Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Kompleksinių paslaugų namams „Alka“ vadovaus Vaikų globos namų direktorius

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis spaudos konferencijoje informavo, kad Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namams ir Šiaulių vaikų globos namams „Šaltinis“, pertvarkius juos į naują biudžetinę įstaigą kompleksinių paslaugų namus „Alka“, vadovaus Šiaulių miesto savivaldybės vaikų globos namų direktorius Rimantas Žąsinas.

 

Pasak Savivaldybės administracijos vadovo, buvo galimybė laikiną vadovavimą įstaigoms perduoti vienam iš dabartinių vadovų, tačiau nuspręsta rinktis nesusijusį, tačiau panašiai globos įstaigai vadovaujantį asmenį. Toks pasirinkimas, tikimasi, kels mažiau įtampos ir taip sudėtinguose procesuose. Laikinasis vadovas įformins naują Šiaulių miesto biudžetinę įstaigą „Alka“, spręs neatidėliotinus personalo komandos suformavimo klausimus. Šiaulių miesto savivaldybės administracija ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo kompleksinių paslaugų namų „Alka“ įregistravimo dienos paskelbs konkursą į nuolatinio vadovo pareigas.

Pasak Antano Bartulio, abiejų jungiamų įstaigų darbuotojai turėjo teisę pasirinkti, ar norėtų tęsti savo profesinę veiklą naujoje įstaigoje, ar ne. Iš 68 „Šaltinio“ darbuotojų tik 7 atsisakė darbo „Alkoje“, Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namuose iš 70 darbuotojų nusprendė likti tik 24.

„Nepaisant darbuotojų tolimesnio apsisprendimo, visi jie pradžioje pereis į  „Alką“. Nusprendę trauktis, išdirbs ten pagal įstatymą numatytą, vadinamąjį perspėjimo laikotarpį, kuris priklauso nuo stažo. Galiausiai „Alkoje“ turėtų likti apie 68 darbuotojai. Skaičiuojame, kad reikiamą personalą jau turime. Esame informavę visų miesto socialinių įstaigų vadovus, kad, jei atsirastų laisvų etatų, jie turėtų būti pasiūlyti „Šaltinį“ ar Kūdikių namus paliekantiems darbuotojams“, – teigė Antanas Bartulis.

Savivaldybės administracijos vadovas patvirtino, kad reformai reikalingas lėšas (atsiskaitymui su išeinančiais darbuotojais) numatoma paskirti gruodžio mėnesio Tarybos posėdyje.


Antano Bartulio teigimu, nauja įstaiga „Alka“ perims šiuo metu Šiaulių miesto savivaldybės sutrikusio vystymosi kūdikių namuose ir Šiaulių vaikų globos namuose „Šaltinis“ teikiamas paslaugas,  taip pat dar atsiras daugiau paslaugų, kurios bus teikiamos šeimose.Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

V. Lebedžio nuotraukos

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Lapkritis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: