Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Kaip verslo įmonių parama prisideda prie šiauliečių gerovės

Lapkričio 30 d. Prisikėlimo aikštėje įžiebta pagrindinė miesto Kalėdų eglė, šiauliečių jau vadinama Sniego karaliene, kuria šventinę nuotaiką ir primena, kad nenumaldomai artėja gražiausios žiemos šventės. Šūkis „Šiauliai šviečia“ pirmiausia skelbia žinią, kad miestas žiba nuo kalėdinių lempučių spindesio, tačiau drauge primena, kad Šiauliuose gyvena ir verslą kuria „šviečiantys“ žmonės.

Šiaulių kultūros centras, kasmet organizuodamas didžiuosius renginius, kreipiasi į verslo įmones prašydamas paramos visoms iškeltoms idėjoms įgyventi. Renginių organizatoriai džiaugiasi, kad tiek didelės, tiek mažos įmonės į prašymus neigiamai neatsako, todėl visų šiauliečių vardu dar kartą dėkoja verslininkams už jų geranorišką požiūrį į kultūrą ir reikšmingą finansinę paramą. Pasak organizatorių, įvairias iniciatyvas remia ne tik šiauliečių įmonės, tačiau ir organizacijos, įsikūrusios kituose miestuose.

 „Šiauliai atsinaujina. Vykdomi intensyvūs renovavimo darbai kuria darbo vietas ne tik miestiečiams, bet ir kitų Lietuvos miestų gyventojams. Džiaugiuosi, kad čia dirbančios ir verslą plėtojančios įmonės drąsiai įsilieja ir į kultūrinį gyvenimą. Įmonės, rodančios tokią iniciatyvą, tampa mūsų bendruomenės narėmis“, – sako Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

Verslo atstovai ir šiemet padeda įgyvendinti kalėdinių ir naujamečių renginių ciklo idėjas. Štai naujamečio fejerverko rėmėja – UAB „Plungės lagūna“. Tai viena didžiausių statybos verslo įmonių Žemaitijos regione, ne kartą įvertinta už gamybinę veiklą ir socialinę atsakomybę. Bendrovė visoje Lietuvoje atlieka bendruosius ir specialiuosius statybos darbus, tiesia kelius ir inžinerinius tinklus, stato bei rekonstruoja gyvenamuosius ir negyvenamuosius pastatus, aplinkosauginius objektus, tvarko viešąsias erdves.

Šiauliuose UAB „Plungės lagūna“ jau sėkmingai įgyvendino ne vieną projektą.  „1998 m. dalyvavome tiesiant magistralinį buitinių nuotekų vamzdyną iš Šiaulių į nuotekų valyklą, 2009–2010 metais uždarėme Kairių sąvartyną, 2015 metais pastatėme pavojingų atliekų sąvartyną UAB „Toksika“, o 2016 – Buitinių atliekų sąvartyno III sekciją. Šiuo metu atliekame Draugystės prospekto ir Draugystės kvartalo atnaujinimo darbus“, – darbus vardija įmonės direktorius Darius Bieliauskas.

Pasigrožėti UAB „Plungės lagūna“ dovana šiauliečiams – įspūdingais fejerverkais – miestiečiai kviečiami gruodžio 31 d. 24 val. Prisikėlimo aikštėje.

 

           

Informaciją teikia

Šiaulių kultūros centro direktorė

Deimantė Bačiulė

mob. +370 671 42 889,

el. p. deimante.baciule@siauliukc.lt

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

    
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: