Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Sveikatinimo projektų konkursas "Motinystės mokykla"

Šiaulių miesto savivaldybės administracija skelbia Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Bendruomenės sveikatinimo programos 09.02.01.02 priemonės „Sukurti ir gerinti sąlygas miesto bendruomenei sveikatinti, užtikrinant sveikatinimo projektų finansavimą“ projektų atrankos konkursą.

Konkurso tikslas – gerinti paslaugų kūdikio besilaukiantiems tėveliams teikimą, apimantį teorinius ir praktinius mokymus apie nėštumą, gimdymą ir pogimdyvinį laikotarpį.

Remiamos veiklos:

  1. Teoriniai užsiėmimai: 3 paskaitų ciklai apie nėštumo, gimdymo ir pogimdyvinio laikotarpio ypatumus.
  2. Praktiniai užsiėmimai: kineziterapijos užsiėmimai nėščiosioms, mankštos tėveliams su kūdikiais, kūdikių plukdymo ir lavinamieji užsiėmimai, užsiėmimai tėčiams.

Paslaugų gavėjai: tėveliai, deklaravę savo gyvenamąją vietą Šiaulių mieste.

Galimi pareiškėjai: Šiaulių miesto savivaldybės teritorijoje veikiančios sveikatos priežiūros įstaigos ir nevyriausybinės organizacijos.

Projektų atrankos kriterijai:

  1. Teorinių ir/ar praktinių užsiėmimų tėveliams organizavimo ir/ar jų teikimo patirtis per paskutinius metus ne mažiau kaip 5 m.
  2. Organizuotų ir/ar teiktų užsiėmimų dalyvių skaičius  ne mažesnis kaip 400 per metus.
  3. Užsiėmimai sudaryti iš paskaitų ir/arba praktinių užsiėmimų ciklų:

3.1. Paskaitų ciklų temos:

3.1.1.      Nėštumas (temomis: nėštumo eiga, komplikacijos ir jų išvengimo priemonės; tyrimai nėštumo metu ir prenatalinė diagnostika; sveikata ir ligos nėštumo metu, pavojai ir mitai nėštumo metu; pasiruošimas gimdymui, naujagimio kraitelio pasiruošimas);

3.1.2.      Gimdymas ir gimdymo eiga;

3.1.3.      Po gimdymo (temomis: natūralaus maitinimo privalumai, žindymo pagrindai ir krūtų priežiūra; naujagimio ir kūdikio maitinimo, kasdieninės higiena; miegojimui skirtos vietos parinkimas; pirmosios pogimdyvinės savaitės, kontracepcija; kūdikio burnos higienos svarba; naujagimio/ kūdikio priežiūros ypatumai);

3.2. Praktiniai užsiėmimai:

3.2.1.      Mankštos tėvams su kūdikiu ne mažiau kaip 1 kartą per savaitę;

3.2.2.      Kineziterapijos užsiėmimai nėščiosioms salėje ir/ar vandenyje ne mažiau kaip 2 kartai per savaitę;

3.2.3.      Užsiėmimai tėčiams, kaip padėti gimdančiai žmonai;

3.2.4.      Kūdikių plukdymo užsiėmimai baseine ne mažiau kaip 1 kartą per savaitę;

3.2.5.      Kūdikių lavinamieji užsiėmimai ne mažiau kaip 1 kartą per savaitę.

  1. Įstaiga turi užtikrinti tinkamas sąlygas, įrangą ir priemones paskaitoms skaityti, kineziterapijos užsiėmimams ir mankštoms vesti (rašymo lentą, kompiuterį, projektorių, multimediją, TV sistemą, informacinę medžiagą, kamuolius, kilimėlius ir pan.).
  2. Paskaitas skaito, kineziterapijos užsiėmimus ir mankštas veda licencijas turintys ir ne trumpiau kaip 3 pastaruosius metus toje srityje dirbantys specialistai: gydytojai akušeriai-ginekologai, akušerės, psichologai, vaikų ligų gydytojai, burnos higienistai, skiepų kabineto specialistai, ankstyvosios vaiko raidos priežiūros specialistai, kineziterapeutai.
  3. Įstaiga įsipareigoja paruošti informacinius lankstinukus praktinių ir teorinių užsiėmimų temomis.

Projektus rengti ir paraiškas teikti kviečiamos Šiaulių mieste veikiančios sveikatos priežiūros įstaigos ir nevyriausybinės organizacijos, atitinkančios atrankos kriterijus ir vykdančios vieną ar abi remiamas veiklas. Paraiškas „BENDRUOMENĖS SVEIKATINIMO PROGRAMOS PRIEMONIŲ KONKURSUI“, nurodant remiamas veiklas, prašome teikti nuo š. m. sausio 14 d. iki sausio 27 d. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos priimamajame prie 9 langelio, Vasario 16–osios g. 62, Šiauliai, arba elektroninėmis priemonėmis (pasirašyta saugiu elektroniniu parašu) el. paštu sveikata@siauliai.lt.                                                   

Paraiškos priimamos tik pagal Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2019 m. spalio 3 d. įsakymu Nr. A-1386 „Dėl Šiaulių miesto savivaldybės strateginiuose dokumentuose numatytų sveikatinimo priemonių įgyvendinimo tvarkos aprašo ir sutarties formos patvirtinimo“ 1 priedu patvirtintą paraiškos formą.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Sveikatos skyrių tel. (8 41) 59 62 28 arba el. paštu sveikata@siauliai.lt darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. (penktadieniais iki 15.45 val.), pietų pertrauka  12 val. – 12.45 val. arba atvykus į Šiaulių miesto savivaldybės administracijos priimamąjį.              

 

PARAIŠKOS FORMA

TVARKOS APRAŠAS

ATASKAITŲ FORMOS: 2 priedas, 3 priedas                                    

 

Facebook
Spausdinimo versija
Jūsų komentaras (Į pateiktus komentarus neatsakoma)
Vardas:
El. pašto adresas:
Įžeidžiantys komentarai neskelbiami.
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam


komentarų nėra
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

    
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: