Šiaulių miesto savivaldybės dokumentų paieška
Kadangi nenurodėte jokių paieškos kriterijų, Jums rodomas naujausių dokumentų sąrašas.
Jei norite tikslesnių paieškos rezultatų, paieškos formoje nurodykite paieškos kriterijus.
Rasta dokumentų: 16743
51. DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2020 M. VASARIO 6 D. SPRENDIMO NR. T-1 „DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS 2020–2022 METŲ STRATEGINIO VEIKLOS PLANO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO (4 PRIEDAS)
52. DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2020 M. VASARIO 6 D. SPRENDIMO NR. T-1 „DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS 2020–2022 METŲ STRATEGINIO VEIKLOS PLANO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO (5 PRIEDAS)
53. DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2020 M. VASARIO 6 D. SPRENDIMO NR. T-1 „DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS 2020–2022 METŲ STRATEGINIO VEIKLOS PLANO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO (6 PRIEDAS)
54. DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2020 M. VASARIO 6 D. SPRENDIMO NR. T-1 „DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS 2020–2022 METŲ STRATEGINIO VEIKLOS PLANO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO (7 PRIEDAS)
55. DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2020 M. VASARIO 6 D. SPRENDIMO NR. T-1 „DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS 2020–2022 METŲ STRATEGINIO VEIKLOS PLANO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO (8 PRIEDAS)
56. DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2020 M. VASARIO 6 D. SPRENDIMO NR. T- 2 „DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS 2020 METŲ BIUDŽETO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO
57. DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2020 M. VASARIO 6 D. SPRENDIMO NR. T- 2 „DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS 2020 METŲ BIUDŽETO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO (1 PRIEDAS)
58. DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2020 M. VASARIO 6 D. SPRENDIMO NR. T- 2 „DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS 2020 METŲ BIUDŽETO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO (2 PRIEDAS)
59. DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS 2020 M. VASARIO 6 D. SPRENDIMO NR. T- 2 „DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS 2020 METŲ BIUDŽETO PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO (3 PRIEDAS)
60. DĖL 2019 METŲ ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS KONSOLIDUOTŲJŲ ATASKAITŲ RINKINIO IR SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS REZERVO ATASKAITOS PATVIRTINIMO
61. DĖL 2019 METŲ ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS KONSOLIDUOTŲJŲ ATASKAITŲ RINKINIO IR SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS REZERVO ATASKAITOS PATVIRTINIMO (1 PRIEDAS)
62. DĖL 2019 METŲ ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS KONSOLIDUOTŲJŲ ATASKAITŲ RINKINIO IR SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS REZERVO ATASKAITOS PATVIRTINIMO (2 PRIEDAS)
63. DĖL 2019 METŲ ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS KONSOLIDUOTŲJŲ ATASKAITŲ RINKINIO IR SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS REZERVO ATASKAITOS PATVIRTINIMO (3 PRIEDAS)
64. DĖL 2019 METŲ ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS KONSOLIDUOTŲJŲ ATASKAITŲ RINKINIO IR SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS REZERVO ATASKAITOS PATVIRTINIMO (4 PRIEDAS)
65. DĖL 2019 METŲ ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS KONSOLIDUOTŲJŲ ATASKAITŲ RINKINIO IR SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS REZERVO ATASKAITOS PATVIRTINIMO (5 PRIEDAS)
66. DĖL 2019 METŲ ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS KONSOLIDUOTŲJŲ ATASKAITŲ RINKINIO IR SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS REZERVO ATASKAITOS PATVIRTINIMO (6 PRIEDAS)
67. DĖL 2019 METŲ ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS KONSOLIDUOTŲJŲ ATASKAITŲ RINKINIO IR SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS REZERVO ATASKAITOS PATVIRTINIMO (7 PRIEDAS)
68. DĖL 2019 METŲ ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS KONSOLIDUOTŲJŲ ATASKAITŲ RINKINIO IR SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS REZERVO ATASKAITOS PATVIRTINIMO (8 PRIEDAS)
69. DĖL 2019 METŲ ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS KONSOLIDUOTŲJŲ ATASKAITŲ RINKINIO IR SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS REZERVO ATASKAITOS PATVIRTINIMO (9 PRIEDAS)
70. DĖL PRITARIMO INVESTUOTI ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS TURTĄ IR DIDINTI NEPINIGINIU ĮNAŠU UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „ŠIAULIŲ VANDENYS“ ĮSTATINĮ KAPITALĄ
71. DĖL PRITARIMO PASIRAŠYTI ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS IR UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „ALFESTAS“ INVESTICIJŲ SUTARTĮ
72. DĖL PRITARIMO PASIRAŠYTI ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS IR UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „ALFESTAS“ INVESTICIJŲ SUTARTĮ (PRIEDAS)
73. DĖL PRITARIMO PASIRAŠYTI ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS IR UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „KONTIVIS PLIUS PARTNERIAI“ INVESTICIJŲ IR VALSTYBINĖS ŽEMĖS NUOMOS SUTARTIS
74. DĖL PRITARIMO PASIRAŠYTI ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS IR UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „KONTIVIS PLIUS PARTNERIAI“ INVESTICIJŲ IR VALSTYBINĖS ŽEMĖS NUOMOS SUTARTIS (1 PRIEDAS)
75. DĖL PRITARIMO PASIRAŠYTI ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS IR UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „KONTIVIS PLIUS PARTNERIAI“ INVESTICIJŲ IR VALSTYBINĖS ŽEMĖS NUOMOS SUTARTIS (2 PRIEDAS)
76. DĖL PRITARIMO PASIRAŠYTI ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS IR UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „KONTIVIS PLIUS PARTNERIAI“ INVESTICIJŲ IR VALSTYBINĖS ŽEMĖS NUOMOS SUTARTIS (3 PRIEDAS)
77. DĖL PRITARIMO PASIRAŠYTI ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS IR UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „LTINTUS“ INVESTICIJŲ IR VALSTYBINĖS ŽEMĖS NUOMOS SUTARTIS
78. DĖL PRITARIMO PASIRAŠYTI ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS IR UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „LTINTUS“ INVESTICIJŲ IR VALSTYBINĖS ŽEMĖS NUOMOS SUTARTIS (1 PRIEDAS)
79. DĖL PRITARIMO PASIRAŠYTI ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS IR UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „LTINTUS“ INVESTICIJŲ IR VALSTYBINĖS ŽEMĖS NUOMOS SUTARTIS (2 PRIEDAS)
80. DĖL PRITARIMO PASIRAŠYTI ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS IR UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „LTINTUS“ INVESTICIJŲ IR VALSTYBINĖS ŽEMĖS NUOMOS SUTARTIS (3 PRIEDAS)
81. DĖL PRITARIMO PASIRAŠYTI ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS IR UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „LAUMŽIRGIAI“ INVESTICIJŲ SUTARTĮ
82. DĖL PRITARIMO PASIRAŠYTI ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS IR UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „LAUMŽIRGIAI“ INVESTICIJŲ SUTARTĮ (PRIEDAS)
83. DĖL AUKŠTOS PROFESINĖS KVALIFIKACIJOS SPECIALISTŲ PRITRAUKIMO (SKATINIMO) DIRBTI ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE VEIKIANČIOSE ĮMONĖSE FINANSINĖS PARAMOS SKYRIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO
84. DĖL AUKŠTOS PROFESINĖS KVALIFIKACIJOS SPECIALISTŲ PRITRAUKIMO (SKATINIMO) DIRBTI ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE VEIKIANČIOSE ĮMONĖSE FINANSINĖS PARAMOS SKYRIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO (1 PRIEDAS)
85. DĖL AUKŠTOS PROFESINĖS KVALIFIKACIJOS SPECIALISTŲ PRITRAUKIMO (SKATINIMO) DIRBTI ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS TERITORIJOJE VEIKIANČIOSE ĮMONĖSE FINANSINĖS PARAMOS SKYRIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO (2 PRIEDAS)
86. DĖL UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „NEMUNO VAISTINĖ“ ATLEIDIMO NUO NUOMOS MOKESČIO
87. DĖL SUTIKIMO PERIMTI VALSTYBĖS TURTĄ ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS NUOSAVYBĖN IR PATIKĖJIMO TEISE
88. DĖL MATERIALIOJO TURTO PERDAVIMO VIEŠAJAI ĮSTAIGAI ŠIAULIŲ CENTRO POLIKLINIKAI PANAUDOS SUTARTIMI
89. DĖL MATERIALIOJO TURTO PERDAVIMO VIEŠAJAI ĮSTAIGAI ŠIAULIŲ CENTRO POLIKLINIKAI PANAUDOS SUTARTIMI (PRIEDAS)
90. DĖL ILGALAIKIO TURTO PERDAVIMO VIEŠAJAI ĮSTAIGAI DAINŲ PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRUI PANAUDOS SUTARTIMI
91. DĖL MATERIALIOJO TURTO PERDAVIMO ŠIAULIŲ „JUVENTOS“ PROGIMNAZIJAI
92. DĖL MATERIALIOJO TURTO PERDAVIMO ŠIAULIŲ „JUVENTOS“ PROGIMNAZIJAI (PRIEDAS)
93. DĖL NEKILNOJAMOJO TURTO ŽEMAITĖS G. 22, ŠIAULIUOSE, PERĖMIMO IŠ ŠIAULIŲ MENŲ MOKYKLOS
94. DĖL NEGYVENAMŲJŲ PATALPŲ PERDAVIMO ASOCIACIJAI ŠIAULIŲ MIESTO VIETOS VEIKLOS GRUPEI PANAUDOS TEISE
95. DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBEI NUOSAVYBĖS TEISE PRIKLAUSANČIO BŪSTO PARDAVIMO
96. DĖL AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO AIKŠTELĖS METALISTŲ G. 8B, ŠIAULIUOSE, VIEŠO NUOMOS KONKURSO SKELBIMO
97. DĖL NEGYVENAMOJO PASTATO KVIEČIŲ G. 7, ŠIAULIUOSE, VIEŠO NUOMOS KONKURSO SKELBIMO
98. DĖL NEGYVENAMŲJŲ PATALPŲ VILNIAUS G. 170, ŠIAULIUOSE, VIEŠO NUOMOS KONKURSO SKELBIMO
99. DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDRUOMENĖS SVEIKATOS TARYBOS 2019 METŲ VEIKLOS ATASKAITOS PATVIRTINIMO
100. DĖL ŠIAULIŲ MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDRUOMENĖS SVEIKATOS TARYBOS 2019 METŲ VEIKLOS ATASKAITOS PATVIRTINIMO (PRIEDAS)

PirmasAnkstesnysis12345...KitasPaskutinis