Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Skelbiamas konkursas į Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Strateginės plėtros ir ekonomikos departamento Ekonomikos ir investicijų skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas

Šiaulių miesto savivaldybės administracija skelbia konkursą į Strateginės plėtros ir ekonomikos departamento Ekonomikos ir investicijų skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas

Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas nuo 5,3 (916,90 Eur) iki 5,9 (1020,70 Eur) pareiginės algos baziniais dydžiais, priklausomai nuo profesinio darbo patirties. Gali būti nustatoma pareiginės algos kintamoji dalis bei mokamos priemokos. 

 

Darbuotojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialius reikalavimus:

1. Turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą Socialinių mokslų studijų srities išsilavinimą.

2. Išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius valstybės tarnybą, darbo santykius, viešąjį administravimą, viešuosius pirkimus, vietos savivaldą, dokumentų rengimo taisykles.

3. Gebėti savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą, mokėti kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas.

4. Mokėti dirbti šiomis kompiuterio programomis: MS Word, MS Excel, MS Power Point, MS Outlook, MS Project, Internet Explorer.

 

Šias pareigas einantis darbuotojas vykdo šias funkcijas:

1. Siekdamas užtikrinti akcininko interesų realizavimą:

1.1. analizuoja bendrovių, savivaldybės įmonių ir viešųjų įstaigų, kuriose yra valdybos narys, vadovo pateiktą medžiagą apie įmonės ar įstaigos veiklos strategijos įgyvendinimą, veiklos organizavimą, finansinę būklę, faktinius ir prognozuojamus ūkinės veiklos rodiklius, pajamų ir išlaidų sąmatas, metines finansines ataskaitas;

1.2. analizuoja Savivaldybės kontroliuojamų įmonių veiklą, sistemina informaciją, teikia pasiūlymus dėl teikiamų paslaugų tarifų nustatymo bei reguliavimo, kainų skaičiavimo metodikos sudarymo ir tobulinimo bei šių įmonių privatizavimo, likvidavimo, veiklos efektyvumo didinimo, plėtotės ar reorganizavimo;

2. Siekiant užtikrinti Departamento atsakomybėje esančios miesto gyvenimo srities funkcionavimą, sudaryti palankias sąlygas tiesioginėms užsienio investicijoms ir užtikrinti miestui sukuriamos vertės didinimą:

2.1. rengia ir įgyvendina verslo rėmimo ir plėtros programas, nagrinėja problemas, susijusias su verslo plėtojimu, gyventojų užimtumo didinimu, analizuoja sąlygas verslo plėtrai ir investicijoms, teikia siūlymus valstybės ir savivaldybės institucijoms dėl įmonių veiklos plėtojimo;

2.2. dalyvauja įgyvendinant paslaugų teikimą verslui ,,vieno langelio principu“, vykdant ir koordinuojant veiklas, skirtas investicinės aplinkos gerinimui bei jos viešinimui ir paslaugų bei paramos verslui teikimui.

3. Siekdamas užtikrinti tinkamą mažmeninės ir didmeninės prekybos licencijavimą:

3.1.vertina (analizuoja) licencijų (leidimų) prašytojų pateiktas paraiškas (prašymus) ir dokumentus; surenka informaciją ir duomenis iš institucijų dėl licencijų (leidimų) išdavimo;

3.2. teisės aktų nustatyta tvarka parengia išdavimui licencijas verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais, licencijas verstis mažmenine prekyba tabako gaminiais, leidimus verstis didmenine ir mažmenine prekyba nefasuotais naftos produktais, leidimus verstis didmenine ir mažmenine prekyba suskystintomis naftos dujomis;

3.3. rengia Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymų projektus dėl licencijų (leidimų) papildymo, patikslinimo, galiojimo sustabdymo, galiojimo sustabdymo panaikinimo ar galiojimo panaikinimo;

3.4. rengia skelbtiną informaciją apie išduotas, papildytas, patikslintas licencijas, licencijų galiojimo sustabdymą, panaikinimą, licencijų galiojimo sustabdymo panaikinimą Savivaldybės interneto svetainei;

3.5. tvarko teisės aktais priskirtus registrus, teikia informaciją VĮ Registrų centrui per informacinę sistemą LIS, statistinius duomenis  apie licencijas valstybės institucijoms jų prašoma forma.

4. Rengia išdavimui leidimus prekiauti ar paslaugoms teikti miesto viešose vietose, švenčių, masinių renginių metu, Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymų dėl leidimų teikti paslaugas pramoginiais įrenginiais projektus.

5. Rengia, pasikeitus teisės aktams, atnaujina savo srities administracinių paslaugų teikimo aprašymus.

6. Pateikia planuojamų pirkimų aprašymus ir jų numatomas vertes, pagal Skyriaus kompetenciją.

7. Dalyvauja rengiant ir įgyvendinant Savivaldybės strateginį plėtros ir strateginį veiklos planus bei Savivaldybės biudžetą pagal Skyriaus kuruojamas sritis.

8. Dalyvauja darbo grupių, komisijų darbe pagal skyriui priskirtą kompetenciją.

9. Nagrinėja fizinių ir juridinių asmenų prašymus, skundus paklausimus skyriaus kompetencijai priskirtais klausimais, teikia miesto gyventojams ir institucijoms informaciją raštu, žodžiu, elektroniniu paštu, interneto svetainėje.

10. Vykdo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Finansų kontrolės taisyklėse nustatytas finansų kontrolės funkcijas.

11. Tvarko Skyriaus veiklos dokumentus, užtikrina tinkamą dokumentų saugojimą, naikinimą ir perdavimą į archyvą.

12. Pagal kompetenciją renka, tvarko, analizuoja ir pagal įgaliojimus teikia informaciją, statistiką ir kitus duomenis.

13. Vykdo kitas teisės aktų nustatytas funkcijas ir Skyriaus vedėjo pavedimus ir užduotis.

 Asmenys, norėdami dalyvauti konkurse, Šiaulių miesto savivaldybės administracijai el. būdu, per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą, privalo pateikti:

1. Prašymą leisti dalyvauti konkurse.

2. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, išsilavinimą patvirtinančius dokumentus, kitus dokumentus, patvirtinančius pretendento atitiktį kvalifikaciniams reikalavimams.

3. Gyvenimo aprašymą – nurodyti vardą, pavardę, gimimo datą, gyvenamosios vietos adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, išsilavinimą, darbo patirtį, savo privalumų sąrašą (nurodyti dalykines savybes).

4. Užpildyti pretendento anketą (Konkursų valstybės ir savivaldybių įmonėse, iš valstybės, savivaldybių ir valstybinio socialinio draudimo fondo biudžetų bei iš kitų valstybės įsteigtų fondų lėšų finansuojamuose valstybės ir savivaldybių įstaigose ir viešosiose įstaigose, kurių savininkė yra valstybė ar savivaldybė, organizavimo ir vykdymo tvarkos aprašo, patvirtinto 2017 m. birželio 21 d. nutarimu Nr. 496 1 priedas).

5. Atitikties nepriekaištingos reputacijos reikalavimams deklaracija (forma patvirtinta Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. gruodžio 12 d. nutarimu Nr. 1295 „Dėl Lietuvos Respublikos vyriausybės 2018 m. lapkričio 28 d. nutarimo Nr. 1176 „Dėl Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymo įgyvendinimo“ pakeitimo“). 

Dokumentai teikiami tik per Sistemą.

 Dokumentai teikiami 14 kalendorinių dienų nuo skelbimo paskelbimo dienos.

 Skelbimo Valstybės tarnybos departamento svetainėje data – 2019-01-17

 Skelbimo Nr. 56517

 


Bendrųjų reikalų skyriaus
Personalo ir vidaus administravimo poskyrio

vyr. specialistė

Miglė Barzelienė
tel. (8 41)  596 204,
el. p.
konkursai@siauliai.lt

 

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

   
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282901
Vasaris
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: