Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Gyventojų priėmimo grafikai


MERAS Artūras VISOCKAS
Trečiadieniais nuo 14 val.
MERO PAVADUOTOJAS Domas GRIŠKEVIČIUS

Antradieniais nuo 13 val.

MERO PAVADUOTOJAS Egidijus ELIJOŠIUS

Antradieniais nuo 10 val.

SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS Antanas BARTULIS Pirmadieniais 13–14  val.
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS Vincas URBONAVIČIUS Trečiadieniais 10.30–11.30 val.


Interesantus į priėmimus iš anksto registruoja
Bendrųjų reikalų skyriaus Aptarnavimo ir e. paslaugų poskyrio vyr. specialistė  L. Drazdauskienė
Savivaldybės priimamajame (9 langelis), tel. (8 41) 50 05 19
Priėmimai vyksta I aukšte, II interesantų priėmimo kabinete


SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS STRUKTŪRINIŲ PADALINIŲ VADOVŲ GYVENTOJŲ PRIĖMIMO GRAFIKAS

Pareigos, vardas, pavardė

Priėmimo laikas

Priėmimo vieta

Žmonių gerovės ir ugdymo departamento direktorė Asta  Lesauskienė

Trečiadieniais     14–16 val.

12 kab. (Pakalnės g. 6A)

Strateginės plėtros ir ekonomikos departamento direktorė Vaida Kalasevičienė

Pagal poreikį *

I interesantų priėmimo kab.

Urbanistinės plėtros ir ūkio departamento direktorius Virgilijus Statkus

Antradieniais 11–12 val.

II interesantų priėmimo kab.

Apskaitos skyriaus vedėja
Irena Mirončikienė

Pagal poreikį *

I interesantų priėmimo kab.

Architektūros,  urbanistikos ir paveldosaugos skyriaus vedėjas Valdas Markevičius

Pagal poreikį *

I interesantų priėmimo kab.

Bendrųjų reikalų  skyriaus vedėjas
Gytis Skurkis

Ketvirtadieniais   11–12 val.

I interesantų priėmimo kab.

Centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėja Snieguolė Pundzienė

Pagal poreikį *

I interesantų priėmimo kab.

Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja
Vilma Melenienė

 

Antradieniais       13–17 val.
Trečiadieniais      13–17 val.
Ketvirtadieniais     8–12 val.
Penktadieniais      8–12 val.

1  kab. (Varpo g.  15)

 

Civilinės saugos, viešosios tvarkos ir sanitarijos skyriaus vedėjas 
Linas Gadliauskas

Pagal poreikį *

II interesantų priėmimo kab.

Ekonomikos ir investicijų skyriaus vedėjas 

Pirmadieniais      14–15 val.

I interesantų priėmimo kab.

Kultūros skyriaus vedėja
Daina Kinčinaitienė

Pirmadieniais       10-11 val.

I interesantų priėmimo kab.

Sporto skyriaus vedėjas
Gintaras Jasiūnas

Pagal poreikį *

23 kab. (Pakalnės g. 6A)

Miesto ūkio ir aplinkos  skyriaus vedėja
Eglė Bružienė

Ketvirtadieniais   11–12 val.

I interesantų priėmimo kab.

Medelyno seniūnijos seniūnė
Eglė Šimkevičienė

Antradieniais        8–10 val.
Ketvirtadieniais    8–10 val.

 Birutės g. 40

Projektų valdymo skyriaus vedėja
Ieva Džiaugienė

Pagal poreikį *

I interesantų priėmimo kab.

Rėkyvos seniūnijos seniūnas
Audronius Ribikauskas

Pagal poreikį *

Energetikų g. 6-39

Socialinių paslaugų skyriaus vedėja
Edita Čičelienė

Pagal poreikį *

 15  kab. (3 a. Tilžės g. 170)

Socialinių išmokų ir kompensacijų skyriaus vedėja Aušra Gailiūnienė

Pagal poreikį *

 2 kab. (4 a. Tilžės g. 170)

Statybos ir renovacijos skyriaus vedėjas
Evaldas Vaičeliūnas

Ketvirtadieniais    9–11 val.

 I interesantų priėmimo kab.

Strateginio planavimo ir finansų skyriaus vedėja Daiva Kerutienė

Pagal poreikį *

 I interesantų priėmimo kab.

Sveikatos skyriaus vedėja
Viktorija Palčiauskienė

Penktadieniais      9–11 val.

II interesantų priėmimo kab.

Švietimo skyriaus vedėja
Edita Minkuvienė

Pagal poreikį *

13 kab. (Pakalnės g. 6A)

Teisės skyriaus vedėja
Laura Steponkienė

Pagal poreikį *

I interesantų priėmimo kab.

* Priėmimo data ir laikas suderinamas iš anksto.

 

SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS STRUKTŪRINIŲ PADALINIŲ VEDĖJŲ PAVADUOTOJŲ,  POSKYRIŲ VEDĖJŲ  IR SPECIALISTŲ GYVENTOJŲ PRIĖMIMO GRAFIKAS

 

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Priėmimo vieta

1.

D. Vietienė

14–17 val.

       

16 kab.

2. N. Vilčinskaitė-Zavadskienė       14–17 val.   16 kab.
ARCHITEKTŪROS, URBANISTIKOS IR PAVELDOSAUGOS SKYRIUS
1. I. Vingrienė     13–16 val.     113 kab.

EKONOMIKOS IR INVESTICIJŲ SKYRIUS

1.

V. Matuzas  

15–17 val.

 

 

 

 

I kab.*

MIESTO ŪKIO IR APLINKOS  SKYRIUS

1.

D. Mačernė

 

 

 

 

 10–12 val.

I kab.*

2.

L. Vaičeliūnienė

       

13–14 val.

I kab.

3.

H. Giedraitienė

 

 

 

 

13–14 val.

 

4.

L. Grikšas     

 

14–15 val.

 

 

 

I kab.*

5.

R. Slabienė    

 

 

 

15–16 val.

 

I kab.*

6.

D. Mažulienė

 

9–10 val.

 

 

 

I kab.*

7.

J. Sodienė      

 

10–11 val.

 

 

 

I kab.*

8.

D. Zeninienė

 

10–11 val.

     

124 kab.

9.

D. Motkevičiūtė

   

10.30–12 val.

   

I kab.*

10.

L. Rimkuvienė

 

 

10.30–12 val.

 

 

I kab.*

11.

V. Gilys

     

14–15 val.

 

I kab.*

STATYBOS IR RENOVACIJOS SKYRIUS

1.

V. Gaubienė

     

9–11 val.

 

I kab.*

2.

R. Gaigalas    

 

 

 

9–11 val.

 

I kab.*

3.

V. Černyševas

 

 

 

9–11 val.

 

I kab.*

5.

J. Franckevičienė

 

 

 

9–11 val.

 

I kab.*

6.

V. Kovaitis

 

 

 

9–11 val.

 

I kab.*

SOCIALINIŲ IŠMOKŲ IR KOMPENSACIJŲ SKYRIUS

1.

I. Jencienė

 

 

13-15 val.

 

 

I kab.*

2.

Ž. Jagutienė   

 9–11 val.

 

 

 

 

I kab.*

 

        Pastaba. Kiti Savivaldybės administracijos struktūrinių padalinių patarėjai,  poskyrių vedėjai ir specialistai priiminėja gyventojus pagal poreikį iš anksto suderinus datą ir laiką.

 * Savivaldybės tarybos ir administracijos priimamojo I interesantų priėmimo kabinetas.

 

 

 


 


 

Paskutinis atnaujinimas: 2019-10-15 10:23:06 Grįžti


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203
Spalis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: