Siekdami užtikrinti efektyvų mūsų interneto svetainės veikimą, jos veikloje naudojame slapukus - (angl. cookies). Tęsdami naršymą interneto svetainėje, sutinkate, kad Jūsų kompiuteryje būtų įrašomi slapukai iš interneto svetainės www.siauliai.lt. Susipažinkite su   Privatumo politika.

Vizitu pas teatro pedagogę meras užbaigė pažinčių su 2019 m. Metų mokytojais ciklą

Kasmet Tarptautinės mokytojų dienos proga Šiauliuose rengiami Metų mokytojo apdovanojimai, kurių metu pagerbiama dešimt pasižymėjusių pedagogų. Kiekvienam jų atitenka ne tik padėkos raštas, atminimo dovana, bet ir piniginė premija – 2000 eurų. Miesto meras, atsidėkodamas už puikų darbą su jaunimu, apsilanko kiekvieno iš jų pamokose, užmezga artimesnę pažintį tiek su jais, tiek su jų ugdytiniais. 2019 metų laureatų lankymas užbaigtas šią savaitę, pasisvečiavus Menų mokyklos teatro mokytojos ekspertės Dalės Dargienės vestame užsiėmime.

Pedagogė vadovauja Šiaulių menų mokyklos vaikų ir jaunimo teatro studijai „Kompanija šauni“, jos iniciatyva nuo 1994 metų organizuojami tarptautiniai vaikų ir jaunimo teatrų festivaliai-kūrybinės laboratorijos „Baltoji varnelė“. Meras Artūras Visockas pedagogę aplankė vienos iš jos repeticijų metu, turėjo galimybę stebėti, kaip atliekami specialūs teatro pratimai. Mokytoja pasidalino, kad užsiėmimų metu ne tik mokomasi vaidinti, bet ir padedama vaikams susidoroti su kasdienėmis situacijomis: kaip tikslingai nukreipti ir paversti kūryba susikaupiančią įtampą, kaip kūrybingai spręsti įvairias gyvenime pasitaikančias situacijas.

Mokytoja su savo ugdytiniais ir keliauja – visai neseniai viešėjo Indijoje, tad ten pabuvoję jaunuoliai galėjo palyginti gyvenimo sąlygas gimtinėje ir aplankytoje egzotiškoje šalyje. Paklausti, kur jiems atrodo geriau, vienbalsiai tvirtino, jog džiaugiasi gyvendami Lietuvoje.

Dėkodamas mokytojai, Meras kreipėsi ir į jaunuolius, akcentuodamas, kad jie – Šiaulių miesto ateitis ir džiaugdamasis, kad jie turi tokią puikią terpę lavinimuisi. Jis taip pat pakvietė juos prisidėti prie miesto gražinimo, tobulinimo: nebijoti savo idėjų ir pastebėjimų išreikšti Savivaldybės tinklapyje ar tiesiogiai jam, pasinaudojant socialiniais tinklais.

Betarpiškai pabendravęs su pedagoge ir jos auklėtiniais, meras kiekvienam įteikė po simbolinę atminimo dovanėlę, su visa šaunia kompanija nusifotografavo ir kvietė ateities Šiaulius kurti kartu.


Bendrųjų reikalų skyriaus informacija,
el. p. agne.buchaite@siauliai.lt

V. Lebedžio nuotraukos

Facebook
Spausdinimo versija
Atgal


Oficialūs Savivaldybės puslapiai

    
 

 


Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Sausis
    2020     
Naujienų prenumerata
Įveskite savo el. paštą ir gaukite
mūsų naujienas pirmieji: