Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Šiaulių vyskupo sveikinimas bus transliuojamas tiesiogiai

Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis gruodžio 7 dieną pasitinka gražų gyvenimo jubiliejų. Jo ekscelencijos sukaktį tikinčiųjų bendruomenė pradės minėti jau sekmadienį, o miesto gyventojų atstovai vyskupijos vadovą pasveikins pirmadienį Šiaulių miesto savivaldybės tarybos posėdžių salėje. Vienas Šiaulių miesto garbės pilietis vyskupui ruošia ypatingą dovaną, o patys sveikinimai ir Šiaulių berniukų ir jaunuolių choro „Dagilėlis“ pasirodymas bus transliuojamas tiesiogiai Savivaldybės „YouTube“ paskyroje.

Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis šiauliečių sveikinimų garbingo 70-ojo jubiliejaus proga sulauks jau sekmadienį. Gruodžio 8 d. 12.30 val. Šiaulių Švč. Mergelės Marijos nekaltojo prasidėjimo bažnyčioje bus  švenčiami atlaidai, bažnyčios 10-ies metų jubiliejus ir mūsų vyskupo amžiaus jubiliejus. Šv. Mišias celebruos J. E. Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis, pamaldose giedos ir koncertuos kamerinis choras „Polifonija“. Pasidžiaugti Šiaulių vyskupo tarnyste, o galbūt ir pasveikinti ganytoją tikintieji galės ir gruodžio 9 d. (pirmadienį) 11.00 val. Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje vyksiančioje Šiaulių vyskupijos globėjos šventėje. Šv. Mišias su vyskupijos kunigais aukos ir pats Eugenijus Bartulis.

Sumanyta, kad pirmadienį, pasibaigus pamaldoms, vyskupą simboliškai galėtų pagerbti ir miesto bendruomenė. Šiaulių savivaldybės tarybos salėje Eugenijų Bartulį sveikins visiems šiauliečiams atstovaujantys Tarybos nariai, miesto vadovai, Šiaulių miesto garbės piliečiai ir miesto renginių rėmėjai. Šiaulių miesto garbės pilietis Stanislovas Grušas Šiaulių vyskupijos ganytojui ruošia ypatingą saldžią dovaną. Ceremonijoje giedos Šiaulių berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“. Nuo 13 valandos miesto atstovų sveikinimai Šiaulių vyskupui Eugenijui Bartuliui bus tiesiogiai transliuojami Savivaldybės „YouTube“ kanalu.Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
tel. (8 41) 596 304,
el. p. vitalis.lebedis@siauliai.lt

V. Lebedžio nuotrauka

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

    
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: