gatvės bulvaro rekonstrukcijos darbams asociacija „Gyvas miškas“ kreipėsi į Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmus su skundu, kuriuo prašė stabdyti bulvaro medžių šalinimo darbus. Teismas, įvertinęs situaciją, laikinųjų apsaugos priemonių netaikė ir leido rekonstrukcijos darbams vykti toliau.

 Plačiau >

Nuo pat 2015 metų mero Artūro Visocko pozicija šilumos ūkio klausimu ir viešųjų paslaugų klausimu yra daugeliui gerai žinoma. Ne tik žinoma, bet ir realizuota praktikoje, todėl centralizuotai tiekiamos šilumos kaina mieste yra ko ne mažiausia Lietuvoje. Dėl viešųjų paslaugų teikimo visų savivaldybių merai kreipėsi į aukščiausiuosius šalies vadovus.

 Plačiau >

Penkių didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio – merai parengė bendrą kreipimąsi atstovaujamajai ir vykdomajai šalies valdžiai ir išreiškė savo poziciją dėl siūlomų Regioninės politikos įstatymo pakeitimų. Merų rašte teigiama, kad rengiamame Regioninės politikos įstatymo projekte ignoruojama susidariusi situacija, neatsižvelgiama į regionų centrų problemas ir jų gyventojų poreikius.

 Plačiau >

Šiaulių miesto savivaldybės seniūnaičių rinkimų komisija, vadovaudamasi Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. lapkričio 21 d. įsakymu Nr. A-1661 „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės seniūnaičių rinkimų komisijos sudarymo ir seniūnaičių rinkimų grafiko patvirtinimo“ patvirtino kandidatus į seniūnaičius šiose seniūnaitijose:

 Plačiau >

Gruodžio 2 d. Šiaulių regiono plėtros tarybos posėdyje diskutuota dėl Aplinkos ministerijos vykdomo projekto „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įmonių valdymo tobulinimo plano rengimas“, pristatytos aktyvios darbo rinkos politikos priemonių įgyvendinimo programos, deleguoti Šiaulių regiono plėtros tarybos atstovai į profesinio mokymo įstaigų tarybas. Posėdyje dalyvavo Aplinkos ministerijos, Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, regiono vandentvarkos įmonių atstovai.

 Plačiau >

Lapkričio 30 d. Prisikėlimo aikštėje įžiebta pagrindinė miesto Kalėdų eglė, šiauliečių jau vadinama Sniego karaliene, kuria šventinę nuotaiką ir primena, kad nenumaldomai artėja gražiausios žiemos šventės. Šūkis „Šiauliai šviečia“ pirmiausia skelbia žinią, kad miestas žiba nuo kalėdinių lempučių spindesio, tačiau drauge primena, kad Šiauliuose gyvena ir verslą kuria „šviečiantys“ žmonės.

 Plačiau >
 1 2 3 4 5 6  
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: