Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Informuojame, kad dėl techninių kliūčių neprisiskambinantys telefonu 1863, gali susisiekti telefonu  8 41 509 490. Atsiprašome už nepatogumus!

Garbės piliečius įamžinusi paroda bus pristatyta Tarybos posėdyje

Šiaulių valstybinė kolegija Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vykusiame renginyje  originaliai pristatė Šiaulių miesto garbės piliečius. Šiaulių miesto meras projekto „Šiaulių Garbės CV“ vykdytojus pakvietė į Savivaldybę aptarti tolimesnės projekto metu surinktos informacijos sklaidos ir pristatymo šiauliečiams.

Šiaulių miesto savivaldybės vadovų pasitarimas prasidėjo kiek neįprastai, Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė Natalija Šedžiuvienė susirinkusiems pristatė aukštosios mokyklos vykdytą projektą,  leisiantį geriau susipažinti su išskirtinėmis Šiaulių miesto asmenybėmis. Miesto meras Artūras Visockas, pasidžiaugęs kolegijos iniciatyva, teigė, kad surinkta medžiaga apie Šiaulių miesto garbės piliečius ir jų paveikslų galerija turėtų būti pristatyta artimiausiame Šiaulių miesto tarybos posėdyje, kovo 5 dieną 13 val.,  o vėliau ir švenčiant Kovo 11-ąją Šiaulių arenoje.

„Kabinete turiu miesto garbės piliečių knygą, kurioje surašytos visų šių garbingų žmonių istorijos. Iki tol aš apie garbės piliečius žinojau tikrai nedaug, kaip, manau, ir daugelis šiauliečių. Tie žmonės yra itin nusipelnę miestui, tad ir žinia apie jų asmenybes, nuveiktus darbus turi sklisti kuo plačiau“, – sakė Artūras Visockas. 

Pasak Šiaulių valstybinės kolegijos atstovų, vykdyto projekto rezultatai įprasminti ne tik profesionalaus dailininko tapytuose garbės piliečių portretuose, bet ir šiuolaikiškai pateiktose šių iškilių žmonių istorijose. Nuo šiol informaciją apie Šiaulių miesto piliečius galima rasti specialiai sukurtame interneto puslapyje ŠiauliųGarbėCV.lt . Modernus ir kartu paprastas asmenybių pristatymas turėtų tikrai sudominti jaunuosius šiauliečius.  Projektą finansavo Šiaulių miesto savivaldybė.

 

Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

V. Lebedžio nuotraukos

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

   
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: