Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Po susitikimo dėl įstaigų reorganizacijos – postūmis į priekį

Netrukus įvyksiančios Šiaulių vaikų globos namų „Šaltinis“ bei Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namų reorganizacijos planavimo procesas įgauna pagreitį. Miesto savivaldybės vadovai susitiko su Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) bei „Šaltinio“ atstovais aptarti aktualiausių artėjančios įstaigų reformos klausimų. Konstruktyvus dialogas tarp procese dalyvaujančių šalių leidžia tikėtis, kad reorganizacija įvyks sklandžiai.

„Sutarėme esminiais klausimais. „Šaltinio“ profesinė sąjunga „Solidarumas“ oficialiai pareiškė, kad pritaria planuojamai reformai, kurią būtina laiko visos trys proceso šalys. Taip pat visos šalys pritaria ir teisininkų siūlomam variantui įstaigas reorganizuoti sujungimo būdu, taip užtikrinant reformos skaidrumą. Vaikų globos namų „Šaltinis“ profesinės sąjungos atstovams patikinta ir dėl siūlymo nakvynės namus perkelti į jų patalpas – Tarybos sprendimu tai daroma nebus“, –  po susitikimo surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis.

Administracijos direktoriaus teigimu, sujungus įstaigas, nuo sekančių metų SADM miesto savivaldybei dėl paslaugų išplėtimo kasmet, penkerius metus, atseikės po 370 tūkst. eurų. Ši suma garantuoja, kad įvykdžius reorganizaciją nesumažės nei naujosios biudžetinės įstaigos finansavimas, nei darbuotojų atlyginimai. A. Bartulis po susitikimo su „Solidarumo“ ir SADM atstovais taip pat patvirtino, kad po reorganizacijos bus dedamos maksimalios pastangos siekiant išsaugoti visas globėjų darbo vietas.

Įvyko pasikeitimų ir steigiamos patariamojo pobūdžio komisijos sudėtyje. Susitikimo metu nutarta, kad miesto savivaldybės globon perduodamo „Šaltinio“ profesinė sąjunga į komisiją deleguos 2 atstovus, tuo tarpu profsąjungai nepriklausantiems įstaigos darbuotojams atstovaus 1 žmogus. Komisijos tikslas – teikti pasiūlymus Šiaulių m. savivaldybės administracijos direktoriui dėl reorganizacijos proceso steigiant naują biudžetinę įstaigą. Pirmasis komisijos posėdis numatytas jau šią savaitę.

Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,

B. Jokubaičio nuotraukos

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai


 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Rugpjūtis
    2019     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: