Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Gegužių progimnazijoje įteikti 2019 metų spinduliai

 

Gruodžio 13-oji  nepaprasta diena žiemos tamsoje. Tai  šv. Liucijaus, Šviesos diena, nušviečianti dvylikos dienų kelią iki didžiojo stebuklo - Kalėdų. Gegužių progimnazija šią dieną pakvietė visus į tradiciškai minimą Tarptautinę Šviesos dienos šventę ,,2019 m. SPINDULYS“.

Renginį pradėjo Teatro studijos miniatiūra ,,Laiškai širdies Karaliui“.  Prietemoje skambant jaunučių choro ,,Strazdanėlės“ dainai šokių studijos „Karuselė“ pirmokėlės grakščiai judėdamos įžiebė žvakutes ir pamažu įsivyravo jauki šviesa. Tuomet direktorė S. Baranauskienė pasveikino su Šviesos diena ir kreipėsi į kiekvieną, kviesdama gruodžio šurmulyje neužmiršti įsiklausyti į savo Širdį, kad sulaukus šv. Kalėdų pajaustume, kaip Joje iš naujo gimsta Karalius, nes būtent tai yra didžiausia dovana.

Padėkojusi už mūsų visų auginamą šviesą, paskelbė, kad šiandien bus apdovanojami patys ryškiausi Spinduliai. Pirmosios nominacijos įteiktos vaikų lopšeliams-darželiams ,,Voveraitė“, ,,Gintarėlis“, ,,Kūlverstukas“, ,,Bitė“, ,,Pasaka“ ir Vaikų literatūros skyriui (Gvazdikų takas 8) už tai, kad mus vienija, eksponuoja mūsų vaikų darbus, skiepija meilę knygai, Lieporių bendruomenės centrui, kuris įtraukė vaikus į projektus ir kitą savo veiklą. Nominacija ,,2019 m. SPINDULYS“ įteikta ir buvusiam mūsų mokyklos mokiniui, žinomam muzikantui Arijui Ivaškevičiui, kuris rūpinasi ir padeda mūsų vaikams eiti muzikos keliu. Apdovanota ir Edita Baltramaitienė, trijų vaikų mama, Progimnazijos tarybos narė, kuri visada noriai dalyvauja įvairiose mokyklos veiklose. Tarp personalo darbuotojų išskirta valgyklos vedėja Vida Katilienė, lepinanti mus skaniu maistu ir šypsena. Už ypatingą švytėjimą nominacija ,,2019 m. SPINDULYS“ įteikta ir mokytojai Jurgitai Januškevičienei.

Didelė šventės staigmena ir intriga - buvusių mokinių iniciatyva įsteigtos ALUMNI vardo premijos mokiniams laimėtojų apdovanojimas. Direktorė perskaitė vienuolika pretendentų, kurių rekomendacijos buvo pateiktos vertinimo komisijai, pagal patvirtintus nuostatus. Premijos steigėjai buvę mokyklos mokiniai Rytis ir Rasa vaizdo įrašu paskelbė ir pasveikino laimėtojus: Daniel Šer (5c kl.), Igną Indrijauską (6d kl.), Tautvydą Kačinską (7b kl.), Mykolą Kazanavičių (8b kl.).  Jie paragino visus vaikus turėti tikslą, jo siekti, nes talentas be darbo neužauga.

Specialusis projekto ,,Atbėga elnias devyniaragis“ prizas skirtas mergaitei, netekusiai abiejų tėvų, už jos tvirtą charakterį, stiprybę.

Šventės pabaigoje visus suvienijo kalėdinė daina, skleidžianti Tikėjimą, Meilę ir Šviesą.

 

 

Rengė

Reda Zalogienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

Renalda Savickienė, lietuvių k. mokytoja

Nuotraukos mokytojos Danos Kulikauskienės

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

    
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: