Gyventojų priėmimo grafikai


MERAS Artūras VISOCKAS
Trečiadieniais nuo 14 val.
MERO PAVADUOTOJAS Domas GRIŠKEVIČIUS

Antradieniais nuo 13 val.

MERO PAVADUOTOJAS Egidijus ELIJOŠIUS

Antradieniais nuo 10 val.

SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIUS Antanas BARTULIS Pirmadieniais nuo 13 val.
SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS PAVADUOTOJAS Vincas URBONAVIČIUS  


Interesantus į priėmimus iš anksto registruoja
Bendrųjų reikalų skyriaus Aptarnavimo ir e. paslaugų poskyrio vyr. specialistė  L. Drazdauskienė
Savivaldybės priimamajame (9 langelis), tel. (8 41) 50 05 19
Priėmimai vyksta I aukšte, II interesantų priėmimo kabinete


SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS STRUKTŪRINIŲ PADALINIŲ VADOVŲ GYVENTOJŲ PRIĖMIMO GRAFIKAS

Pareigos, vardas, pavardė

Priėmimo laikas

Priėmimo vieta

Švietimo, kultūros ir sporto departamento direktorė Asta  Lesauskienė

Trečiadieniais     14–16 val.

12 kab. (Pakalnės g. 6A)

Strateginės plėtros ir ekonomikos departamento direktorė Vaida Kalasevičienė

Pagal poreikį *

I interesantų priėmimo kab.

Socialinių reikalų departamento direktorius  

Antradieniais  11–12 val.

I interesantų priėmimo kab.

Urbanistinės plėtros ir ūkio departamento direktorius Virgilijus Statkus

Pagal poreikį *

I interesantų priėmimo kab.

Apskaitos skyriaus vedėja
Irena Mirončikienė

Pagal poreikį *

I interesantų priėmimo kab.

Architektūros,  urbanistikos ir paveldosaugos skyriaus vedėjas Valdas Markevičius

 

 

Bendrųjų reikalų  skyriaus vedėjas
Gytis Skurkis

Ketvirtadieniais   11–12 val.

I interesantų priėmimo kab.

Centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėja Snieguolė Pundzienė

Pagal poreikį *

I interesantų priėmimo kab.

Civilinės metrikacijos skyriaus vedėja
Vilma Melenienė

 

Antradieniais       13–17 val.
Trečiadieniais      13–17 val.
Ketvirtadieniais     8–12 val.
Penktadieniais      8–12 val.

1  kab. (Varpo g.  15)

 

Civilinės saugos, viešosios tvarkos ir sanitarijos skyriaus vedėjas 
Linas Gadliauskas

Ketvirtadieniais  15-16 val.

II interesantų priėmimo kab.

Ekonomikos ir investicijų skyriaus vedėja  Kristina Šmidtienė

Pirmadieniais      14–15 val.

I interesantų priėmimo kab.

Kultūros skyriaus vedėja
Daina Kinčinaitienė

 Pirmadieniais       10-11 val.

I interesantų priėmimo kab.

Kūno kultūros ir sporto skyriaus vedėjas
Gintaras Jasiūnas

Pagal poreikį *

22 kab. (Pakalnės g. 6A)

Miesto ūkio ir aplinkos  skyriaus vedėja
Eglė Bružienė

Ketvirtadieniais   11–12 val.

I interesantų priėmimo kab.

Medelyno seniūnijos seniūnas

Antradieniais        8–10 val.
Ketvirtadieniais    8–10 val.

 Birutės g. 40

Projektų valdymo skyriaus vedėja
Ieva Džiaugienė

Pagal poreikį *

I interesantų priėmimo kab.

Rėkyvos seniūnijos seniūnė
Eglė Šimkevičienė

Antradieniais        8–10 val.
Ketvirtadieniais     8–10 val.

Energetikų g. 6-39

Socialinių paslaugų skyriaus vedėja
Edita Čičelienė

Pagal poreikį *

 16  kab. (Tilžės g. 170)

Socialinių išmokų ir kompensacijų skyriaus vedėja Aušra Gailiūnienė

Pagal poreikį *

 3 a. 2 kab. (Tilžės g. 170)

Statybos ir renovacijos skyriaus vedėjas
Evaldas Vaičeliūnas

Ketvirtadieniais    9–11 val.

 I interesantų priėmimo kab.

Strateginio planavimo ir finansų skyriaus vedėja Daiva Kerutienė

Pagal poreikį *

 I interesantų priėmimo kab.

Sveikatos skyriaus vedėja
Viktorija Palčiauskienė

Penktadieniais      9–11 val.

II interesantų priėmimo kab.

Švietimo skyriaus vedėja
Edita Minkuvienė

Trečiadieniais     14–17 val.

13 kab. (Pakalnės g. 6A)

Teisės skyriaus vedėja
Laura Steponkienė

Pagal poreikį *

I interesantų priėmimo kab.

* Priėmimo data ir laikas suderinamas iš anksto.

 

SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS STRUKTŪRINIŲ PADALINIŲ VEDĖJŲ PAVADUOTOJŲ,  POSKYRIŲ VEDĖJŲ  IR SPECIALISTŲ GYVENTOJŲ PRIĖMIMO GRAFIKAS

 

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Priėmimo vieta

CIVILINĖS SAUGOS, VIEŠOSIOS TVARKOS IR SANITARIJOS  SKYRIUS

1.

L. Boguševič

10–12 val.

 

 

 

 

I kab.*

2.

I.Januškevičienė

10–12 val.

 

 

 

 

I kab.*

3.

I.Rinkevičė

10–12 val.

 

 

 

 

I kab.*

4.

N.Prišmantaitė

10–12 val.

 

 

 

 

I kab.*

EKONOMIKOS IR INVESTICIJŲ SKYRIUS

1.

V. Matuzas  

15–17 val.

 

 

 

 

I kab.*

KULTŪROS SKYRIUS

1

D. Vietienė

14-15 val.

 

 

 

 

I kab.*

MIESTO ŪKIO IR APLINKOS  SKYRIUS

1.

D. Mačernė

 

 

 

14–15 val.

 

I kab.*

2.

H. Giedraitienė

 

 

 

 

13–14 val.

I kab.*

3.

L. Grikšas     

 

14–15 val.

 

 

 

I kab.*

4.

R. Slabienė    

 

 

 

15–16 val.

 

I kab.*

5.

D. Mažulienė

 

9-10 val.

 

 

 

I kab.*

6.

J. Sodienė      

 

10-11 val.

 

 

 

I kab.*

8.

L. Rimkuvienė

 

 

10.30-12 val.

 

 

I kab.*

STATYBOS IR RENOVACIJOS SKYRIUS

2.

R. Gaigalas    

 

 

 

9–11 val.

 

I kab.*

3.

J. Franckevičienė

 

 

 

9–11 val.

 

I kab.*

5.

V. Aleksandravičiūtė

 

 

 

9–11 val.

 

I kab.*

6.

V. Černyševas

 

 

 

9–11 val.

 

I kab.*

SOCIALINIŲ IŠMOKŲ IR KOMPENSACIJŲ SKYRIUS

1.

I. Jencienė

 

 

13-15 val.

 

 

I kab.*

2.

Ž. Jagutienė   

 9–11 val.

 

 

 

 

I kab.*

 

        Pastaba. Kiti Savivaldybės administracijos struktūrinių padalinių  poskyrių vedėjai ir specialistai priiminėja gyventojus pagal poreikį iš anksto suderinus datą ir laiką.

 * Savivaldybės tarybos ir administracijos priimamojo I interesantų priėmimo kabinetas.

 

 

 


 


 

Paskutinis atnaujinimas: 2019-05-03 09:24:13 Grįžti


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

 

 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Birželis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji:

Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.