Šiaulių miesto savivaldybė

Šiaulių miesto savivaldybės administracija
Juridinių asmenų registras, kodas 188771865,
Vasario 16-osios g. 62,LT-76295 Šiauliai,
Tel. (8 8 41) 500510, Faksas (8 41) 524115,
el.p. info@siauliai.lt

 
  E. Demokratija
  • Gyventojų prisijungimas
  • E. konsultavimas
  • E. apklausos
  • E. peticija
  • E. forumas
  • E. skundai
  • Pranešk apie pažeidimą
  • Posėdžių transliacija
  • Posėdžiai per YouTube
  • Posėdžių klausimai
  • D.U.K.
  •   Horizontalus meniu
  • Paslaugos
  • Administracinės paslaugos
    Archyvo paslaugos
    Asmenų aptarnavimas
    Civilinės būklės įrašai
    Gatvės, keliai, viešos teritorijos
    Gyven. vietos deklaravimas
    Gręžinių įrengimas
    Kultūra, NVO
    Kūno kultūra ir sportas
    Reklama, dailės kūriniai, lauko kavinės
    Socialinis būstas, kreditai
    Socialinės išmokos
    Social. paslaugos ir parama
    Sveikata
    Švietimas
    Teisinės pagalbos teikimas
    Teritorijų planavimas ir statyba
    Turto privatizavimas, aukcionai
    Vaiko laikinoji globa
    Viešoji tvarka, renginiai
    Verslo rėmimas
    Leidimai prekiauti
    Licencijos prekybai alkoholiu
    Leidimai prekybai naftos dujomis
    Leidimai prekybai naftos produktais
    Licencijos prekybai tabako gaminiais
    Transportas ir pervežimai
    Žemės ūkis, želdiniai
    Žemės nuomos mokestis
    E. valdžios vartai
    Lietuvos paslaugų katalogas
    Versli Lietuva
    Socialinės paramos šeimai IS
    Išankstinė registracija išmokoms ir kompensacijoms
    Metrikacijos paslaugų IS
    Registracija pas gydytoją
    Infostatyba
    El. gyv. vietos deklaravimas
    Prašymas rengti renginį
    Vartotojų teisių apsauga
  • Veiklos sritys
  • Aplinkos apsauga
    Aplinkos apsaugos naujienos
    Ekologinis švietimas
    test_nuorodu
    testas-arch
    Informacija apie aplinką
    Atliekų tvarkymas
    Aplinkosaugos projektai
    Architektūra ir urbanistika
    Architektūros ir urbanistikos naujienos
    Teritorijų planavimo dokumentai
    Koeficientai žemės vertei apskaičiuoti
    Bendrasis planas
    Kultūros paveldas
    Dailės kūriniai
    Pastatų numerių standartai
    Daugiabučių namų fasadų spalvinimas
    Teritorijų planavimas
    Detalieji planai
    Statinių projektavimas
    Žemėtvarkos projektai
    Suteikti adresai
    VIII Lietuvos urbanistikos forumas
    Bendruomeninė veikla
    Bendruomeninės veiklos naujienos
    Bendruomeninė veikla
    Bendruomenių renginiai
    Bendruomenių sąrašas
    Bendruomeninių organizacijų taryba
    Būstas
    Būsto naujienos
    Daugiabučių namų atnaujinimas
    Daugiabučių namų administravimas
    Daugiabučių namų bendrijos
    Būsto fondas
    Civilinė sauga
    Civilinės saugos naujienos
    Civilinės saugos sistema
    Ekstremaliųjų situacijų valdymas
    Gyventojų perspėjimas
    Tarnybos
    Patarimai
    CS būklės patikrinimas
    CS mokymai
    Ekonomika
    Ekonomikos ir verslo naujienos
    Licencijos ir leidimai
    Individualioji veikla
    Parama verslui
    Tarifai, mokesčiai ir lengvatos
    Verslininkui naudinga informacija
    Valdomos įmonės ir įstaigos
    Investicinė ir ekonominė aplinka
    Investicijos
    Investicijų naujienos
    Investicinė ir ekonominė aplinka
    Įgyvendinami ir planuojami įgyvendinti projektai
    Įvykdyti investicijų projektai
    „Urban“ programa
    Jaunimas
    Jaunimo naujienos
    Jaunimo reikalų taryba
    Jaunimo organizacijos
    Jaunimo centrai ir erdvės
    Savanorystė
    Jaunimo iniciatyvų rėmimas
    Naudingos nuorodos
    Kalbos aktualijos
    Kalbos naujienos
    Kalbos konsultacijos
    Pasitikrink kalbos žinias
    Kultūra
    Kultūros naujienos
    Renginių kalendorius
    Kultūros įstaigos
    Kultūros projektų rėmimas
    Papildomų kultūros priemonių finansavimas
    Premijos ir stipendijos
    Kultūros taryba
    Kultūros ekspertai
    Kultūros skyrius
    Miesto ūkis
    Miesto ūkio naujienos
    Gatvių priežiūra
    Daugiabučių gyvenamųjų namų teritorijos
    Vaikų žaidimo aikštelės
    Žemės kasinėjimo darbai
    Žemės ūkis, želdiniai
    Kapinių priežiūra
    Mobilizacija
    Mobilizacijos naujienos
    Nevyriausybinės organizacijos
    Nevyriausybinių organizacijų naujienos
    Nevyriausybinių organizacijų taryba
    Miesto NVO
    NVO projektų rėmimas
    Teisinė informacija
    Švietimas
    Švietimo naujienos
    Švietimo įstaigos
    Priėmimas į lopšelius-darželius
    Priėmimas į mokyklą
    Egzaminai
    Programos, projektai
    Neformalusis vaikų švietimas
    Mokyklų tinklas
    Priešmokyklinis ir ikimokyklinis ugdymas
    Švietimo skyrius
    Socialinių kompetencijų ugdymo sistema
    Specialioji pagalba grįžusiems mokiniams
    Socialinė apsauga
    Socialinės apsaugos naujienos
    Socialinės išmokos ir kompensacijos
    Socialinės paslaugos
    Sportas
    Sporto naujienos
    Sporto įstaigos
    Sporto bazės
    Sporto pasiekimai
    Renginių kalendorius
    Programų ir projektų rėmimas
    Premijos
    Fotogalerija
    Statinių priežiūra
    Statinių priežiūros naujienos
    Statinių naudojimas ir priežiūra
    Sveikata
    Sveikatos naujienos
    Kuruojamos įstaigos
    Nepriklausomi rangovai
    Bendruomenės sveikatos taryba
    Narkotikų kontrolės komisija
    Sveikatos projektų rėmimas
    Ataskaitos
    Nuorodos
    Transportas
    Transporto naujienos
    Bendra informacija
    Keleivių vežimas
    Miesto vežėjai
    Miesto maršrutai
    Bilietai ir tarifai
    Mokamas automobilių stovėjimas
    Rezervuotos stovėjimo vietos
    Teisės aktai
    Darnaus judumo planas
    Turto pardavimas
    Turto pardavimo naujienos
    Nekilnojamojo turto aukcionai
    Akcijų privatizavimas
    Privatizuotini objektai
    Laisvos patalpos
    Vaiko teisių apsauga
    Viešieji pirkimai
    Viešųjų pirkimų naujienos
    Planuojami viešieji pirkimai
    Techninės specifikacijos ir vykdomi viešieji pirkimai
    Taisyklės ir reglamentai
    Sudarytos sutartys
    Viešųjų pirkimų ataskaitos
    Viešoji tvarka
    Viešosios tvarkos naujienos
    Kontrolė
    Gyvūnų priežiūra
    Skyriaus veikla
  • Gyventojams
  • Paslaugos
    E. valdžios vartai
    Lietuvos paslaugų katalogas
    Verslo vartai
    Socialinės paramos šeimai IS
    Metrikacijos paslaugų IS MEPIS
    Registracija pas gydytoją
    Gyventojų priėmimas
    Savivaldybės priimamasis
    Administracijos darbo laikas
    Gyventojų priėmimo grafikai
    Seimo narių gyventojų priėmimas
    Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių priėmimas
    Priėmimas į darbą
    Savivaldybės administracijoje
    Savivaldybei pavaldžiose įstaigose
    Tarybos posėdžių datos
    Pirminė teisinė pagalba
    El. gyvenamosios vietos deklaravimas
    Seniūnaitijos
    Laisvos vietos lopšeliuose-darželiuose
    Lopšelių-darželių darbo grafikai
    Atlyginimas už ugdymą lopšeliuose-darželiuose
    Pranešk apie remontą
    Besituokiančiųjų sąrašas
    Asmens duomenų apsauga
    Suvartojamo vandens kiekis
    Veiklos ataskaitos
    Tvarkau miestą
  • Verslininkams
  • Informacija telefonu
    (8 41) 500 510
    Investicinė ir ekonominė aplinka
    Licencijos ir leidimai
    Individuali veikla
    Parama verslui
    Tarifai, mokesčiai ir lengvatos
    Verslininkui naudinga informacija
    Turto pardavimas
    Nekilnojamojo turto aukcionai
    Akcijų privatizavimas
    Privatizuotini objektai
    Ūkininkaujantiems
  • Turistams
  • Miestas
    Istorija
    Faktai ir skaičiai
    Garbės piliečiai
    Heraldika ir simbolika
    Tarptautiniai ryšiai
    Fotoalbumas
    Žemėlapis
    Šiaulių turistinis žemėlapis
    TIC žemėlapis
    Šiaulių TIC
      Kita_desineje
  • Savivaldybės dokumentai
  • Miesto strateginis planas
  • Miesto bendrasis planas
  • Viešųjų erdvių projektai
  • Šiaulių pramoninis parkas
  • Europos Sąjungos parama
  • Šiaulių miesto VVG
  • Miesto žemėlapiai
  • „Web Gis Geomap“
  • Reklamos vietos
  • 📌Tvarkau miestą
  • 📌Laisvos darbo vietos
  • 📌Sanitarinis miesto tvarkymas
  • 📌Gatvių valymas
  • 📌Maudyklų vandens kokybė
  • 📌Pranešk apie remontą
  • 📌Išankstinė registracija išmokoms ir kompensacijoms
  •   Kita_kaireje
  • Prisikėlimo aikštės konkurso darbai
  • Šiaulių trečiojo amžiaus universitetas
  •   Vertikalus meniu
  • Struktūra ir kontaktai
  • Valdymo struktūros schema
    Kontaktai
    Meras
    Taryba
    Tarybos ir mero sekretoriatas
    Kontrolės ir audito tarnyba
    Struktūra ir kontaktai
    Teisinė informacija
    Veiklos sritys
    Korupcijos prevencija
    Administracinė informacija
    Paslaugos
    Atviri duomenys
    Asmens duomenų apsauga
    Nuorodos
    Priimamasis
    Vadovų darbotvarkės
    Kontroliuojamosios įmonės ir įstaigos
    Komisijos ir darbo grupės
    Medelyno seniūnija
    Rėkyvos seniūnija
    Seniūnaitijos
  • Teisinė informacija
  • Teisės aktai
    Teisės aktų projektai
    Išvadoms gauti pateikti teisės aktų projektai
    Vyriausybei pateikti teisės aktų projektai
    Teisės aktų projektų archyvas
    Tyrimai ir analizės
    Teisės aktų pažeidimai
    Seimo kontrolierių pažymos
    Valstybės kontrolierių sprendimai
    Teismo sprendimai
    Tarnybiniai nusižengimai
    Teisinio reguliavimo stebėsena
    Pirminė teisinė pagalba
    Antrinė teisinė pagalba
  • Veiklos sritys
  • Korupcijos prevencija
  • Korupcijos prevencijos programa
    Korupcijos pasireiškimo tikimybė
    Korupcijos rizikos analizė
    Teisės aktų (projektų) antikorupcinis vertinimas
    Informacijos apie asmenį surinkimas
    Atsakingi už korupcijos prevenciją
    Informuok apie korupciją
    Antikorupcijos komisija
    Teisės aktai
    Nuorodos
  • Administracinė informacija
  • Nuostatai
    Planavimo dokumentai
    Darbo užmokestis
    Paskatinimai ir apdovanojimai
    Viešieji pirkimai
    Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
    Finansinių ataskaitų rinkiniai
    Ūkio subjektų priežiūra
    Biudžetas
    Biudžeto vykdymo formos
    Finansiniai įsipareigojimai
    Apskaitos reforma
    Administracinės naštos mažinimas
    Karjera
    Tarnybiniai lengvieji automobiliai
  • Paslaugos
  • Informacijos rinkmenos
    Administracinės paslaugos
    E. valdžios vartai
    Lietuvos paslaugų katalogas
    Paslaugų kokybės vertinimas
  • Atviri duomenys
  • Asmens duomenų apsauga
  • Nuorodos
  • Miesto įmonės ir organizacijos
    Valstybinės institucijos
    Elektroniniai valdžios vartai
    Paieškos sistemos
    Sporto pasiekimai


    2018 METŲ MIESTO GERIAUSIEJI SPORTO ŠAKŲ SPORTININKAI IR JŲ TRENERIAI


    Eil. Nr.

    Sportininko vardas, pavardė, treneris, pasiekimai.

    1


    TOMAS BALČIUS

    Treneris Egidijus Daknys
    WKF karatė

    XVIII Baltijos šalių karatė čempionatas olimpinė karatė kumite rungtis (84 kg. svorio kategorija) - 3 v.
    Šiaurės šalių WKF karate čempionatas (olimpinė karatė rungtis) suaugusių kumite rungtis 67 kg svorio kategorija - 3 v.
    Shotokan Karate Do of United Nations  (SKDUN) 8-asis Europos šotokan karatė čempionatas kumite rungtis – 2 v.

    2


    RYTIS GARBAČIAUSKAS

    Treneris/vadovas Mindaugas Alijošius
    Motociklų sportas

    Baltijos čempionatas, Enduro Cross Country E2 klasė - 2 v.  (Šiaulių „Wild Bike riders“ klubas)
    Lietuvos Enduro Cross Country, E2 klasė -  2 v.;
    Latvijos Enduro Cross Country, E2 klasė čempionas

    3


    VYTAUTAS GAVRILČIKAS,

    Treneris Stanislovas Kulikauskas
    Kovinis sambo

    Pasaulio kovinio sambo čempionatas - 7 v.

    4


    JUOZAS EIGMINAS

    Trenerė Janina Tribienė
    Neįgaliųjų sportas
    (lengvoji atletika, regėjimo negalia)

    Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatas, šuolis į tolį – 4 v.

    5


    LUKAS SIMONENKO

    Treneris Andrius Macijauskas
    Kiokušin karatė

    Europos jaunimo čempionatas – 8 v.
    Europos jaunių čempionatas - 1 v.

    6


    ANDRIUS SKUJA

    Treneris Deimantas Jusys
    Neįgaliųjų sportas
    (lengvoji atletika, judėjimo negalia)

    Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatas, ieties metimas – 1 v.
    Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionatas, rutulio stūmimas – 3 v.

    7


    TADAS ŠIAUČIŪNAS

    Treneris Deimantas Jusys
    Neįgaliųjų sportas (lengvoji atletika, klausos negalia)

    Baltijos šalių mačas, 100 m bėgimas – 1 v.

    8


    MIGLĖ  ŠARPILO

    Treneriai  Algimantas Dapkus Rimantas Basys
    Sportinė radiopelengacija

    Europos  sportinės radiopelengacijos taurės varžybų 3,5 MHz ir 144 MHz rungčių – 1  v. laimėtoja Pasaulio jaunių  2-ojo sportinės radiopelengacijos  čempionato  3,5 MHz rungtis - 3 vieta  ir 144 MHz  rungtis - 7 vieta.

    9


    DONATAS VILIMAVIČIUS

    Treneris Gediminas Marcišauskas
    Regbis

    Europos regbio - 7 čempionato Trophy divizionas - 3 v. ( bendra įskaita - 15 vieta).
    Europos regbio - 15 čempionato Conference 1 North divizionas - 1 v. ( bendra įskaita - 13 v.).
    2018 m. Baltijos regbio - 15 Top lygos čempionato nugalėtojas.
    2018 m. Baltijos regbio - 15 Top lygos geriausias ir rezultatyviausias žaidėjas.

    10


    RAMONA ŽIAUBERYTĖ

    Treneris Arūnas Vandys
    Kūno fitnesas

    Pasaulio čempionatas - 1 v.;
    Europos čempionatas – 3 v.

    11


    NATALIJA AMBRAZAITĖ

    Trenerė Kristina Zajauskienė
    Dailusis plaukimas (sinchroninis plaukimas)

    Pasaulio jaunių dailiojo plaukimo čempionatas:
    Solo (techninė programa) - 22 v.
    Solo (laisvoji programa) - 25 v.
    Europos jaunimo dailiojo plaukimo čempionatas:
    Solo (techninė programa) - 24 v.
    Solo (laisvoji programa) - 21 v.

    12


    IGNAS AMBRAZAS

    Treneriai Kęstutis Norvaišas ir Nerijus Vidžiūnas
    Orientavimasis kalnų dviračiais

    Europos jaunimo orientavimosi kalnų dviračiais čempionatas (ilgoji trasa) – 3 v.
    Pasaulio jaunimo orientavimosi kalnų dviračiais čempionatas (bendras startas) – 3 v.
    Pasaulio jaunimo orientavimosi kalnų dviračiais čempionatas (vidutinė trasa) – 3 v.

    13


    LAURYNAS BIRUTIS

    Treneris Antanas Sireika
    Krepšinis

    Baltijos krepšinio lyga - 4 v.;
    Lietuvos krepšinio lygos varžybos - 5 v.
    Išrinktas naudingiausiu 2017/2018 LKL reguliariojo sezono žaidėju ir geriausiu LKL jaunuoju žaidėju.

    14


    GABRIELĖ ČEREPOKAITĖ

    Treneris Petras Kairys
    Kanojų irklavimas

    Vasaros sporto šakų Olimpinės pamainos rinktinės narė;
    Europos jaunimo Olimpinis festivalis, 500 m rungtis - 6 v.;
    Europos čempionatas, 200 m. rungtis – 18 v. Europos jaunių čempionatas, 200 m rungtis -7 v.;
    Pasaulio jaunių čempionatas, 200 m rungtis – 13 v.

    15


    DOVILĖ DZINDZALETAITĖ

    Trenerė Janina Tribienė
    Lengvoji atletika

    Olimpinės rinktinės kandidatė, besirengianti 2020 m. Tokijo Olimpinėms žaidynėms.
    Pasaulio uždarų patalpų čempionatas (trišuolis)  – 12 v.;
    Europos lengvosios atletikos čempionatas (trišuolis) – 23 v.

    16


    DANUTĖ DOMIKAITYTĖ

    Treneriai Aivaras Kaselis ir Andrius Stočkus
    Moterų imtynės

    Olimpinės rinktinės kandidatė, besirengianti 2020 m. Tokijo Olimpinėms žaidynėms.
    Europos čempionatas - 5 v.
    Pasaulio čempionatas – 23 v.;
    Europos U23 čempionatas - 6 v.;
    Pasaulio U 23 čempionatas – 12 v.  

    17


    IVETA DAUJOTAITĖ

    Treneris Šarūnas Kulnys
    Tenisas

    ITF  jaunimo reitinge užima 251 vietą (iš 2888 reitinguotų sportininkių);
    Geriausia Teniso akademijos U -18 sportininkė,
    Tarptautinių teniso  turnyrų nugalėtoja, dalyvaujanti jaunimo ir suaugusiųjų varžybose.
    Daugkartinė Lietuvos čempionatų prizininkė.
    Ivetai dar tik 17 metų, tačiau ji jau įrodė, kad gali varžytis su daug vyresnėmis priešininkėmis ir suaugusiųjų varžybose.

    18


    GRETA KASELYTĖ

    Treneris Rimantas Viktoravičius
    Futbolas

    UEFA moterų čempionų lygos šešioliktfinalio dalyvė, 17-32 v.
    Moterų Baltijos futbolo lygos vicečempionė;
    Moterų Baltijos lygos taurė - 3 v.;
    SELL žaidynių nugalėtoja;
    Lietuvos moterų A lygos čempionė.

    19


    AURIMAS LANKAS IR EDVINAS RAMANAUSKAS

    Treneris Antanas Lankas
    Baidarių irklavimas

    Olimpinės rinktinės kandidatai, besirengiantys 2020 m. Tokijo Olimpinėms žaidynėms;
    LR nacionalinės rinktinės nariai;
    Europos čempionatas (K-4, 500 m)  - 13 v.;
    Pasaulio čempionatas (K-4, 500 m) - 11 v.  

    20


    RŪTA MAŽUNAVIČIŪTĖ

    Trenerė Irutė Žičkuvienė
    Buriavimas ir Ledo jachtos

    Pasaulio ledo jachtų čempionatas - 30 v.;
    Europos Optimist jaunių čempionatas - 40 v.;
    Baltijos ,,ICE Blokart“ čempionatas - 3 v.;
    Atviras Baltijos šalių Blokart čempionatas -1 v.

    21


    GEDAS MILAŠAUSKAS

    Treneris Laimutis Adomaitis
    Graikų-romėnų imtynės

    Europos jaunimo čempionatas - 14 v.

    22


    EGLĖ NAUDŽIŪNAITĖ

    Treneris Rolandas Kazlauskas
    Dziudo

    Lietuvos U-23 jaunimo rinktinės narė.
    Pasaulio reitinge jaunimo grupėje - 52 vieta (iš 96 sportininkių);
    Europos jaunimo dziudo taurės etapo varžybos – 3 v. ir 4 v.

    23


    ERLANDA NOMEIKAITĖ

    Treneris Vaidotas Vaičeliūnas
    Žolės riedulys

    Pasaulio moterų žolės riedulio čempionato atranka ( pogrupis ) - 4 v;
    Europos šalių klubų čempionų riedulio uždarų patalpų varžybos TROPHY divizionas - 4 v.;
    Europos šalių klubų čempionų žolės riedulio varžybos CHALENNDER  (1 divizionas) – 5 v.

    24


    GABRIELIUS PABIJANSKAS

    Treneris Donatas Armonas
    BMX dviračiai

    Olimpinės rinktinės kandidatė, besirengianti 2020 m. Tokijo Olimpinėms žaidynėms.
    UCI Pasaulio (elito klasė) reitingas – 119 v.;
    UCI Pasaulio čempionatas (elito klasė) – 32 v.;
    Latvijos čempionatas „SMS Credit“ (elito klasė) (7 etapai) – 2 v.;
    Baltijos jūros šalių taurė (elito klasė) – 1 v.

    25


    ARNAS RUMŠEVIČIUS

    Treneriai Modestas Strockis ir Aivaras Strockis
    Tinklinis (paplūdimio)

    Olimpinės rinktinės kandidatė, besirengianti 2020 m. Tokijo Olimpinėms žaidynėms.
    Paplūdimio tinklinio pasaulio reitinge (FIVB) suaugusių amžiaus grupėje – 43 v.
    Europos sniego tinklinio čempionatas – 3 v.

    26


    KLAUDIJA TVARONAVIČIŪTĖ 

    Treneris Romualdas Montvidas
    Taekvondo

    Olimpinės rinktinės kandidatė, besirengianti 2020 m. Tokijo Olimpinėms žaidynėms.
    Olimpinis reitinge užima  43 vietą ( iš 1199 klasifikuotu sportininkių);
    Pasaulio reitinge užima  28 vietą (iš 718 klasifikuotu sportininkių);
    Europos čempionatas – 5 vieta, (29 dalyviai);
    Europos U21 jaunimo čempionatas - 5vieta, (43 dalyviai).
    Už kilnų poelgį Paryžiuje vykusiame „French Open“ G-2 taekvondo turnyre, kur kroatės Nikitos Glasnovič prašymu stojo į dvikovą neatgavusi jėgų po ankstesnės kovos, lygioje kovoje pralaimėjo ir nepateko į pusfinalį. Prieš mėnesį Klaudijai įteiktas LTOK ,,Fair play“ ,,Kilnaus poelgio prizas.

    27


    ALANAS TAUTKUS

    Trenerė Dovilė Pocienė Plaukimas

    Jaunimo olimpinės žaidynės, 100 m nugara rungtis - 10 vieta (50 m baseinas, 0.56,49);
    Europos jaunimo plaukimo čempionatas, 100 m nugara rungtis - 16 vieta, (50 m baseine,  0.56,67);
    Baltijos šalių plaukimo čempionatas
    100 m nugara rungtis- 3 vieta (50 m baseinas, 0.59,50) (atstovavo jaunių rinktinę);
    200 m nugara rungtis  – 3 vieta (2.14,22) (atstovavo jaunių rinktinę)

     

    į viršų



     

    NOMINACIJA ,,JAUNASIS TALENTAS“


     

    Eil. Nr.

    Sportininko vardas, pavardė, treneris

    1.

    URTĖ BAIKŠTYTĖ

    Trenerė Juzefa Baikštienė

    Vasaros sporto šakų Olimpinės pamainos rinktinės narė;
    Pasaulio lengvosios atletikos jaunimo čempionatas (šuolis į aukštį) – 6 v.

    2.

    KLAUDIJA BUBELYTĖ

    Treneris Šarūnas Kulnys

    Vasaros sporto šakų Olimpinės pamainos rinktinės narė;
    Europos teniso jaunių U-16 reitinge užima 3 vietą;
    Pajėgiausiųjų Europos šešiolikmečių turnyras "2018 Tennis Europe Junior Masters" -3 v.
    Perspektyviausia U-16 Teniso akademijos sportininkė.

    3.

    VADIM BABUŠKIN

    Treneris Renatas Dijokas

    Vasaros sporto šakų Olimpinės pamainos rinktinės narys.
    Pasaulio laisvųjų imtynių jaunių čempionatas - 10 v.

    4.

    KAMILĖ GAUČAITĖ

    Treneriai: Aivaras Kaselis, Andrius Stočkus, Tatsiana Bokhan

    Vasaros sporto šakų Olimpinės pamainos rinktinės narė;
    Europos moterų imtynių U23 čempionatas - 5 v.;
    Kamilei dar tik 18 metų, tačiau ji jau įrodė, kad gali varžytis su daug vyresnėmis priešininkėmis, dalyvaudama suaugusiųjų varžybose. Anot trenerių - tai jų olimpinė viltis 2024 m. Paryžiuje.

    5.

    RAMINTA MORKŪNAITĖ

    Treneris Alis Striška

    Lietuvos jaunių irklavimo rinktinės narė;
    Pasaulio jaunių čempionatas - 20 v.;
    Europos jaunių čempionatas - 12 v.;
    Baltijos Jūros šalių  žaidynės – 2 v.

     

    NOMINACIJOS

     

    1.

    NOMINACIJA ,,DOVANA LIETUVAI“

    IMANTAS GREITMANAS

    VeloFanas“ 2018 m. rugpjūčio 16 d., įveikė dviračių ištvermės varžybas „Northcape4000“. Beveik tris savaites trukusi kelionė, įveikus 4358 km, baigėsi išsvajota kulminacija – ant Šiaurės kyšulio iškelta Lietuvos trispalvė. Tuo metu Imantas sakė, kad ,,Nors fiziškai esu išsekęs, tačiau širdyje – laimingas ir laisvas, pasiekęs savo užsibrėžtą tikslą. Lietuvos trispalvė suplevėsavo ant 307 metrų aukščio uolos, tai kvapą gniaužiantis vaizdas“.
    „VeloFanu“ pasivadinęs Imantas – vienintelis lietuvis, ryžęsis įveikti ilgiausią dviračių varžybų Europoje maršrutą.
    Varžybų metu Imantas kasdien įveikdavo apie 200 kilometrų ir iš 125 dalyvių Imantas finišą pasiekė 61-as.

    2.

    NOMINACIJA ,,METŲ REKORDAS“

    KOP Lietuvos kariuomenės karinio oro pajėgų Vadovybės Viešųjų ryšių karininkė kapitonė  IEVA MOCIENĖ

    Unikalaus ir  vienintelio RUNWAY RUN BĖGIMO - RENGINIO INICIATORĖ

    Runway Run 2018 - tai unikalus, vienintelis toks Lietuvoje bėgimas kilimo - tūpimo taku, kuriuo kyla ir leidžiasi Lietuvos Karinių oro pajėgų orlaiviai kartu su NATO oro policijos misiją vykdančiais sąjungininkų naikintuvais. 2018 m. bėgimas buvo skirtas paminėti 14 – ąsias įstojimo į NATO aljansą metines, o jo dvasia persismelkusi bendrumo ir vienybės jausmu.
    Kartu su Lietuvos kariais, bėgo NATO oro policijos misiją darbuotojai, jų sąjungininkai, organizacijos, sporto klubai, mokymo įstaigos, pavieniai entuziastai bei visi - nuo jauniausio iki vyriausio.
    Šiame renginyje dalyvavo apie 7 tūkst. karių ir civilių.
    Tai kartu ir pažintinis renginys, kurio metu susirinkusieji į šventę galėjo apžiūrėti karinius orlaivius, Baltijos oro erdvę saugančių oro pajėgų naikintuvą F-16, karinės technikos ir ginkluotės ekspoziciją.
    Renginyje buvo eksponuojama karinė technika bei policijos ir Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos technika ir įranga.

    3.

    NOMINACIJA  ,,METŲ RĖMĖJAS“

    AB ,,ŠIAULIŲ BANKAS“

    Už ženkliausią paramą Šiaulių miesto sporto organizacijoms.

    4.

    NOMINACIJA ,,KILNI INICIATYVA“

    Tai 45-erių metų jubiliejų pažymėjęs legendinis Šiaulių klubas, kuris metus užbaigė su garbingu įvertinimu. 2018 metų Lietuvos sporto vadybos apdovanojimuose šis klubas buvo pripažintas „Metų sporto klubu“.

    TAD NOMINACIJOS LAIMĖTOJAS LEGENDINIS REGBIO KLUBAS ,,VAIRAS“

    Tai – pelnytas įvertinimas komandai, kuri šiais metais net 31-ą kartą tapo Lietuvos čempione, iškovojo Lietuvos regbio federacijos (LRF) taurę. „Vairo“ bendruomenę sudaro daugiau nei 600 žmonių, nuo pačių mažiausių iki veteranų. Šiais metais klubas, norėdamas sudaryti geresnes sąlygas sportuoti, atidarė naują sporto salę. Taip pat ekipa, klubo narių ir bendraminčių  jėgomis pradėjo įrengti naują vaikų dienos centrą. Prie kilnių „Vairo“ tikslų prisideda visi – tiek klubo sirgaliai, tiek žaidėjai, tiek vadovai. Ilgametis „Vairo“ klubo narys, o dabar Lietuvos regbio federacijos (LRF) generalinis sekretorius Irmantas Kukulskis pats nesigėdija imti kastuvą į rankas ir dirbti vaikų labui. Geri darbai užkrečia, todėl „Vairo“ projektai susilaukia vis daugiau palaikymo.
    LSFS rengtame konkurse Šiaulių regbio klubas "Vairas buvo pripažintas ,,Metų sporto klubu“ (aplenkęs Kauno sportinių šokių klubą "Sūkurys", Klaipėdos kiokušin karatė klubą "Shodan", Panevėžio klubą "Dviračiai" ir Vilniaus sporto žaidimų klubą "Žuvėdra")..

    5.

     

    NOMINACIJA ,,METŲ SPORTO INICIATYVA“

    SPORTO KLUBAS VS-EXPRESS 24/7

    Sporto klubų tinklas „VS-Fitness“ valdo du prekinius ženklus – „VS-Fitness“ ir „VS-Express 24/7“. Iki 2018 m. vasaros visoje Lietuvoje sėkmingai veiklą vykdė penki įmonės sporto klubai, o 2018 metais vasarą šeštasis duris atverė ir Šiauliuose. Sporto klubo plotas siekia net 2400 m2. Ir tai  kol kas didžiausias VS-Express 24/7 sporto klubas Lietuvoje.
    Sporto klubas
    Sporto klubas išsiskiria automatizuota, biometrine valdymo sistema, kurios dėka nėra jokių administratorių, raktų ir spynelių – visam tam užteks kliento piršto antspaudo.
    Visą parą veikiantys sporto klubas klientams suteikia galimybę už tą pačią kainą sportuoti bet kuriame „VS-Express 24/7“ sporto klube ir netaiko jokių apsilankymų apribojimų.

    6.

    NOMINACIJA ,,METŲ KANTRYBĖ“

    Už nenuilstamą darbą ir ,,pražudytas nervų ląsteles“ vykdant Šiaulių miesto naujų sporto bazių statybos priežiūrą:
    -          Šiaulių sporto gimnazijos sporto kompleksas;
    -          Regbio administracinis pastatas;
    -          Priežiūrą pradėjo vykdyti ir vykdys naujai pradėtoje statybvietėje – Irklavimo bazėje

    Nominacijos laimėtoja JOLITA FRANCKEVIČIENĖ, Statybos ir renovacijos skyriaus vyr. specialistė


     

     

    į viršų

     



    Paskutinis atnaujinimas: 2019-02-07 14:46:36 Grįžti
    2013 Šiaulių miesto savivaldybė.
    Sprendimas: Idamas, naudojama SmartWeb sistema.