Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Naujienos
Bulvaro medžius gynusi asociacija atsisakė skundo

Prasidėjus Vilniaus gatvės bulvaro rekonstrukcijos darbams asociacija „Gyvas miškas“ kreipėsi į Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmus su skundu, kuriuo prašė stabdyti bulvaro medžių šalinimo darbus. Teismas, įvertinęs situaciją, laikinųjų apsaugos priemonių netaikė ir leido rekonstrukcijos darbams vykti toliau.

Plačiau
Šiaulių pavyzdys pagaliau suveikė – sutaupys visos šalies gyventojai

Nuo pat 2015 metų mero Artūro Visocko pozicija šilumos ūkio klausimu ir viešųjų paslaugų klausimu yra daugeliui gerai žinoma. Ne tik žinoma, bet ir realizuota praktikoje, todėl centralizuotai tiekiamos šilumos kaina mieste yra ko ne mažiausia Lietuvoje. Dėl viešųjų paslaugų teikimo visų savivaldybių merai kreipėsi į aukščiausiuosius šalies vadovus.

Plačiau
Didžiųjų Lietuvos miestų merai kreipėsi į Seimą ir Vyriausybę

Penkių didžiųjų Lietuvos miestų – Vilniaus, Kauno Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio – merai parengė bendrą kreipimąsi atstovaujamajai ir vykdomajai šalies valdžiai ir išreiškė savo poziciją dėl siūlomų Regioninės politikos įstatymo pakeitimų. Merų rašte teigiama, kad rengiamame Regioninės politikos įstatymo projekte ignoruojama susidariusi situacija, neatsižvelgiama į regionų centrų problemas ir jų gyventojų poreikius.

Plačiau
Kandidatai į seniūnaičius vykdo gyventojų apklausą

Šiaulių miesto savivaldybės seniūnaičių rinkimų komisija, vadovaudamasi Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. lapkričio 21 d. įsakymu Nr. A-1661 „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės seniūnaičių rinkimų komisijos sudarymo ir seniūnaičių rinkimų grafiko patvirtinimo“ patvirtino kandidatus į seniūnaičius šiose seniūnaitijose:

Plačiau
Posėdžiavo Šiaulių regiono plėtros taryba

Gruodžio 2 d. Šiaulių regiono plėtros tarybos posėdyje diskutuota dėl Aplinkos ministerijos vykdomo projekto „Geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo įmonių valdymo tobulinimo plano rengimas“, pristatytos aktyvios darbo rinkos politikos priemonių įgyvendinimo programos, deleguoti Šiaulių regiono plėtros tarybos atstovai į profesinio mokymo įstaigų tarybas. Posėdyje dalyvavo Aplinkos ministerijos, Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, regiono vandentvarkos įmonių atstovai.

Plačiau
Kaip verslo įmonių parama prisideda prie šiauliečių gerovės

Lapkričio 30 d. Prisikėlimo aikštėje įžiebta pagrindinė miesto Kalėdų eglė, šiauliečių jau vadinama Sniego karaliene, kuria šventinę nuotaiką ir primena, kad nenumaldomai artėja gražiausios žiemos šventės. Šūkis „Šiauliai šviečia“ pirmiausia skelbia žinią, kad miestas žiba nuo kalėdinių lempučių spindesio, tačiau drauge primena, kad Šiauliuose gyvena ir verslą kuria „šviečiantys“ žmonės.

Plačiau
Skelbiamas paraiškų priėmimas 2020 m. Šiaulių miesto savivaldybės kultūros plėtros programos projektams finansuoti

Paraiškas Kultūros plėtros programos projektams finansuoti gali teikti Šiaulių mieste registruoti ir kultūrinę veiklą vykdantys ne pelno siekiantys juridiniai asmenys.

Paraiška turi atitikti kultūros projektų finansavimo konkurso nuostatus (toliau – Nuostatai), patvirtintus Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2012 m. rugpjūčio 30 d. sprendimu Nr. T-223 (su pakeitimais), ir bent vieną iš 2020 metų kultūros projektų finansavimo prioritetų.

Plačiau
Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokykla atgimė

Šiauliečiai, šiomis dienomis užsukę į „Dagilėlio“ dainavimo mokyklą, gerokai nustemba, ima žvalgytis, ar atėjo į tą pačią įstaigą. Pavasarį prasidėjęs remontas neatpažįstamai pakeitė mokyklos vidų – 80-metį greitai skaičiuosiantis pastatas atsikratė sovietmečio reliktų ir tapo modernus, šiuolaikiškas. Lietuvoje ir už jos ribų gerai žinomas berniukų ir jaunuolių choras atnaujintoje salėje jau rinkosi į pirmąją repeticiją.

Plačiau
Nušalinimas buvo teisėtas, nuobauda – pagrįsta

Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmų teismas 2019 m. gruodžio 3 d. sprendimu atmetė pareiškėjo Marijaus Veličkos skundą. Administracinis ginčas kilo dėl Šiaulių miesto savivaldybės tarybos 2019 m. birželio 6 d. sprendimo Nr. T-272 „Dėl tarnybinės nuobaudos skyrimo“, kuriuo Marijui Veličkai buvo skirta tarnybinė nuobauda – pastaba, teisėtumo ir pagrįstumo.

Plačiau
Lietuvos sporto vadybos apdovanojimuose ,,Metų sporto miesto“ nominacijos laimėtojas – Šiaulių miestas

Lietuvos sporto federacijų sąjungos rengiamuose Lietuvos sporto vadybos apdovanojimuose buvo pristatytos devynios nominacijos, kurių nugalėtojams atiteko 2019 metų sporto vadybos apdovanojimų prizai - skulptoriaus Kęstučio Musteikio specialiai apdovanojimams sukurtos granito statulėlės. Ketvirtus metus rengiamų apdovanojimų metu buvo pagerbta geriausia sporto iniciatyva, renginys, profesionalus ir mėgėjų sporto klubas, sporto miestas, infrastruktūros objektas, federacija, sporto komunikacija ir vadybininkas.

Plačiau
AB „Šiaulių energija“ šilumos kaina šių metų gruodį – gerokai mažesnė nei prieš beveik dešimtmetį

Šilumos kaina AB „Šiaulių energija“ vartotojams gruodį, kaip ir pastaruosius du šildymo sezono mėnesius, išliks mažiausia tarp didmiesčių ir viena pačių mažiausių Lietuvoje. Džiugu tai, kad ji taip pat bus mažesnė nei prieš penkerius ar net beveik dešimt metų tuo pačiu laikotarpiu.

Plačiau
Miesto jauniesiems verslams – puikūs verslo ir pasiekimų parodos ŠIAULIAI‘2019 įvertinimai

Regioninės verslo šventės – verslo ir pasiekimų parodos ŠIAULIAI 2019 apdovanojimuose itin gerai sekėsi Šiaulių miesto savivaldybės stende savo verslus pristačiusiems jauniesiems verslininkams, puikus įvertinimas teko ir miesto įstaigai Šiaulių turizmo informacijos centrui. Parodos dalyviams nominacijas įteikė Šiaulių miesto meras ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas.

Plačiau
Sociologinė apklausa. Ar Šiauliuose gera gyventi? Siūlykite, vertinkite, kritikuokite. Miesto gerovę kurkime drauge!

Mokslininkai atlieka Šiaulių m. gyventojų apklausą. Norima sužinoti žmonių nuomonę apie vietos savivaldos institucijų veiklą, vykdomą politiką. Kas darytina, kad mūsų mieste būtų gera visiems? Kviečiame teikti konstruktyvią kritiką, formuluoti pasiūlymus miesto plėtrai ir gerovei. Ši apklausa skatina demokratinę savivaldą, gyventojų įsitraukimą į miestui svarbių sprendimų priėmimą. Jūsų nuomonė labai svarbi. Nuoroda į apklausa: https://www.surveymonkey.com/r/siauliai

Plačiau
Balsavimas: išrinkite geriausią Šiaulių miesto metų sportininką, žaidimų sporto komandą, sporto renginį

Kasmetine tradicija tapusiame Šiaulių miesto sporto apdovanojimų vakare gruodį bus pagerbti miesto sportininkai ir jų treneriai, pasiekę gerų rezultatų tarptautinėse sporto varžybose, Šiaulių miesto metų žaidimų sporto komandos, metų sportininkai, metų populiariausias reprezentacinis sporto renginys ir sportui nusipelniusios asmenybės ar organizacijos.

Plačiau
Įspūdingos minios šiauliečių dalyvavo eglutės įžiebime

Kalėdų laikotarpio startas, kurio metu Šiauliuose įžiebta šventinė eglutė, sulaukė ypač didelio miestiečių susidomėjimo. Rekonstruotoje Prisikėlimo aikštės dalyje susirinko ypač didelė žmonių minia. Namų šilumą ir jaukumą simbolizuojanti šių metų eglutė sulaukė daugybės puikių atsiliepimų socialiniuose tinkluose.

Plačiau


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728293001
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30310102030405
Gruodis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: