Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

DĖL PRETENDENTO Į LIETUVOS ADMINISTRACINIŲ GINČŲ KOMISIJOS KLAIPĖDOS APYGARDOS SKYRIAUS NARIUS

Pagal Lietuvos Respublikos ikiteisminio administracinių ginčų nagrinėjimo tvarkos įstatymo 3 straipsnio 1 dalį, Lietuvos administracinių ginčų komisijos ir jos teritorinių padalinių kandidatūras, iš jų ir komisijos pirmininko, komisijos pirmininko pavaduotojo bei komisijos pirmininko pavaduotojų teritoriniuose padaliniuose kandidatūras, Lietuvos Respublikos Vyriausybei teikia Lietuvos Respublikos teisingumo ministras.

Kviečiame suinteresuotus asmenis teikti prašymus skirti Lietuvos administracinių ginčų komisijos teritorinio padalinio Klaipėdos apygardos skyriaus nariu. Reikalingų pateikti dokumentų sąrašą galima rasti Teisingumo ministerijos interneto tinklalapyje adresu http://tm.lrv.lt/lt/naujienos/asmenys-kvieciami-pretenduoti-i-lietuvos-administraciniu-gincu-komisijos-klaipedos-apygardos-skyriaus-nario-pareigas.

Pretendentai turi būti Lietuvos Respublikos piliečiai, turėti aukštąjį teisinį išsilavinimą. Taip pat į Lietuvos administracinių ginčų komisijos ir jos teritorinių padalinių narius negali pretenduoti asmenys, kurie įstatymų nustatyta tvarka pripažinti kaltais dėl sunkaus ar labai sunkaus nusikaltimo, nusikaltimo valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams, korupcinio pobūdžio nusikaltimo ar nusikaltimo, kuriuo padaryta turtinė žala valstybei, padarymo ir turi neišnykusį ar nepanaikintą teistumą.

Pažymime, kad Lietuvos administracinių ginčų komisijos ir jos teritorinių padalinių narių darbo apmokėjimo tvarką reglamentuoja Lietuvos Respublikos valstybės politikų ir valstybės pareigūnų darbo apmokėjimo įstatymas.

LR Teisingumo ministerijos informacija

 

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Rugpjūtis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: